Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okullardaki yeni kitap okuma zorunluluğuna karşı e-book okumak için kullanacağım.
    Sadece e-book reader tarzıda ucuz bir şeyler arıyorum ancak buna bu kadar para bağlamakda biraz saçma geldi bana o yüzden soruyorum.
  • Merhaba arkadaşlar topiğimiz hayırlı olsun :D Şimdi başlıyorum makinayı kişiselleştirmeye. Bir arkadaş, eğer yüklemeyi tavsiye ettiğimiz programları, flash vs eklentilerini, web browser, oyun falan da toparlarsa açıklamalarla çok güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: CENTAURO

Arkadaşlar siz nereden aldınız? Ankara'da telefon edip sormadığım Migros kalmadı. Hiçbirinde yok gibi.

Ben de ankamall'den aldım, ya sana ben cevap yazdım ama çin malı androidler sayfasında yazmışım kusura bakma :D
    http://forum.donanimhaber.com/m_41355926/mpage_72/f_/key_//tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flara

Applanet ile flashi ben de çözmüştüm ki applanetteki uygulamalari göremiyorum şimdi. Ayni sorunla karşilaşan var mi?

applanet i yükledim de nerede bu flash player, hangisini yükleyeceğiz? bir de önerdiğiniz programları ve oyunları merakla beklemekteyim :)
    pardon pardon, en gözdeler kısmındaymış zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihofistanbul -- 11 Şubat 2011; 20:50:06 >
  • Sag ustte arama butonu var onu kullanabilirsiniz. Suan icin asphalt, angry birds basta olmak uzere baya oyun yukledim, teker teker deniyorum hepsini aslina bakarsaniz.

Urun icin uygun kilif duyan, goren var midir? İpad kiliflari uyumlu olur mu ne dusunuyorsunuz?
  • ben addison'un kılıfını aldım, electroworld'de 16 liraydı. Boyuna biraz zorluyo gibi çok da değil ama bir iki haftaya açılır biraz. Asphalt 105 mb güncelleştirme yüklüyo...
  • Hayırlı olsun güzel cihaz.
  • arkadaşlar cihazı adım kullanıyorum ve memnunum diyebilirim. Flash sorununu araştırıyordum. app planet nedir? nasıl girilir yada indirilir mi? biraz kapsamlı bilgi lütfen.. teşekkür ederim
  • Arkadaslar flash icin experin kendi sitesinden de indirebilirsiniz ,ürünün bulundugu sayfada dowload linki var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

quote:

Orijinalden alıntı: CENTAURO

Arkadaşlar siz nereden aldınız? Ankara'da telefon edip sormadığım Migros kalmadı. Hiçbirinde yok gibi.

Ankamall dan aldım 20 tane gelmişti umarım kalmıştır git bak bence, bu arada eryamandaki 5m migrosada bakabilirsin orayada gelmiştir.

Evet.. Eryamandan aldım. Bence çok ağır bir cihaz. 1 kilo vardır herhalde.
    Pek memnun kalmadım. Boyutlarının bana göre olmadığını bile bile archos 101 in üstüne bir de easypad aldım. Ekranı kırık Archos 101 16gb ve easypad satılıktır. 7 inchlik birşey alacağım. Satın almak isteyenler PM den ulaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CENTAURO -- 11 Şubat 2011; 22:54:39 >
  • ya benim bir sorum var arkadaşlar; tableti fişe takılı kullanmak ya da tam şarjın bitmesini beklemek bataryaya olumlu ya da olumsuz katkıları var mı? Ya da batarya dolduktan sonra çalıştırmak..?
  • fiyatı ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

@Pıncır arkadaşım öncelikle tabletin hayırlı olsun. Güle güle kullanman dileğiyle.

Senden denemeni istediğim bir kaç sayfa var.
    1)www.vimeo.com sayfasına girip videoları HD olarak oynatmak istediğinde performansı nasıl?
    2) Aynı şekilde Youtube'da 1080p'lik bir videoyu açmak istediğinde mesela...
    3) Bir de flash gücünü görebilmek adına,http://www.ttcocuk.com/home/index.aspx gibi bir web sitesinde nasıl performans gösteriyor?

1)vimeo sitesindeki HD videoları HD modda tam akıcı oynatmıyor, 2-3x yavaşlatılmış gibi oynuyor.
    2)youtube da cihazın kendi browserından 1080P yi seçemedim, 480p seçtim gayet akıcı. Skyfire browserında HD olarak seçim mevcut, ve gayet güzel gösteriyor.
    3) ttcocuk siteside problemsiz duraksamadan açılıyor ve içinde işlem yapılabiliyor.

• Başlangıç için olmazsa olmaz uygulamalar;

http://rapid--share.com/files/447422257/Gerekli_Uygulamalar.rar

Easypad im olmadığı için bu tablette denemedim,ama çalışıyor hepsi.
    CM 3 değerini yazarsanız sevinirim.

