Şimdi Ara

. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi dakika, ben mi yanlış anlıyorum yoksa gerçekten de öldürülen PKK'lıları sanki ordumuz sayesinde değil de AKP sayesinde öldürüldü gibi bir tavır mı var yazında?

Çünkü ben AKP'nin yanıldığı örnekler yazmışım sen de hayır AKP yanılmadı, bak 15bin kişiyi öldürdü der gibi efendi demişsin.

İstersen çok basit bir netleştirme yapalım, savaşan AKP değil Türk Ordusu!

Hani, RTE'nin savcısı olduğu davada Genelkurmay başkanı 2 yıl 2 ay hapis yatan ordu.

Hani, AKP'nin askeri kışladan çıkamadığı sırada PKK'nın şehirlere yığınak yaptığı, sonrasında yüzlerce şehidimize mal olan hendek savaşların valilerin komutanlara PKK'ya üdehale ettirmediği!
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Bi dakika, ben mi yanlış anlıyorum yoksa gerçekten de öldürülen PKK'lıları sanki ordumuz sayesinde değil de AKP sayesinde öldürüldü gibi bir tavır mı var yazında?

Çünkü ben AKP'nin yanıldığı örnekler yazmışım sen de hayır AKP yanılmadı, bak 15bin kişiyi öldürdü der gibi efendi demişsin.

Hani, RTE'nin savcısı olduğu davada Genelkurmay başkanı 2 yıl 2 ay hapis yatan ordu.

Hani, AKP'nin askeri kışladan çıkamadığı sırada PKK'nın şehirlere yığınak yaptığı, sonrasında yüzlerce şehidimize mal olan hendek savaşların valilerin komutanlara PKK'ya üdehale ettirmediği!

başkomutan kim ??

• iki gün daha heveslenin sonra her seçimde olduğu gibi sus pus kalacaksınız sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: nucro

başkomutan kim ??

Madem sorduğum sorulara cevp veremiyorsun, gece gece absürd mesajlarınla güldirme beni :)

başkomutanmış :)

Sen buna mı başkomutan diyorsun :)

.....

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Barzani niye evet diyor?

Osman Pamukoğlu niye hayır diyor? Bu adam bölücü mü? Zamanında terörü bitirme noktasına getirmiş bir askerden söz ediyoruz. Tabii bazılarınız ona çıkıp hain, yalancı paşa falan dedi. Artık neye göre kanıtları varsa.
  • Eyalet sisteminin gelmesini istemiyorum ama mk sistemi dünyanın yarısında çalışıyor bizde adı duyulunca ülke bölünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelmiş pkkyı bize soruyorlar gidin osloda buluşun yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

quote:

Orijinalden alıntı: JustKiddinGG

Kardeş neden başka yere çekiyorsun. Senin söylediğin senaryo için ben diyorum. Benim için bunun önemi olmamasından bahsetmiyorum. Hayır diyen teröristleri evet gibi göstermek için amma uğraştınız.

akp pkk ile anayasayi degistirse veya referanduma gitse sonucu ne olacak zannediyorsun? hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var. evet verecek milliyetcilerin onunu neden kessinler. hdp hayir diyerek baskanlik sansini kullaniyor bu kadarda kor olunmaz.

baksana hepinizin agzinda teroristler hayir diyor biz evet demeliyiz cumlesi dusmuyor. bir nevi hdpnin ekmegine yag bal suruyorsunuz. adamlar kis kis guluyorlar dustugunuz tuzaktan haberiniz yok.

hdp cikip ben evet diyorum dese sen gidip evet oyu kullanirmiydin? buradaki hdp akillik edip hayir diyor. anketlerde hayir deselerde ben gercek referandumda hayir basacaklarina supheliyim.

hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var. hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var. hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var. hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var. hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var.

Şu konularda çok saçmalayan gördüm, beyinsizliği doruk noktalarında yaşayan cehalet örneklerine tanıklık ettim ama bu kadarına rastlamamıştım. Evet hayır tartışmasının dışında olarak hdp nin evet istediğini düşünen ciddi bir kesim var, insanların bu kadar düşünme özürlü olması gerçekten ilginç. Daha ilginci de avrupanın evet çıkması için uğraştığını düşünenler. Ne yiyor ne içiyorsunuz kafanıza oksijen mi gitmiyor çözemedim.

• Evet istiyorum
  • hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    İşte senin gibiler değişiklik içeriğine, getireceği sıkıntılara, vereceği zararlara bakmadan "aa HAYIR diyorlarmış ben de EVET vereyim o zaman" diyeceği için

Ters algı.
  • Adamların savunma şekline bak ya 0-5 yaş olum yasada var mı yok mu ? Var bitti ozaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nucro kullanıcısına yanıt
    .

PKK'ya çok ağır darbe! 886 terörist öldürüldü...

http://www.gazetevatan.com/pkk-ya-cok-agir-darbe-886-terorist-olduruldu--1054139-gundem/

Sadece 2017 deki rakam bu. 2016-2015-2014 10000'i buluyor. Yani bu resimden sonraki tablo. Elele kolkola diyenlere gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsntrk

İşte senin gibiler değişiklik içeriğine, getireceği sıkıntılara, vereceği zararlara bakmadan "aa HAYIR diyorlarmış ben de EVET vereyim o zaman" diyeceği için

Ters algı.

