Şimdi Ara

ez midi nasıl bilirsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kelkill

Ezreal oyundaki animeci sincapların kullandığı dandik ötesi bir champdır almayın aldırtmayın oyununuzda seçen olursa direk çıkın

Sen varya tam bir low demiyorum bak " hard low " sun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X360Forever

quote:

Ezreal oyundaki animeci sincapların kullandığı dandik ötesi bir champdır almayın aldırtmayın oyununuzda seçen olursa direk çıkın

ne var arkadaşım bir de taşlamışsınız ezreal useless'dir şişirilmiş bir balondur beni taşlayanların hepsine dikkat edin hepsinin animeyle bağlantısı vardır anime lobisi beni yıldıramaz bu ezreal'ı metadan sildirecem (zaten metada değil ama öyle sanılıyor o algıyı kıracam)
  • Ulti ile 1.2k attıgımı bilirim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stabzorz -- 10 Eylül 2014; 1:29:33 >
  • Sezon3 den beri nadir hatta hiç görmediğim bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • full ap
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X360Forever

quote:

ne var arkadaşım bir de taşlamışsınız ezreal useless'dir şişirilmiş bir balondur beni taşlayanların hepsine dikkat edin hepsinin animeyle bağlantısı vardır anime lobisi beni yıldıramaz bu ezreal'ı metadan sildirecem (zaten metada değil ama öyle sanılıyor o algıyı kıracam)

paralel animecilerin işi

• Karşı mid toplu stun atar, adc tekler çıkar, tf çevirir, bizim ez ışık sallar anca.
  • iyi biliriz en azından öyle biliyoruz
  • Yapma yauuwwwww:dddddd

• quote:

Orijinalden alıntı: OqpO

Karşı mid toplu stun atar, adc tekler çıkar, tf çevirir, bizim ez ışık sallar anca.

Güldüm agshfhsg.Zaten ezi oynayanlar sırf ışık atıyor ve tatlı diye oynuyorlar :D

• Bence OP.
  • Çöp

• Konu silinsin!

Şaka lan silinmesin vurun lan vurun vurun

• Oxi abi oynamıyor çöp

Şaka bi yana iyi bi ani hasarı var ama takımıma gelen AP Ezreal'lar b.k gibi oynuyor.
  • ADC olursa çıkarım da AP oynayanlar iyi hasar çıkarıyor, arkadaşa katılıyorum orta koridorda daha kuvvetli.

• Siv HD izleyip gelmiş.
  • başlangıç statlarını berbat hale getirdi riot, ne adam akıllı armor ve mr'si var ne de ms ve ad'si.
    kağıttan asker gibi...
    aykırı buildler ile oynayınca bastırılabiliniyor bot koridoru ya da akıllı bir supunuz olacak.
    oyun başlangıcında armor + ap ile başlayıp adamları dürtüp base'e bol bol yollayıp rahatça farm yaptıktan sonra sağlam bir adc oluşuyor. Gerisi sizin el becerinize kalmış, çoğu oyuncunun hata yaptığı ve oyunun gidişinin değiştiği nokta ise; ileriki hamleleri hesap etmeden "E"yi adam kesmek için kullanmaları.
    2-3 adım ötelerinde az canlı birini gördülermi "kill kill kill kill" diye yanıp tutuşuyorlar ve "E" ile atlayıp skilleri boşaltıyorlar, ardından köşeye sıkışmış fare gibi tf'nin ortasında kalıp(ms'si çok düşük) ilk ölen oluyorlar ve takımı adc'siz bırakıyorlar.
  • AP sinin gücünün sınırı yok. Rakibi W çok fazla dürtüp ulti ile tekleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deeboo -- 10 Eylül 2014; 8:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OqpO

Karşı mid toplu stun atar, adc tekler çıkar, tf çevirir, bizim ez ışık sallar anca.

Güldürdün lan.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.