Şimdi Ara

evlilik yıl dönümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 ağustos geldi çattı evlilik yıl dönümüm nasıl bir hediye almalıyım eşime fikirlerinizi bekliyorum...

• tektasi var mi yengenin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok ama bendede tek taş alcak durum yok şuan tek taşı aldıkmıda şöle iyi bişi almak lazım:( başka bi fikir arkadaşlar.
  • Ona kuma hediye et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red01 -- 4 Ağustos 2012; 10:54:17 >
  • güzel bi akşam yemeği olabilir.
  • Çikolata sepeti
  • istanbuldaysan beyoğlu taraflarında terası olan istanbul manzaralı güzel yerler var akşam yemeği için. yemeği en fazla 100 e kapatsan üstünde küçük bi taşı olan çiçekli böcekli kuşlu hamam böcekli (yenge neyden hoşlanıyosa) bir kolye vs al o da tutar sana 200-300 falan bigünde 400 tl harcayarak ulan evlenmese miydim diye düşünüceksin hadi iyi eğlenceler size bu gece
  • manevi onemi olan seyler hediye etmeye calis olmadi bogazda tekne kahvaltisi

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza_2828

güzel bi akşam yemeği olabilir.

+1
  • Hediyeyi falan boşver yemeğe götür daha çok sevinir
  • başka fikri olan varmı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...
  • Bütün kadınlar için tüm dertlerin çözümü Altın yada Altın setine bakar.

Mutlu 1 yıl garanti. Sonraki ay çıtayı yükselteceksen geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: movistar1

başka fikri olan varmı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

Öyle çikolata çiçek gibi şeyleri boşver, kalıcı ve kullanışlı şeylere yönel.

ben demlik içine konan çay süzgeçi almıştım. Önce şaka sanıp baya bi güldü, sonra ciddi olduğunu anlayınca sinirden güldü. Her türlü mutlu ediyor yani. tavsiyemdir.
  • Eşiniz ne tür komplimanlardan hoşlanıyorsa ona göre bir tavsiye verelim. Beraber manzara izlemekten mi hoşlanırsınız, müzik dinlemekten mi, yemek yemekten mi? Biraz detay verebilirseniz birkaç tavsiye vereyim.
  • yeni yerler keşfetmeyi sever hiç gitmedi yerleri görmeyi sever ilginç olmalı .
  • demlik içine konan çay süzgeçi ilginçmiş sen beni karıya boşatacan heralde :) evlilik yıl dönümümüz ayrılık yıldönümümüz olacak:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: OfkELiKaLaBaLIK

quote:

Orijinalden alıntı: movistar1

başka fikri olan varmı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

Öyle çikolata çiçek gibi şeyleri boşver, kalıcı ve kullanışlı şeylere yönel.

ben demlik içine konan çay süzgeçi almıştım. Önce şaka sanıp baya bi güldü, sonra ciddi olduğunu anlayınca sinirden güldü. Her türlü mutlu ediyor yani. tavsiyemdir.

Sende aşırı cimriymişsin iyiki dayak yemedin karından
  • Cimrilikle bi alakası yok. Nasıl alıştırısan öyle gider. Ayrıca ben sevmem öyle günleri ayları yılları kutlamayı. Hediyeyi ben istediğim zaman gider alırım. Günü ayı yılı belirtmeyi sevmem. Kalıplaşmak bana göre değil.
  • evde ne eksikse onu al
  • quote:

Orijinalden alıntı: red01

Ona kuma hediye et

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.