Şimdi Ara

Ezikken yaptıgımız salaklıklar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
3.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. kuzanim bana bu oyunu öğretmişti.lvli 33 tü.ona özenmem. 1günde lvl 4oldum die herkeze hava atmam.ork watcherleri öldüenlerin lvl 60 olduğuna inamak.kuzenimin fire spearla tek kerede bulcan öldürmesini kıskanmam bulcanları kutsal görmem.adamın tekinin ''ben oyunu bırakıom pelerini sana 7 m den satam'' dediğinde içimin içime sığmaması.ve en salakçası. adamın teki sana bi yazı gelcek okelersen pelerinin lcak dedi.ve bana arena teklifi attı bende kabul ettim ve girdim ve yine adam.burda orklardan 10 tane öldürürsen pelerinin olcak demesi.va ice cornetin lvl 100 büysü sanmak onunla her yaratık ölüyor sanmak.dark mareyi npc sanıp tıklamak ve ilk press ok un ne olduğunu anlamamak ( daha öncede okeleyip gidiom dikkat etmemişim).dah varda aklıma gelimio
  • 1-)ben dies'te arkadaş ares'teydi ikimizde piana'ya gittik kapının önünde bluşçaktık neden birbirimizi göremioz dioduk
    2-)ares 1de adam açmıştım ares2'e girdim aa burdada aynı adam var dedim
  • 1)Level 10 da lufere gecip spoilere ve lycana saldırıp olduremeyince bunları oldurmek icin herhal bi 40 level yapmak gerekiyo die dusunmem...
    2)Adamım daha guclu olsun diye str dex mp int hp(canım cok olsun die) vermem...
    3)High class kagıdını arm a satmam...
    4)Tamiri 3x level da ogrenmem...
    5)4 teki maddede asam kırmızı olunca cok guclu oldugunu zannetmem...
    6)Bulture e saldırıp tek skill de yatırınca ehehhe bunlar daha kolay deyip kimse olmadıgı bi zaman bulture ye dalıp olmem...
    7)Civciv almayı bilmemem(ki bunu alınca ezik gorununce kimsenin beni partiye almayacagını dusunmem...
    8)Lufere ilk gectigimde yav niye burda hic human yok diye dusunmem ve bunu birine sorup cevap alamamam(ki adam bunu duyunca ne gulmustur)...
    9)Nova zamanları golemleri rahat keserken sonra silinince goleme fire spear cakıpta bisi olmayınca la bunlarda iki gunde baya guclenmis demem...
    10)Dm yi npc sanıp bisiler almaya calısmak hani saga tıklınca pencere acılıyoya bende bi de solla deniim belki bu solla acılıo diye dusunup yanlıslıkla saldırmam...
    11)Centaur u diger yaratıklar gibi uzaktan kesemeye calısmak ki bunun sonucu acı olmustu...

Daha cok var ama aklıma gelmiyo

• SÜPER 1 TOPİC TEBRİKLER

1.ben bu oyunu 2 sene önce int. cafeye gidince gördüm. ve arklar oynuyodu bende dedim bu ne görünüş süperdi çok hoşuma gitti.. ark. bende oynicam dedim. TAMAM OYNA DEDİ.
    sonra bilg. oturdum hangi oyun dedim. şu dedi knight online... tamam dedim tıkladım her neyse.. kocaman yaratık cıktı tabi o zaman KO vardı... şimdi ki gibi değil.. sonra ark. bu şifre falan istiyor dedim... ha dedi sana alalım... sonra aldık oyuna girdim tabii...
    -ilk başlangıç maradon oldu...
    -ark. 2 sene önce lvl 38 di. ve bu oyunu 2 aydır oynuyorum dedi... mageydi.. bişeyler atıyodu... çok hoşuma gitti.. bende ondan mage oldum... daha sonra... oyuna girdim
    maradonda benim gibi yaratıklar geçiyodu.. çok fena heyecan bastı.. sonra kız karakter gördüm... olm apo dedim kız geçti... sonra onu takip etmeye başladım apo dedim bununla nasıl konuşacam.. tabi o arada ark. gülüyodu... anlamadım bişey.. her neyse beni maradona 10 lvl yaptı... sonra brete gittik ash kestik.. orda da lvl kstık lvl 29 yaptı... ben çok seviniyodum çünkü obenim ark. 2 ayda 38 olmuş ve bende 4 saate 29 olunca baya sevindim ondan sonra ben bu oyuna iyice alıştım.... arkadaşa apo dedim sana yaklaşıyom he dedim hep gülüyodu... yani o aralar hep nOOb gibi konuşuyodum... şimdi aklıma geliyor gülmekten ölüyom...

not: keşke o gün int. cafeye gitmeseydim ve bu oyuna alışmasaydım tam 2 senedir... bu oyunu oynuyorum ve eskiden çok kötü günler gecirdim... bu oyun yüzünden
    şuan evdeyim ama 1 sene önce cafedeydim... ve ailevi sorunlar yaşadım....
    eve gitmiyodum o arkadaşımla cafelerde sabahlıyoduk...
    bütün paramı bu oyuna veriyodum..
    para bulamıyınca HIRSIZLIK YAPTIM...
    VE KENDİ PARAMI KENDİM ÇALDIM...
    YANİ BU OYUN YÜZÜNDEN ANNEMDEN BABAMDAN PARA ÇALMAYA BAŞLADIM
    ARKADAŞLAR BENİM DURUMUMDA OLAN EMİNKİKİ CAFEDE OYNAYANLAR BİLİRİM
    YANİ BENİM YAŞADIĞIMI YAŞAMIŞTIR.....

