Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım en az 2 ay bekleyeceğiz 3.0 ın stabil olarak çalışması için.
  • Yanitlar icin tesekkurler arkadaslar. Tahmin ediyorum MoboPlayer bendeki videolarin cogunu acacaktir. Alip kendim denemekten baska care yok galiba. Her halukarda motorola xoom a 1400 tl odeyecek halim olmadigina gore tek makul alternatif bu cihaz. Bir mani olmaz da hafta sonu alirsam video performansini burada paylasirim.

Soracagim bir soru da experin ROM yukleme klavuzunda gosterdigi ozel USB kablosu. Acaba bu kablo kutudan cikiyor mu yoksa alirken onu da birlikte mi alayim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydc

Yanitlar icin tesekkurler arkadaslar. Tahmin ediyorum MoboPlayer bendeki videolarin cogunu acacaktir. Alip kendim denemekten baska care yok galiba. Her halukarda motorola xoom a 1400 tl odeyecek halim olmadigina gore tek makul alternatif bu cihaz. Bir mani olmaz da hafta sonu alirsam video performansini burada paylasirim.

Soracagim bir soru da experin ROM yukleme klavuzunda gosterdigi ozel USB kablosu. Acaba bu kablo kutudan cikiyor mu yoksa alirken onu da birlikte mi alayim?

kutudan ne yazık ki çıkmıyor. Experin kutu içeriği gerçekten berbat. dock kullanma klavuzuna kadar çıktı ama dock,kulaklık,usb kablo gibi aksesuarlar yok.
    Usb kablosunu ayrı olarak temin edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

quote:

Yanitlar icin tesekkurler arkadaslar. Tahmin ediyorum MoboPlayer bendeki videolarin cogunu acacaktir. Alip kendim denemekten baska care yok galiba. Her halukarda motorola xoom a 1400 tl odeyecek halim olmadigina gore tek makul alternatif bu cihaz. Bir mani olmaz da hafta sonu alirsam video performansini burada paylasirim.

kutudan ne yazık ki çıkmıyor. Experin kutu içeriği gerçekten berbat. dock kullanma klavuzuna kadar çıktı ama dock,kulaklık,usb kablo gibi aksesuarlar yok.

Way canina, bi kabloya tenezzul edip kutuya koymamislar ha... Peki ne kablosu diye geciyor hocam bu, saticidan ne diye istemek lazim? Iki ucu da erkek olan Usb kablosu falan ni demeli?

• quote:

quote:

quote:

Way canina, bi kabloya tenezzul edip kutuya koymamislar ha... Peki ne kablosu diye geciyor hocam bu, saticidan ne diye istemek lazim? Iki ucu da erkek olan Usb kablosu falan ni demeli?

Aynen öyle.
    iki tarafı da USB erkek diye isteyeceksiniz. Kaliteli olup olmadığını şöyle bir bükerek anlayın.
    gerçekten bu kablo konusunda çok zorluk çektim.

• 720P mkv ve mp4'ü hangi playerla denediysem deniyim oynatamadım. Sadece youtubedan indirdiğim 720p lik mp4 videoyu oynatabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersonicbluepearl

720P mkv ve mp4'ü hangi playerla denediysem deniyim oynatamadım. Sadece youtubedan indirdiğim 720p lik mp4 videoyu oynatabildim.

Şunu denedin mi hocam?

http://www.moboplayer.com/moboplayer_en.html#download

Eğer bu oynatamıyorsa o video o cihazda oynamıyor demektir.
  • Rockplayer en gelişmiş oynatıcı android de. Onu denediniz mi?

quote:

720P mkv ve mp4'ü hangi playerla denediysem deniyim oynatamadım. Sadece youtubedan indirdiğim 720p lik mp4 videoyu oynatabildim.
  • arkadaşlar bir sorum olacak
    şuan kullandığım şekliyle tabletimi nasıl yedekleyebilirim. (mümkünse apx modda rom kurar gibi usb kablo ile yedeğimi alabileceğim ve geri yükleyebileceğim bir yazılım varmıdır.)
    şimdiden teşekkürler.
  • yaa arkadaşlar linkdeki gibi bir kılıf bula bilen varmı.... tabletten alacam eğer ondan da bulursam hiç düşünmeden alacağım...

Link..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saraçoğlu

Arkadaşlar ,, simkart yuvası hikayeyse;bu tabletle turkcell avea veya vodafone un usb 3g modemleriyle nete bağlanılabiliyormu?

