Şimdi Ara

Eyup B nasil ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
4
Favori
8.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocalarim ben baktim hosuma gitti soru cesitliligi vs acisindan. Hem tyt mat hem ayt mat hem de geo icin dinlesem nasil olur ?
    Gunde kac video izlemeliyim ? Tyt mat 24 ayt mat 27.25 geldi.Diger derslerde sıkıntım fazla yok.En buyuk sıkıntı matematik.

• Arkadaşlar geometri sevilmediği için kanalda es geçiliyor ama ben geometride gerçekten yıllarca çok dikkatli bir şekilde öğrwncileri izlediğim için not hazırlama konusunda baya tecrübelendim ve piyasadaki herhangi iyi bir kitaptan daha çok şey katacak anlatımlar hazırladım. Sabretseniz aslında ayt kadar faydalı geometriler. Ve aşırı drrecede dip drğilseniz geometriyi başlangıçtan dereceye kadar anlstıyorum. Tytdr brğenmeme sebebinizi anlayabilirim. Tytde eksik olduğu için değil ama biraz soru çözümüyle drstekleyeceğim. Çünkü sıfır olmsyan bir öğrenciye konu anlatmaktan ziuade soru göstermek faydalı oluyor vaktim olırsa önemli konularda tekrarlar yapacağım tytde
    24 25 net yapan bir öğrenci özellkle ayt ve geoda benden gitmeli. Lti çıkarsa kesinlikle o konu anlatım pdflrri çözülmeli. Parabol log trigo gbi konularda iyi sorular çözdüm. 1 soru yorumlar izlenilmeli. Sene içindeki tekrar testleri önemli. Kısacası her şeyi çözün işte
  • Tyt adina izlememe gerek var mi zaten cikan soruyu yapabiliyorum.Pratik eksigini kendim 3sbden ayni anda ilerleyerek( sarmal 345 karekok) kapatabilirim.Geoda kenan kara dinlerim.Onda da temelim iyi. Ayt mat icin bu hoca hosuma gitti. Faydali olur diye dusunuyorum.
  • Salazar Slytherin kullanıcısına yanıt
    hocam diğer derslerde sıkıntım yok demişsin ben bu cümleden hepsini fullediğini anlıyorum hadi her dersten 1-2 dikkat hatası olsun. tabi böyle olduğunuzu sanmıyorum.

sorunuza gelecek olursak ben eyupb hocayı çok beğeniyorum bence 3 üçü için dinleseniz de olur matı 0 olmayan birine çok şey katar (ben geo dinlemedim geo sevmediğim için ama tyt-ayt dinledim) günde kaç video sorusuna gelirsek bunun bi sayısı olmaz hocam eksik olduğunuz yapamadığınız konuların soru çözümünü, hiç bilmediğiniz konuların da ka + soru çözümünü izler sonra kendiniz sbden çözersiniz illa günde şu kadar video izlemeliyim diye bir şey olmaz
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt
    1 2 yanlis yok zaten ama en buyuk sıkintim mat geo. Turkce 33 7 sos 18 1 fen 13 3 ama tytdeki tamamen benim ozensizligim.Ayt fen fizik 13 kimya 13 biyo 11 2 .
    Yani tyt turkceden sb bile bitirmedim Fenlerden de ayni sekilde.
  • Ayt çok iyi anlatıyor ama tyt hoşuma gitmedi ama yine sen bir izle(mat için, geometri hakkında bilgim yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YolculukZamanı -- 21 Eylül 2020; 11:53:28 >
  • Arkadaşlar geometri sevilmediği için kanalda es geçiliyor ama ben geometride gerçekten yıllarca çok dikkatli bir şekilde öğrwncileri izlediğim için not hazırlama konusunda baya tecrübelendim ve piyasadaki herhangi iyi bir kitaptan daha çok şey katacak anlatımlar hazırladım. Sabretseniz aslında ayt kadar faydalı geometriler. Ve aşırı drrecede dip drğilseniz geometriyi başlangıçtan dereceye kadar anlstıyorum. Tytdr brğenmeme sebebinizi anlayabilirim. Tytde eksik olduğu için değil ama biraz soru çözümüyle drstekleyeceğim. Çünkü sıfır olmsyan bir öğrenciye konu anlatmaktan ziuade soru göstermek faydalı oluyor vaktim olırsa önemli konularda tekrarlar yapacağım tytde
  • 24 25 net yapan bir öğrenci özellkle ayt ve geoda benden gitmeli. Lti çıkarsa kesinlikle o konu anlatım pdflrri çözülmeli. Parabol log trigo gbi konularda iyi sorular çözdüm. 1 soru yorumlar izlenilmeli. Sene içindeki tekrar testleri önemli. Kısacası her şeyi çözün işte
  • eyüpb E kullanıcısına yanıt
    Hocam saçma bir soru olacak ama sizden takip etsem sıfırdan başlasam üçgenlere 3-4 hafta ayırsam çok geç kalır mıyım ?
    Üçgenler kısmını başka YouTube kanalından bitirdim ama oturmadı.Yoksa devam edeyim mi ?
    İlerde tekrar üçgen tekrarı ile desteklesem olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YolculukZamanı -- 21 Eylül 2020; 19:52:38 >
  • YolculukZamanı Y kullanıcısına yanıt
    Önceden çalışmışsınız maks 2 hafta ayırın ve çalıştıkça zaten eksiklerinizi daha iyi göreceksiniz. Zaten üögenleri anlamadığınızı düşünüyorsanız dörtgenler de gitmez.
  • qral
  • Jason hanim nasilsiniz
  • Salazar Slytherin kullanıcısına yanıt
    iyiyim aşko. sen nasılsın?
  • Ayt videolarının hepsini izledim. Extradan güzel sorular çözdüğü bir oynatma listesi daha var onun da hepsini izledim hiçbir soru bankası falan çözmedim Ayt mat 37-1 geldi. Çok sağlam hoca Ayt için şiddetle öneririm bir kaynak da çözseydim 40 olurdu herhalde.
  • Boncuk olacak
  • iyi

• mükemmel

• SüperZ
  • meh

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.