CAFEDEN OYNAYANLARA SÖYLÜYORUM...

DAHA ALIŞMADAN BIRAKIN BU OYUNU !!!

TEK KARLI KİM BİLİYORMUSUNUZ ?

Knight online kurucuları...

ve..***internet cafe sahipleri****

bu oyun inanınki bağımlılık yapıyor...

allaha şükür 3 ay düzeldim yani kendime geldim

bilg. aldım ve oyuna tekrar başladım...

evden oynayanlara bişey demiyorum...

ama CAFEDEN oynayanlara söylüyorum oynamayın bu oyunu !!!

rahatsız etiysem çok özür dilerim.... kendinize iyi bakın

• walla beni 30 a kadar ark kastı. ama bana hp ye verirsem canım fazla olur deince bende hepsini hp ye vermştm bi de ark.larka oynarken bi tene gem çıkınca hemen abyss ten çıkıp kırdırmaya gidiodum bişi de çıkmıodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: schiz0phren

1)Level 10 da lufere gecip spoilere ve lycana saldırıp olduremeyince bunları oldurmek icin herhal bi 40 level yapmak gerekiyo die dusunmem...
    2)Adamım daha guclu olsun diye str dex mp int hp(canım cok olsun die) vermem...
    3)High class kagıdını arm a satmam...
    4)Tamiri 3x level da ogrenmem...
    5)4 teki maddede asam kırmızı olunca cok guclu oldugunu zannetmem...
    6)Bulture e saldırıp tek skill de yatırınca ehehhe bunlar daha kolay deyip kimse olmadıgı bi zaman bulture ye dalıp olmem...
    7)Civciv almayı bilmemem(ki bunu alınca ezik gorununce kimsenin beni partiye almayacagını dusunmem...
    8)Lufere ilk gectigimde yav niye burda hic human yok diye dusunmem ve bunu birine sorup cevap alamamam(ki adam bunu duyunca ne gulmustur)...
    9)Nova zamanları golemleri rahat keserken sonra silinince goleme fire spear cakıpta bisi olmayınca la bunlarda iki gunde baya guclenmis demem...
    10)Dm yi npc sanıp bisiler almaya calısmak hani saga tıklınca pencere acılıyoya bende bi de solla deniim belki bu solla acılıo diye dusunup yanlıslıkla saldırmam...
    11)Centaur u diger yaratıklar gibi uzaktan kesemeye calısmak ki bunun sonucu acı olmustu...

Daha cok var ama aklıma gelmiyo

12)Flame ci oldugum icin flame resistance itemleri(yuzuk vb.) flame vurusunu arttırdıgını sanmak...

• quote:

Orjinalden alıntı: HEROES_12

1. kuzanim bana bu oyunu öğretmişti.lvli 33 tü.ona özenmem. 1günde lvl 4oldum die herkeze hava atmam.ork watcherleri öldüenlerin lvl 60 olduğuna inamak.kuzenimin fire spearla tek kerede bulcan öldürmesini kıskanmam bulcanları kutsal görmem.adamın tekinin ''ben oyunu bırakıom pelerini sana 7 m den satam'' dediğinde içimin içime sığmaması.ve en salakçası. adamın teki sana bi yazı gelcek okelersen pelerinin lcak dedi.ve bana arena teklifi attı bende kabul ettim ve girdim ve yine adam.burda orklardan 10 tane öldürürsen pelerinin olcak demesi.va ice cornetin lvl 100 büysü sanmak onunla her yaratık ölüyor sanmak.dark mareyi npc sanıp tıklamak ve ilk press ok un ne olduğunu anlamamak ( daha öncede okeleyip gidiom dikkat etmemişim).dah varda aklıma gelimio

dostum sen beramustaysan ... seni ben kandırdım galiba hatta sen mage din paper ozmnlar...benim içime büyü sıkışmıştı.falan filan sen oysan sevdim seni çok gulmustum :

• WALLA benim yaptığım salaklık full plateleri lwl 50 ye kadar armora satmam(mage olduğum için ne işe yaradıklarını bilmiodum)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoyiiiM Mi Abi

8-Girdiim ilk clana nasıl girdiimi bilememem,girince clan kolluğunu silah sanmam ve bırakamayınca sinrlenmem.
    9-Arkadaşla birlikte etrafı çözmeye çalışırken arenaya girmemiz arkadaşın gözlerimin önünde öldürülmesi sonucu sprint atıp kaçmam.arkadaşın bana nie dalmadın demesi ve küfürleşmemiz. (buna hala çok gülerim ya =))

bu 2 si süper olmuş helal sana

• ilk adamım oynadığmıda
    1:mageydim full str verdim
    2:pelrinli adam gördünmü bi boka benzetirdim :D
    3:adam inferno çaktığında bune lan daerdik
    4:adam proluk yaptığında vay vay derdim
    5:pianaya ilk gittiğmde zama ise 36

buda benim enayiliklerim beramsusta lvl 64 bıraktım nick adı enesaa çok eski şifre sattım gitti
  • ben nerdeyse 2 sene once basladım belki birazdahafazladır.

