Şimdi Ara

Excalibur G900 Kullanıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
1
Favori
12.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhabalar monstar hangi modelini aldınız memnunmusunuz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeDo_Efendi

Merhabalar monstar hangi modelini aldınız memnunmusunuz hocam
    Merhaba, Tulpar T7 21.1 aldım, gayet memnunum.
  • burba kullanıcısına yanıt
    Ben abra a7 11.3.5 düşünüyorum bütçem buna yetiyor lakin caspere bakinca bu paraya daha iyisini alabiliyorum, casperde çok şikayet var üzücü bir durum
  • Biraz şans ve kullanım işi,hayırlı olsun şimdiden.
  • burba kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Ben maalesef araştırmadan aldım. hayatımın en büyük alışveriş hatası bu oldu. Elime geçtikten 2 saat sonra kapandı ve açılmadı. İade talep ettim kabul edilmedi. Servisde 14 gün geçirdikten sonra yenisi gönderildi (Onlar yenisi dedi ama benzer şekilde geri gelmiş bir arızalı ürünü elden geçirip göndermiş olmaları muhtemel) Yeni gelen bilgisayarı ise 6 gün kullandım. Sonra aynı şekilde kapandı ve bir daha açılmadı. Yeniden servise gönderdim 12. gün hiçbir gelişme yok. 12.000 TL verip 35 gün önce aldım toplamda 6 gün kullandım. üründen ne ses var ne haber. Ben yandım siz yanmayın. Bildiğiniz çöp, uzak durun...

• rahmi2253 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam toplama leptop bunların hepsi
  • rahmi2253 kullanıcısına yanıt
    İkinci üründe tekrar arıza var ise iade hakkınız zaten doğuyor istemese bile hemen gidin mahkemeye başvuruda bulunun. Çok geçmiş olsun tez zamanda sonuçlanır insAllah
  • Teşekkürler, konuya çok hakim değilim. Yanıtlarını bekliyorum, gerekli hukuki danışmanlığı alıp mahkemeye gitmek farz oldu. ancak harbiden uzak durulması gereken bir marka...

• Cihazın düşük sıcaklıklarda yüksek fan devrine girmesiyle ilgili sıkıntı yaşayan ve çözen oldu mu? Genel olarak yüksek sıcaklıklardan ve fan sesinden bahsetmiyorum, bunları undervolt kilidini açarak ve throttlestop programıyla nispeten kontrol altına alabildim. Son zamanlarda garip bir şekilde işlemci 50 derece civarlarındayken soldaki CPU fanı aniden hızlanıyor ve uzun bir süre durmuyor. Virüs vs. pek çok şeyi kontrol ettim ama bir bağlantı bulamadım. Sebebini bulacağım diye DSDT ayarları vs. çok gereksiz detaylı şeylere giriştim ama bir sonuç alamadım.

Genel olarak cihazın fanlarıyla ilgili en ufak bir ayarlama yapamamak da can sıkıcı, herhangi bir fan kontrol programında bunu yapabilen olduysa o da faydalı olurdu.

• Aldığım güne lanet olsun. Fanda bir cızırtı var aldığımdan beri nasıl geçer bilen yok.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.