Şimdi Ara

Exxen'de Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçlarının ücreti açıklandı: Beklentilerin üzerinde (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
3
Favori
21.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alan varmı leyn aranızda ? var diyen cıksında biraz dalga gecelim ne olur layn. hadi birileri cıksın :)))

• Arkadaşlar önerebileceğiniz kaliteli bir IP tv varmı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Daha dun arkadasa dedim arkadas 5.90 a izlicem dedi ya sen delimisin acun 25 at 9 yapar bunu dedim. Ama beni de sasirtti 34 e bir de 12 aylik uyelik yapicam! 35*12=420
    Ben almam ama alan varsa bile 50*7 versin
    350 tl en azindan senelik uyelik yapmayin! Tam bir keris silkelemesi beini gectiler helal

Ziyaaaa... Arkadaşı benim 5.90 a sampiyonlar ligi izlerim demedim exxen uyeligi word kart ile 5,90 a geliyor dedim..Sende 25 tl olacak cl ucreti dedin(birde standart uyelikte almak gerekebilir dedin) bende oyle bi aciklama yok o cl maclarindan once aciklayacaklar heralde dedim bugun oyle bi aciklama gelmis..aylik 35 tl ve 12 ay alindiginda 420 tl yapar ki bem Bjk liyim minimum 6 mac olarak dusunursek mac basi 70 tl yapıyor şaka gibi:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    😂😂😂😂 aliyor muyuz bosver yoksa sexxen almam mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

😂😂😂😂 aliyor muyuz bosver yoksa sexxen almam mi

Ben bu fiyata exxen almam 420 tl verip 6 mac izliycem saka gibi😂😂aylik olarak alinsa 50 tl o da cok..

Bilemiyorum Altan bilemiyorum

• Ulan digiturke laf ediyoruz ama gecen yil Cl icin ekstra ucret vs almadi yani adamlar..

• Zaten izleyemiyoruz ki artık maçları 11 de başlıyor a.q

• Paparada %50 var en azından 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Paparada %50 var en azından 😃

En fazla 10 tl geri veriyor:) ama tosla 19 tl iade ediyor aylik 30 a gelir kampanya surerse tabi..30 tl ile 2 3 ay izlenebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 8 Eylül 2021; 20:1:40 >
  • Selcuksportshd akar 😂

• kacak yayin ucretleride aciklandi : 0 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oly1786

o parayı Acun'a vereceğime seyretmem daha iyi.
    platform mu yok...

Ek olarak bir şey söylemek istiyorum, böyle , parayı basanın aldığı, neyin hangi platformda olduğu belli olmadığı ortamda izlemeye izlemeye unutuyorsunuz ve aramıyorsunuz da. başka şeylerle vakit geçirmeye başlıyorsunuz, Youtube, Twitch , playstation gibi.
    İşin enteresan tarafı Acun Ilıcalı yayın haklarını tutup koparmışken kura çekilişinin de Türkiye'de yapılması, çok pis bir tat alıyorum tarifsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: hopeyoung

Eskiden startv de reklamlı ama beleşe izliyorduk.
    Sanki o zamanlar Pazar gecesi sineması gibi bir ağırlığı vardı, şimdi itibarsızlaştırılıyor, başka izahı yok...

• Avrupa kupaları 6 ay sürüyor. 2 ay sonra avrupada türk takımı da kalmıyor. Ayrıca kanallar maç saatinde açılıyor. Ben buna neden senelik üye olayım anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rammusty

O kadar para verip üye olup fener token reklamı izleyip Fenerbahçe ye para kazandıracağız. Umarım ligi filan almaz bunlar. Kaç para olur o zaman Allah bilir.
    Fenerbahçe için de kötü oluyor, dadandılar resmen...

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Aslında maç öncesi, devre arası ve maç sonrası bir dünya reklam alıyor yayıncı kanal. Yani öyle tamamen vergilerimiz oraya gidiyor gibi bir durum söz konusu değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beşiktaş maçları TV8 de deniyor, umarım doğrudur

• Sakın Reklamlı İçerik almayın. Benim gibi kafayı yersiniz.
    Reklamı da geçemiyoruz. Biraz fazla verin Reklamsız alın. Yada hiç bulaşmayın. Başka Alternatifler bulunur elbet.
    Bu site size yol gösterecektir.

liveonsat.com

• Ülkenin % 30'u direkt yoksul. Öyle TÜİK verilerine göre 10 bin altı kazanan yoksuldan bahsetmiyorum, gerçekten yoksul, hiçbir sosyal aktiviteye para ayıramayan, ancak barınma, fatura, en adisinden yeme içme ve TV-internet ile yaşayan yoksul.

% 30'u eh işte idare eder. Az da olsa bir şeyler yapabiliyor.

% 30'u ülke şartları için makul hayat yaşıyor.

% 10'u kaymak tabaka.

Acun sanırım direkt olarak en üst % 40 kısma hitap ediyorum diye yola çıkmış.

Kalan % 60 ayda 50 Digitürk'e, 50 Exxen'e, 30 Netflix'e para ayıramaz. Öyle bir hayatları yok çünkü.

Ortalama gelirin 4000 5000 lira olduğu bir ülkeyiz. Bu parayla ancak yaşayabiliyor insanlar. 10 yıl olsa tamam, ama artık 5 bin lira ile hayatta kalabiliyor insanlar.

İP tv üyeliği bile 80 liradan 120 liraya çıktı bir senede. Önce kızdım almayacaktım ama olacak gibi değil. Bu ay Netflix'i kapatıp İP tv üyeliğimi 1 yıl daha uzatayım.

Not: Lütfen hangi iptv falan fistana girmeyin. Dışardan adam alınmıyor, sadece referans ile üyelik var ve sizi tanımıyorum bile. Sonra kendi üyeliğimi de yakamam.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt

Sadece Amazon prime kullanıyorum oradaki dizileri de bitiremedim yetiyor da şuan artıyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.