1. ilk charımı ork açmam,onun 1 gunde lvl 32 yapmam ve sonra arklarımın hepsinin human oldugunu ogrenip bastan char kasmam.

2.blast scrollarını 3 ,4m e gorup almamam (nasıl olsa bizede cıkar diye düşünüyoruz)

3. arkadaş için 4m'e +4 iron bow almam ve onu upgrade nedir bilmeden +5 yapmaya calişmam ve patlaması.(sonra pazarı gezerken 16 20m den satıldığını görüp kahroldum.)

4. lvl30 a kadar moradondada kasmam.(party die bişey bilmiozki nasıl yapılır,gidem zombi fln keselim)

5.lvl 32 de goblin bouncer kesmeye calismam inatla 15 20 defa gitmem ve olmem.

6. para kasılcak tek yerin goblinler olduğunu düşünmem, abysse lvl 40 dan sonra gittim, o da bi cafede gorup sordum

7. Sheriff isimli human warriorun çok güçlü olduğunu ve kimse onu kesmez diye düşünmem(lunar war savaşında gözümğn onunde arkasında 2 warrior onu kaçarken gördüm fikrim değişti )

yaptığım(ız) daha çok salaklıklar var ama hatırlanmıyo artık eskide kaldı.

• en komiğide mantle de satılan pelerin resimleri sadece renk we desenden olustuğu için bende onu merchant aççağımızda açtığımız tezgahın rengini belirlediğini sanıyodum (tabi merchant açmayıda bilmiyorum...sadece etrafta görüyorum)
  • bende karus olmama rağmen elmorad tp kapısı önünde yarım saat geçirmem nashiria ya küfür etmem pot ları pot culara satmam ( onlar daha fazla para verir die için ) orc watchları güçlü bişi zannedip lvl 35 e kadar onlara saldırmamak (zaten 2 günde lvl 35 oldum ark saolsun) alanım açıldığında kimse bana karşı koyamaz havasıyla bütün pianayı turlayıp civcivlere laf attmak silanları bulcan zannedip saldırmak ( sadece 4 kere fln oldu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist_24 -- 5 Ocak 2006 19:10:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: {DeaTH_TR}

quote:

Orjinalden alıntı: __Sniper___

quote:

Orjinalden alıntı: {DeaTH_TR}

valla ben hatirlamiorum ama daha chara baslarken 10 tane stat pointi hp ye vermek 60 olduk aklimiz yeni basimiza geldi daha yeni hatirladim :D millete bakiorum +8 elxir tutuor ben tutamiorum :D amale gibi 17 kusur verdik kunabarla sifarlattik hey gidi hey he bide 35 lvl ken czde xp kasmaya calismam blood sekeerlerde :D npde yoktu bi vuruorladi pit xp gidiordu

cz ye np sız gıdemessın

np bıtınce czden atlırsın...............

HERKES KAFASINA GORE BI SEY SALLIO

AMA BUNU GERCEKTEN SALLAMIORUM

ARKADASIM BANA SHELL VERMISTI

assassın kıyafetı yazıodu bende gıyemedım (lvl 23)
    ve okcuydum

yaktım sılahı (yada bır assassıne verdım galbıa emın değilim)

karsılığında 40 tane ok almıstım

ya sen kac yildir oynuorsun bu oyunu ben 1.5 yildan beri oynuorum o zaman czye npsiz girebiliordun salakmisin nesin bu oyunda daha comsun ogrenecegin cok sey var ok

zaman fln belırtmemıssın.... ne bılem temmuz da basladım oyuna

2 ay boyunca arkadaslar kastı 46 oldum sonra ke ye gecıldı

56 oldum ılk cz olayım o dur

ko yu bılmem ama ke de ne bılıosan 5x bbılırım

• ustume alamadıım herseyi npc ye sattım

31 e kadar moradonda kastım

• quote:

Orjinalden alıntı: mtuzel

quote:

Orjinalden alıntı: LaNcEt

benim aklıma gelen kamillik 400milyonla czye gidip ölmem

muhahahahahaha

benim 400m olcak ben oyunu açmaya bile kıyamam

• la bunlar bıseymı ben kaptan kunabarı frıende eklemeye calıstım

• O DA GUZEL
  • oyunu tamamıyla lvl 43-45 arasında öğrendim ehehehe
  • İlk oyuna başladığımda yumrukla lvl kasıp(Tabii pot basmayı da bilmiyom)Ölünce de monitör e kafa atmakGerçekten ne günler di bea.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.