Şimdi Ara

Exxen'de Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçlarının ücreti açıklandı: Beklentilerin üzerinde (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
3
Favori
21.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dijitürk'ten sonra hiçbir şekilde futbol izlemeye para vermem (Allah büyük söyletmiyordur inşallah). Şifreli yayının sadece ülke içi geliri ile yürütülmesi mümkün değil; yurt dışına da satışı çok zor. Zaten, alanlar hep bu yüzden battı.

• Aslında çok ucuz tabi € üzerinden düşününce.Ama yayın kalitesi çok kötü 4k filan değil sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 8 Eylül 2021; 17:1:47 >
  • Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Yanlışı yanlışla kapatmaya çalışmak sadece ortadaki yanlış sayısını artırır, bu zihniyet bu ülkenin bu günlere gelmesine ön ayak olmuş zihniyettir bu yüzden herkes pişkin ve yanlışları savunuyor…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • netflix : introyu atla

exxen : reklamı atla

• Netten maç izlenmez gecikme, altyapı, teknik aksaklıklar bin tane sorun var

• Şeyma'ya Hawaii'de yazlık alıyoruz beyler, haydi göreyim sizi.

• Herkes bir şeyler yazmış ama unutulan dürüstlük nerede kaldı, IP TV'lerin ne mal olduğunu biliyoruz düpedüz hırsızlık, ee nerede kaldı dürüstlük.

Exxen'in paketleri size pahalı geliyorsa yeterince kazanmıyor ama harcama konusunda da burnunuzdan kıl aldırmıyan tüketicisiniz derim.

• herkes Digiturk (bein connect) atıp tutardı bu fiyat ne diye..ee ne oldu ? süper ligi başka biri alsa ucuz fiyata satacağını zannediyor musunuz ?

• Ayda 50 lira vercem, üzerine reklam izlicem. Aynen acun kesin yaşanır bu olay.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KemalSanlii

Yanlışı yanlışla kapatmaya çalışmak sadece ortadaki yanlış sayısını artırır, bu zihniyet bu ülkenin bu günlere gelmesine ön ayak olmuş zihniyettir bu yüzden herkes pişkin ve yanlışları savunuyor…
    2 kesim insan var burada.

1- Iptv kullananlar,
    2- Güvenmeyip Iptv kullanmaya cesaret edemeyenler, birden fazla farklı platforma para verdiği için iptv nin hırsızlık olduğunu idda edenler.

Siz 2. Gruba giriyorsunuz.

• uçuk rakamlar..

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Alakası yok, ben insanların halinden anlayabiliyorum durumu olmayıp heves edip kullanan insanlarla sorunum yok. Olay hırsızlığı benimsemek, kullanan kullansın acun benim babam değil yapımlarını sevmem de fakat yapılan şey alenen hırsızlık. Bein sport konusunu devleti nasıl söğüşlediğini de biliyorum ve tekrar söylüyorum durumu olmayan insanla sorunum yok, hırsızlık yaptığınızı bilerek izleyin hırsızlığı normalleştirmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KemalSanlii -- 8 Eylül 2021; 18:13:47 >
  • Fiyatlandırma resmen rezalet. Bein alsaydı daha isabetli olurmuş. Warez yayınlara teşvik ediyorlar.

• sözde 25tl olucaktı vs. Şimdi 25tl paket ama exxen reklamsız zorunlu paket. Exxende izleyeceğim hiçbir şey yok. Sadece maçlar için alıcaktım hayatta almam herhalde. Birde tahhüt varmış zaten. Tahhütsüz daha da kazık.

S sport plus yıllık 15tl standart paket aylık olanı 22tl. Adamlar bu fiyatlara dünyanın sporunu veriyor.

• Çok paraymış gerçekten  

• Hayatta başarılar Acur bey!

• Herseye zam geliyor surekli eskiden ayda 30 40 tl pahali gelmezken kusura bakmasin kisiyoruz birseylerden hayatta almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 senedir kullandığım iptv hizmeti var ne donma kasma 200tl iptv devam 😀

• O kadar para verip üye olup fener token reklamı izleyip Fenerbahçe ye para kazandıracağız. Umarım ligi filan almaz bunlar. Kaç para olur o zaman Allah bilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.