Şimdi Ara

Explorer kitlemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar w7 kullanıyorum ve tarayıcı olarak ie chrome safari ve mozilla yüklü.mozilla hariç diğer bütün tarayıcılar windows çubuğunu kitliyor,yeni bi sayfa açamıyorum,1dk kadar beklemek zorunda kalıyorum,sorun neyden kaynaklanıyor olabilir acaba,yardım ederseniz çok sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: billiejean

arkadaşlar w7 kullanıyorum ve tarayıcı olarak ie chrome safari ve mozilla yüklü.mozilla hariç diğer bütün tarayıcılar windows çubuğunu kitliyor,yeni bi sayfa açamıyorum,1dk kadar beklemek zorunda kalıyorum,sorun neyden kaynaklanıyor olabilir acaba,yardım ederseniz çok sevinirim...

Barış bey bence tüm tarayıcıları kullanmak yerine tek bir tarayıcı kullanın. Sorununuz hallolur.

Ayrıca bu kadar çok tarayıcı kullanmanın mantığı nedir onu da anlatırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexel

quote:

arkadaşlar w7 kullanıyorum ve tarayıcı olarak ie chrome safari ve mozilla yüklü.mozilla hariç diğer bütün tarayıcılar windows çubuğunu kitliyor,yeni bi sayfa açamıyorum,1dk kadar beklemek zorunda kalıyorum,sorun neyden kaynaklanıyor olabilir acaba,yardım ederseniz çok sevinirim...

Barış bey bence tüm tarayıcıları kullanmak yerine tek bir tarayıcı kullanın. Sorununuz hallolur.

Ayrıca bu kadar çok tarayıcı kullanmanın mantığı nedir onu da anlatırsanız sevinirim

mozilla hariç diğerleri kitliyor demiştim zaten yukarıda altan bey,favorim chrome olduğu için onu kullanmak istiyorum...

• quote:

quote:

quote:

mozilla hariç diğerleri kitliyor demiştim zaten yukarıda altan bey,favorim chrome olduğu için onu kullanmak istiyorum...

Alıntıları Göster
    Hala devam ediyor mu bu olay?

• quote:

Hala devam ediyor mu bu olay?

Alıntıları Göster
    yeahhhhhh
  • quote:

yeahhhhhh

Alıntıları Göster
    Güncel bir win7 dvd si ile tekrar win7 kur bilgisayarına
  • quote:

Güncel bir win7 dvd si ile tekrar win7 kur bilgisayarına

Alıntıları Göster
    w7 güncel zaten,format attım bir süre sonra yine aynısını yapıyo,yüklediğim proglardan biri kitiyo olabilir ama mozillayla opera kitlemiyo nedense,mesela opera ya da mozilla açıkken o kitleyen tarayıcılardan herhangi birini açtığımda kitleme yapmıyor işin ilginci...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billiejean -- 24 Eylül 2010; 12:01:02 >
  • quote:

w7 güncel zaten,format attım bir süre sonra yine aynısını yapıyo,yüklediğim proglardan biri kitiyo olabilir ama mozillayla opera kitlemiyo nedense,mesela opera ya da mozilla açıkken o kitleyen tarayıcılardan herhangi birini açtığımda kitleme yapmıyor işin ilginci...

Alıntıları Göster
    Çift işletim sistemi falan kullanmıyosun demi? XP le win7 gibi?
  • quote:

Çift işletim sistemi falan kullanmıyosun demi? XP le win7 gibi?

Alıntıları Göster
    xp-w7 kullanıyorum, xp'de sorun yok ama...
  • quote:

xp-w7 kullanıyorum, xp'de sorun yok ama...

Alıntıları Göster
    Sorun bence bunda tek işletim sistemi neyinize yetmiyor. Toptan formatlayıp sadece win7 kurun barış bey sorununuz hallolacaktır.
  • quote:

Sorun bence bunda tek işletim sistemi neyinize yetmiyor. Toptan formatlayıp sadece win7 kurun barış bey sorununuz hallolacaktır.

Alıntıları Göster
    Sorun işletim sisteminden kaynaklı değil. Forumda bir kaç kişi yaşıyor bu problemi ve bende yaşıyorum. Format attım çözüm değil malesef. Mozilla daha çok yapıyor bende. İ.explorer biraz daha az. Ramlerden felan diye yaptığım oc leri iptal ettim, herşey default ayarlara aldım yine aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: qfb

Sorun işletim sisteminden kaynaklı değil. Forumda bir kaç kişi yaşıyor bu problemi ve bende yaşıyorum. Format attım çözüm değil malesef. Mozilla daha çok yapıyor bende. İ.explorer biraz daha az. Ramlerden felan diye yaptığım oc leri iptal ettim, herşey default ayarlara aldım yine aynı.