Wireless harici nete bağlantı mümkünmü

size cevap verildimi bilmiyorum ama ben cevap vereyim. vınn ile çok rahat nete bağlanabiliyoruz sadece usb nin olduğu yerde uzunca durması dışında sıkıntı yok geri sayfalarda ararsan nasıl kullanacağın ayrıntılı anlatılmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

İyi diyon hoş diyonda 50 sayfa var tek tek okuyayım mı ? Üstelik burada sizin kullanıcı olduğunuz için yardım istedim. Yoksa googleyede yazıp bulurdum. Amaç sizlerin görüşünü almak. Eksisi vardır çok sıkıntılı bir cihazdır yada mükemmel bi cihazdır ... Onu kullanıcılardan öğrenmek lazım. Yinede son mesajdı bu konu için kusura bakma...

zaten 50 sayfayı baştan okusan bunu mutlaka almalıyım dersin benim ikinci cihaz.. işini görecekse tablet pc istiyorsan bundan başka alacağın cihaz yok kaynak sınırsız bak 50 sayfa kaynak var. ıpad alan arkadaşlar oldu onunla nasıldır bilmiyorum ama diğer tabletlerden üstün..al kardeşim ben tavsiye ediyorum..
  • quote:

quote:

quote:

ya aslında çok da önemli değil baki eryiğitin romunu kuracaksan bilgisayara wireless bağlanıp çok rahat kurabiliyorsun.10-15 sayfa önce nasıl olduğu anlatılmıştı. ben 3 aydır kullanıyorum hiç lazım olmadı..

• arkadaşlar aşağıdaki adresteki romu kullanabiliyoruz sanırım?

http://www.myadventvega.co.uk/softwareImage_v1.10_Vega_Final.exe

içinde market bulunuyor mu? kullanan arkadaş var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi

yaa arkadaşlar linkdeki gibi bir kılıf bula bilen varmı.... tabletten alacam eğer ondan da bulursam hiç düşünmeden alacağım...

Link..

al o zaman dostum... e-bay ya da benzer sitelerde var. gittigidiyorda da gördüm. hatta buradan yak. http://urun.gittigidiyor.com/7-quot-amp-10-quot-Inc-Tablet-icin-Klavyeli-Tasima-Canta_W0QQidZZ39538834#aciklama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anarsist -- 24 Mayıs 2011; 2:12:40 >

• Tegra 2 High Profile olarak kodlanmış H264 dosyalarda çuvallıyor arkadaşlar. 720p düşük bitrate'li olanları bir ihtimal düzgün çalsa da 1080p'de mümkün değil, sorun donanımsal. Çipin pratikte tam olarak desteklediği değerleri (özellikle Main Profile için bitrate) aradım ama bulamadım. Bu yüzden tabletten de izlemek isteyeceğiniz dosyaların High Profile olmamasına, hatta mümkünse Base Profile olmasına dikkat etmeniz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sseydi

arkadaşlar aşağıdaki adresteki romu kullanabiliyoruz sanırım?

http://www.myadventvega.co.uk/softwareImage_v1.10_Vega_Final.exe

içinde market bulunuyor mu? kullanan arkadaş var mı acaba?

market yok. Experin romundan farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anarsist

quote:

yaa arkadaşlar linkdeki gibi bir kılıf bula bilen varmı.... tabletten alacam eğer ondan da bulursam hiç düşünmeden alacağım...

Link..

al o zaman dostum... e-bay ya da benzer sitelerde var. gittigidiyorda da gördüm. hatta buradan yak. http://urun.gittigidiyor.com/7-quot-amp-10-quot-Inc-Tablet-icin-Klavyeli-Tasima-Canta_W0QQidZZ39538834#aciklama

olay ürün bulmak değil biraz büyük alıp yanında kağıtla sıkıştıra bilirim de :D:D ama bu cihazda klavyeyi takındaca calıştıra bilecek miyim... sormak istediğim o...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anarsist

quote:

Link..

olay ürün bulmak değil biraz büyük alıp yanında kağıtla sıkıştıra bilirim de :D:D ama bu cihazda klavyeyi takındaca calıştıra bilecek miyim... sormak istediğim o...

Arkadaşlar her sorulan soruya cevap yazmak zorunda değiliz. Sizin yazdığın sorular sadece kolaydan cevap beklemekten ibaret. Biraz zahmet edin konuya gözatın, "konu içinde arama" bölümünü kullanın. Yazdığınız mesajla amacınız sadece rütbe almak mı? Yoksa konuyu 60-70 sayfalara çıkarmak mı?

Lütfen biraz özen gösterin şu konuya. Ben çoğu zaman takip ediyorum, acaba önemli bir bilgi mi diye bakıyorum hep aynı sorular çıkıyor karşıma. Bu hususta değerli bilgiler veren diğer arkadaşları tenzih ederim. Kendileri her zaman teşekkürü hakediyor.

• quote:

quote:

Şunu denedin mi hocam?

http://www.moboplayer.com/moboplayer_en.html#download

Eğer bu oynatamıyorsa o video o cihazda oynamıyor demektir.

Rockplayer, mobo, vital, vplayer vs... herşeyi denedim. 720p olarak denediğim video nedir diye sorarsanız standart bir dizi bölümünü torrentten 720p olarak indirip öyle dendim, ayrıca netten bir iki klip indirip onlarda da denedim sonuç aynı. Dediğim gibi eğer youtube'nin kodlamasında bir video olursa sıkıntı yok.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.