Alıntı değildir.
  • Arkadaskar kafama takilan bi soru var mesela rom coktu tekrar backupta yok nasil yuklenicek? Usb baglantisinida goremedim
  • Ayarlardan sürümü-modeli not edin daha sonra gerek olduğunda netten çekip,sd kart ile halledeceksiniz.
    Tam emin olamasam da 2.2 de backup yapılabiliyordu,kullanmadığm için tam bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihofistanbul

ya benim bir sorum var arkadaşlar; tableti fişe takılı kullanmak ya da tam şarjın bitmesini beklemek bataryaya olumlu ya da olumsuz katkıları var mı? Ya da batarya dolduktan sonra çalıştırmak..?

Şarj takılı olduğunda cihaz açıksa bataryada doluyor. Dolumda problem olmaz. Pil dolduktan sonra otomatik şarjı kesiyor. Uzun sürede şarjda tutmaya gerek bundan dolayı gerek yok. Şarj bitince adaptörden çıkarın.

Lityum ve polimer türündeki pillerde önemli olan pili tam bitirmeden şarj etmeliyiz. Lityum iyon ve polimer türündeki piller %0 'a düşmemeli, boşalmamalı. Cihazın kırmızı ışığı yandığında şarja takabilirsiniz.

Bu arada bankaların internet şubelerinin kullanımı sorulmuştu, ben denedim giriş zor oldu, sitenin kullanımıda zor. Çok zorda kalırsa belki kullanılabilir. Bankaların tabletlere uygun internet şubelerini güncellemeleri gerek.

Ayrıca harici disk olarak 2tb denedim cihaz görmedi, sebebi ntfs format olabilir. Denemeler yapacağım.

@Deniz
    cihazın romu göçerse exper teknik servisten destek almamı gerekebilir. Firmware atma olayını bu cihazda bilemiyorum.

Düzeltme= Lityum pillerin şarjı konusundaki hatalı bilgi düzeltildi, bilgi eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pıncır -- 17 Nisan 2011; 18:16:57 >

• fw atmak da bir şey yok ama exper in yapması daha iyi olacaktır tabii ki,çünkü br daha açılmama olasılığı var kendin yaparken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pıncır

quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

@Pıncır arkadaşım öncelikle tabletin hayırlı olsun. Güle güle kullanman dileğiyle.

Senden denemeni istediğim bir kaç sayfa var.
    1)www.vimeo.com sayfasına girip videoları HD olarak oynatmak istediğinde performansı nasıl?
    2) Aynı şekilde Youtube'da 1080p'lik bir videoyu açmak istediğinde mesela...
    3) Bir de flash gücünü görebilmek adına,http://www.ttcocuk.com/home/index.aspx gibi bir web sitesinde nasıl performans gösteriyor?

1)vimeo sitesindeki HD videoları HD modda tam akıcı oynatmıyor, 2-3x yavaşlatılmış gibi oynuyor.
    2)youtube da cihazın kendi browserından 1080P yi seçemedim, 480p seçtim gayet akıcı. Skyfire browserında HD olarak seçim mevcut, ve gayet güzel gösteriyor.
    3) ttcocuk siteside problemsiz duraksamadan açılıyor ve içinde işlem yapılabiliyor.

Teşekkürler @Pıncır arkadaşım.
    Hep bunlar Adobe doğru düzgün bir player yapmamasından. GPU desteğini bile zor bela anca getirebildiler. Steve Jobs'ın kızdığı kadar var adamlar.

HD modu kapalıyken problem yok değil mi vimeo'da?

EK:
    Web sitesinde :http://www.exper.com.tr/Exper_Tablet_Pc.aspx
    Flash Player
    Flash Player - rar
    Kullanım Klavuzu
    Rom Güncellemesi koymuşlar.

Romunuz bu kadar güncel mi?http://www.exper.com.tr/Downloads/P10_image_20110201_v1.08.6_exp.rar

2011-02-01 v1.08.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 11 Şubat 2011; 23:59:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Başlangıç için olmazsa olmaz uygulamalar;

http://rapid--share.com/files/447422257/Gerekli_Uygulamalar.rar

Easypad im olmadığı için bu tablette denemedim,ama çalışıyor hepsi.
    CM 3 değerini yazarsanız sevinirim.

Alıntı değildir.

CaffeineMark 3.0
    Sieve score = 2454 (98)
    Loop score = 13484 (2017)
    Logic score = 10564 (0)
    String score = 6729 (708)
    Float score = 5510 (185)
    Method score = 4646 (166650)

Overall score = 6260

@SUAVI
    vimeo da HD mod kapalıyken sorun yok, takılma yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.