Peki siz çift işletim sistemi kullanıyor musunuz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qfb

Peki siz çift işletim sistemi kullanıyor musunuz?

Alıntıları Göster
    @drexel

Beyefendi soru soracağınıza arkadaşlara yardımcı olsanız daha iyi olur keza forumda kalabalık oluyor.

Arkadaşlar bence sorun taracıyıcılarınızın sürümlerindedir. Lütfen güncelleme yapınız.
    Sorun hallolacaktır. Zira aynı problemi bende yaşadım bu şekilde çözdüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz110

@drexel

Beyefendi soru soracağınıza arkadaşlara yardımcı olsanız daha iyi olur keza forumda kalabalık oluyor.

Arkadaşlar bence sorun taracıyıcılarınızın sürümlerindedir. Lütfen güncelleme yapınız.

Deniz110 bey, tek işletim sistemi kullananlarda bu sorunun olduğunu pek duymadım, ayrıca arkadaşlarında en güncel sürümleri yüklediklerinden eminim. Tek işletim sistemi kullanılsa daha iyi olur kanaatindeyim, zira tek işletim sistemi (win7 ve ya xp) böyle şeyleri pek duymadım.

• quote:

quote:

@drexel

Deniz110 bey, tek işletim sistemi kullananlarda bu sorunun olduğunu pek duymadım, ayrıca arkadaşlarında en güncel sürümleri yüklediklerinden eminim. Tek işletim sistemi kullanılsa daha iyi olur kanaatindeyim, zira tek işletim sistemi (win7 ve ya xp) böyle şeyleri pek duymadım.

Alıntıları Göster
    @drexel tek işletim sistemi kullanmaktayım. win 7 x64

@Deniz110 tarayıcıların son sürümlerini kullanıyorum. Bende bu yüzdendir diye, firefoxun her yeni sürümü çıktıkça kuruyorum sonuç aynı. :(

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro

@drexel tek işletim sistemi kullanmaktayım. win 7 x64

@Deniz110 tarayıcıların son sürümlerini kullanıyorum. Bende bu yüzdendir diye, firefoxun her yeni sürümü çıktıkça kuruyorum sonuç aynı. :(

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    2 işletim sisteminden kaynaklandığını düşünmüyorum çok mantıksız geliyor bana,ayrıca yeni güncellemeleri çıktığı gün yüklüyorum değişen bir şey yok,benim anlamadığım ie9 safari chrome tarayıcılarından herhangi birini açtığımda neden masaüstünü kitliyorda opera ya da mozilla'dan biri açıkken bu 3 tarayıcıdan birini açtığımda kitleme yapmıyor,bi mantık yürütemiyorum....

not:xp'de sorun yok,w7'de sorun yaşıyorum...ayrıca konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

• quote:

2 işletim sisteminden kaynaklandığını düşünmüyorum çok mantıksız geliyor bana,ayrıca yeni güncellemeleri çıktığı gün yüklüyorum değişen bir şey yok,benim anlamadığım ie9 safari chrome tarayıcılarından herhangi birini açtığımda neden masaüstünü kitliyorda opera ya da mozilla'dan biri açıkken bu 3 tarayıcıdan birini açtığımda kitleme yapmıyor,bi mantık yürütemiyorum....

not:xp'de sorun yok,w7'de sorun yaşıyorum...ayrıca konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    @gfb
    arkadaşım aklıma başka bir şey gelmiyor açıkçası..
    sadece şu geliyor format at

@billiejean
    arkadaşım sende tek işletim sistemi ile denedin mi
    sorun çift işletim sistemin değil gibi iddialı bir laf söylemişsin ama senle burda farklı düşünüyoruz

sanırım ie9 çıkmış bu konuda ne diyoruz

• quote:

@gfb

@billiejean
    sorun çift işletim sistemin değil gibi iddialı bir laf söylemişsin ama senle burda farklı düşünüyoruz

Alıntıları Göster
    Farklı bi win7 cd si ile format deneyeceğim. Umarım çözülür, yoksa bu şekilde idare ederiz :)
    Tekrar tşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro

Farklı bi win7 cd si ile format deneyeceğim. Umarım çözülür, yoksa bu şekilde idare ederiz :)
    Tekrar tşekkürler..

Alıntıları Göster
    Kısaca format
  • quote:

@gfb

@billiejean

denemedim dostum,denemeyede niyetim yok ayrıca...ne alakası var onuda anlamış değilim gerçekten...
    ie9 beta çıktı güzel biraz...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.