Valla benim dinimde düşman okları kimi gösteriyorsa doğru o dur. Almanya pkk hollanda ve türevleri hayır diyor. Neden peki hollanda , almanya çok beğeniyorsa bu sistemi verelim kendileri aynı şekilde yönetilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

quote:

Orijinalden alıntı: JustKiddinGG

Kardeş neden başka yere çekiyorsun. Senin söylediğin senaryo için ben diyorum. Benim için bunun önemi olmamasından bahsetmiyorum. Hayır diyen teröristleri evet gibi göstermek için amma uğraştınız.

akp pkk ile anayasayi degistirse veya referanduma gitse sonucu ne olacak zannediyorsun? hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var. evet verecek milliyetcilerin onunu neden kessinler. hdp hayir diyerek baskanlik sansini kullaniyor bu kadarda kor olunmaz.

baksana hepinizin agzinda teroristler hayir diyor biz evet demeliyiz cumlesi dusmuyor. bir nevi hdpnin ekmegine yag bal suruyorsunuz. adamlar kis kis guluyorlar dustugunuz tuzaktan haberiniz yok.

hdp cikip ben evet diyorum dese sen gidip evet oyu kullanirmiydin? buradaki hdp akillik edip hayir diyor. anketlerde hayir deselerde ben gercek referandumda hayir basacaklarina supheliyim.

hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var. hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var. hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var. hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var. hdp agziyla hayir desede gonlunde evet var.

Şu konularda çok saçmalayan gördüm, beyinsizliği doruk noktalarında yaşayan cehalet örneklerine tanıklık ettim ama bu kadarına rastlamamıştım. Evet hayır tartışmasının dışında olarak hdp nin evet istediğini düşünen ciddi bir kesim var, insanların bu kadar düşünme özürlü olması gerçekten ilginç. Daha ilginci de avrupanın evet çıkması için uğraştığını düşünenler. Ne yiyor ne içiyorsunuz kafanıza oksijen mi gitmiyor çözemedim.

Hocam bunlar düşünür zeki kesim.Kendilerini öle tanımlıyorlar. Gerisini sen düşün.

• hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    Helal sana Elazığlı.
  • federasyon, eyalet illa üniter yapıyı bozar diye birşey yok. üniter yapı ne demek ki? rusya federasyonu bölünmüş mü mesela?
  • Bu videoki kişi EVET dediği için ben HAYIR diyorum!

https://twitter.com/Gagabulutt/status/828208670735474688
  • Avrupa birliği ile şimdilerde askıya alınan görüşmelerde neler kabul edilmişti bir hatırlayalım:

Yerel yönetimlerin güçlendirilmesi,

İdare mahkemelerinin bir araya getirilerek bölge istinaf mahkemelerinin kurulması.

Bunlar kabul edildi zaten. Diyarbakır bölge istinaf mahkemesi ilk kurulandır. Sonrasında açılım süreci yaşanmıştır.

Dikkat bu bölge tanımı coğrafi anlamda bölge tanımı değildir. Bölgesellik çoktan başlatılan bir durum. Devamını sizler de tahmin edebilirsiniz.

Yeni anayasa değişiklikleri ile diğer kamu işleri ve tüzel kişiliklerde bir araya getirilirse?

Geçmişten bugüne ve bugünden geleceğe bakamayan düşünemeyen insanlar olacakları tahmin edemezler.

Tarih okuyun. Yakın tarihten bugüne neler olduğunu anlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 15 Nisan 2017; 14:36:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enveric

federasyon, eyalet illa üniter yapıyı bozar diye birşey yok. üniter yapı ne demek ki? rusya federasyonu bölünmüş mü mesela?

Eski sscb

Yani eskiden de adı sovyet sosyalist cumhuriyetler birliği idi.

Yani içinde birden çok millet ve cumhuriyet barındıran yapıydı.

Türkiye Cumhuriyetinde böyle bir yapı var mıydı?
    Hem tek millet tek devlet denilecek hem de eski sscb örnek verilecek?!!
    Mantık lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 15 Nisan 2017; 14:39:38 >
  • Şimdi deniliyor ki

Türkiye batı eksenindeki zihniyetiyle bölünmeye gidebilir.

Yıllardır yugoslavya örneği konuşuldu.

Yugoslavya zaten eskiden hırvat, makedon, sırp derebeylikleri ile osmanlıya bağlı bosna sancağının birleştirilmesi ile kurulan bir ülkeydi. O nedenle batı yugoslavyayı çok rahat böldü ve eski bölünmüş haline getirdi.

Batı Türkiyeyi bölecekse önce bu yapının bugün için oluşturulması gerektiğini biliyor. Çünkü osmanlıdan bu yana Anadolu her zaman üniterdi.

Mantıklı olmakta fayda vardır. Siyasilerinize çok güvenmeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 15 Nisan 2017; 14:58:42 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.