Şimdi Ara

Evlilik yıldönümü için hediye önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
30.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi geceler gençler. Evliliğimin ilk senesini doldurmasına birkaç gün kaldı ve ben hala güzel bir hediye bulamadım. Akılda kalıcı, şaşırtıcı bir şeyler yapmak istiyorum. Para sorun değil. Teşekkür ederim.
    Yer: Antalya.
    Ek: Bu hesabı bir arkadaşımın oğlundan ödünç almıştım. Benim oldu. Bu yüzden yaptığınız esprilerin çoğunu anlamıyorum, kullanıcı adını değiştiremiyorum maalesef. :P

• Allah bir yastıkta kocatsın, mutluluğunuzu bozmasın inşallah. Antalya'da olmasaydınız tatile götürün diyecektim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur851

Allah bir yastıkta kocatsın, mutluluğunuzu bozmasın inşallah. Antalya'da olmasaydınız tatile götürün diyecektim :)

Çok teşekkür ederim. Bize her yer tatil. :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agnus_Dei

quote:

Allah bir yastıkta kocatsın, mutluluğunuzu bozmasın inşallah. Antalya'da olmasaydınız tatile götürün diyecektim :)

Alıntıları Göster
    Para sorun değilmiş.
    Galaxy SIII Olabilir zarif bir bayansa iPhone 4S

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Yapay kar tanesi altında resim çektirilebilirsin
    resim çektirmeniz en azından kalıcılık manasında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

Para sorun değilmiş.

Telefonu iPhone zaten.
  • quote:

Para sorun değilmiş.

Bunu diyecektim ama Ipad alabilirsin.
  • quote:

quote:

Para sorun değilmiş.

Telefonu iPhone zaten.

Alıntıları Göster
    müzik grubu ayarla sabah yenge uyanmadan getir eve . Odaya gül yaprakları serpiştir. Sonra yengenin en sevdiği şarkıyı kendin söyle .

• quote:

Orijinalden alıntı: Dextercrime

quote:

Para sorun değilmiş.

Telefonu iPhone zaten.

Pırlanta bir yüzük balkonda beklerken bir anda bir havai fişek gösterisi ile bir kalp oluşturulacak ve pırlanta verilecek daha sonra romantik bir yemek yenilecek (Yakınlık önemli.)
    Değişik birşey yapmaya çalışmayın iş iyice iğrençleşmeye başlıyor. Ne yapacağınızı bilemiyorsunuz.
    iPod Nano alabilirsiniz saat olarak kullanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

quote:

Para sorun değilmiş.

Bunu diyecektim ama Ipad alabilirsin.

Alıntıları Göster
    Yorumlarınız için teşekkür ederim. Ben biraz daha özel bir şeyler olsun istiyorum. Telefon ya da Ipad sevgi ifadesi mi sizce?

• quote:

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Ben biraz daha özel bir şeyler olsun istiyorum. Telefon ya da Ipad sevgi ifadesi mi sizce?

anısı olan bişey olmalı aynen
    cihaz takı olmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtraterrestriaL.

müzik grubu ayarla sabah yenge uyanmadan getir eve . Odaya gül yaprakları serpiştir. Sonra yengenin en sevdiği şarkıyı kendin söyle .

Sesim kötü benim.
    @vahocan
    Sorma elim ayağım titriyor. Pırlanta ve yemek güzel fikir aslında. Bunu değerlendireceğim. Teşekkür ederim.
  • Gerçi yaşım kurtarmıyor gerçi ama fikrimi söyleyeyim. İlk seneden çok büyük bir hediye hazırlamayın derim bir sonraki sene için büyük beklenti oluşmasın.
  • 7 memet de bi aksam yemegi sonrasinda beach parka inip mehtap seyredilebilir
  • quote:

Gerçi yaşım kurtarmıyor gerçi ama fikrimi söyleyeyim. İlk seneden çok büyük bir hediye hazırlamayın derim bir sonraki sene için büyük beklenti oluşmasın.

Mantıklı aslında.
    Sorun değil, her sene güzel bir hediye hazırlarım da iş o hediyeyi bulmakta. Her sene gelip buraya konu açmayı düşünüyorum. :P
  • quote:

quote:

Gerçi yaşım kurtarmıyor gerçi ama fikrimi söyleyeyim. İlk seneden çok büyük bir hediye hazırlamayın derim bir sonraki sene için büyük beklenti oluşmasın.

Mantıklı aslında.
    Sorun değil, her sene güzel bir hediye hazırlarım da iş o hediyeyi bulmakta. Her sene gelip buraya konu açmayı düşünüyorum. :P

Alıntıları Göster
    Yukarı!

• quote:

quote:

Mantıklı aslında.

Bulduktan sonra zaten gerisi kolay, mühim olan bulmak değil mi

• quote:

Yukarı!

Alıntıları Göster
    Bence evlilikte ya da flörtte hediye her zaman emek harcanılan bir şey olmalı. Yani maddi şeyleri bir kenara bırakıp onun hoşuna gidecek şeyler için emek harcamak çok büyük bir hediye olur bence.
  • quote:

quote:

quote:

Mantıklı aslında.

Bulduktan sonra zaten gerisi kolay, mühim olan bulmak değil mi

Evet. Canım çıkacak belli, hala bulamadım. :D

• Gece lunaparka götür her taraf karanlık olsun, dönme dolaba yönelin en üsttekinde mum ışığı ve hazırlanmış güzel bir masa olsun. Ona binin en tepede durun ve romantik bir yemek yeyin :)
    Bir anda aklıma geldi unutmadan yazayım dedim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.