Şimdi Ara

EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER (804. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.186
Cevap
393
Favori
927.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
398 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kac tane kiside bunu gördüm evlendigi adamin sorunlu oldugunu bile bile inatla cocuk yaptiktan sonra bosandilar bu kadar cocuk fanatizmi hic normal degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarafsiz Goz

Kac tane kiside bunu gördüm evlendigi adamin sorunlu oldugunu bile bile inatla cocuk yaptiktan sonra bosandilar bu kadar cocuk fanatizmi hic normal degil

Aynen sanki adama ceza veriyo kadın diyiyo lanet adamdan boşandım ama çocuğu yaptım oh diyolar :))

Çocuk kadının en büyük zırhı
  • Catcheee C kullanıcısına yanıt

Bi tek Türkiyedeki kadinlarda var bu tipik ortadogu zihniyeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarafsiz Goz -- 1 Şubat 2024; 13:5:42 >
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    tecrübe için giriyoz siz yandınız diye biz de mi yanalım
  • yabancılarla evlenin ozaman madem türk kadınlarını istemiyorsanız  

• Uçurumun kenarındasın diyelim atlamak ve atlamamak gibi bir şey evlilik neden derseniz atlayınca ne olacak merakı var bir taraftan ancak diğer taraftan ben neden atlıyorum ki belki farklı olur daha iyi hâle gelir bazı şeyler dersiniz en sonunda neden uçurumun kenarına geldiğiniz aklınıza takılır yani evlenseniz ayrı evlenmeseniz ayrı dert ama TR kızları açıkçası tavsiye edilmez
  • Sorun masraf o bu değil neden kendimi bi kişiye adıyayım, bugün bi kız çocuğu geldi hasta kız 14 yaşında daha onam formu dolduracak üff püff demeye başlıyo, kalemi yere atıyo abi 14 yaşındasın yeni doğdun bu ne hava.

Demek istediğim şu ailelerin şımarttığı bi kadını neden ben çekeyim? Mesela bu kız 30 una gelsin havasından çekilmez hep duyarım karıma canım feda neden canını veriyon?

Sizin yaptığınız fedakarlığın kaçını kadınlar yapıyo? Yada sizin için eşiniz canını verirmi neden hep erkek yapıyo? Ben tek yaşıyorum inanın eve öyle huzurlu giriyorum ki, kendime o kadar güzel zaman ayırıyorumki? İnternet dolu kadın neden evleniyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarafsiz Goz

Nafaka alırken "sanki benim icin mi ödüyorsun, çocuk için ödüyorsun" demek için çocuk yaparlar. Boşandıktan sonra mirastan pay almak için çocuk yaparlar. Oturduğu lüks evi terk etmenek için çocuk yaparlar. "Ay benim ihtiyacım yok ama çocuğun psikolojisi için bu evde devam ediyoruz ". vs vs

• Değerli arkadaşlar maalesef olumsuz yanların çoğunluğu bizim Türk kızlarına bir özellik bunun nedeni de abaza gençlik. Yüzüne bakılmayacak kıza gider milyon harcar her dediğini yapar diğer kızlar da aynını bekler.
  • Karı kıza doydum aga ne işim olur diyen adamları bi kız sevdimi kendi ailesini bile satıyo hani doymuştun :))

Kız tiktokta erkekler annesini dinlemesin falan diyiyo tamam anladık ama o zaman aynı şeyi kadınlardanda bekliyoruz sabah -akşam analarını görüntülü ararlar gelip adalet dağıtırlar.

Benim bekar olma sebebim asla kadın beni yönlendiremez o yüzden bizim ülke kadının istediği bi erkek değilim o yüzden gezip eğleniyorum bende :)
  • patronun yönlediriyor.patrona beni yönlendiremezsin desene bakalım. 

• Donanimhaber disindaki kitle cok bilincsiz bosanma oraninin bu kadar yüksek oldugu ülkede halen bu tarz tweetler büyük tepki almasi gerekirken trende giriyor like yagmuruna tutuluyor

https://forum.donanimhaber.com/3-cocuk-yapacaklarmis-evlendikleri-kiz-veya-erkek-turk-olacakmis-turk-aile-yapisini-koruyacaklarmis--158114536

Umay (@UmayFb1907) on Xtwitter
    - Evlendiğimiz kişi Türk olacak. - Bakabileceğimiz kadar çocuk sahibi olacağız. ( Maddiyat önemli ama en az 3 olsa güzel olur.) - Çocuklarımıza Türkçe adlar vereceğiz. - Çocuklarımızı Türk kültürüne uygun şekilde yetiştireceğiz. - Türk aile yapısının korunması gerektiğini savunup…
    https://twitter.com/UmayFb1907/status/1760707896264839588?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Arkadaşlar nasılsınız ne zamandıd yazmıyodum :)
  • Catcheee C kullanıcısına yanıt

Sen yazmadığın zaman konu ölüyor zaten

• O zaman başlıyalım :) arkadaşlar bi kız arkadaş var tanıdık, kız 28 yaşında, erkek 39 civarı ama kız anlaşamıyoruz diyiyo.

Ama anlamadığım şu bende 39 um bazı gençler var 20 lerinde ölü gibiler siz yaş farkı için ne düşünüyosunuz
  • Gerçekten aklı başında, normal davranışta, hanımefendi kız bulamıyorsun. Son zamanlarda hangi kızla ilgilendiysem ilgilendiğimi anlar anlamaz kaçtılar, selam bile vermez oldular. Bu arada hepsi evde kalmış kız sınıfında, kedi köpek ile yalnızlıklarını baskılıyorlar. Hatta ilgilenmediğim kızlardan es kaza bir lafla sanki ona bir ilgim var gibi ima ettiklerim bile kaçtı. Düzgün, efendi insansan senden kaçıyorlar kısacası. Taytı giyen, güzellik bakımına gidip iki saçını yaptıran, kendi parası ile gece dışarı çıkan kız istiyor ki en zengin, en yakışıklısı gelsin bana baksın. Sonra işin ilginci bu kızların hepsi evli kız avcısı erkeklerin kucağına oturuyorlar. Adamlar örümcek ağı kurmuş gibi bekliyorlar. Onlar da nasıl olsa bu evli bundan zarar gelmez mantığı ile oraya gidiyorlar. Sonra bir duyuyorum ki neler olmuş neler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Gerçekten aklı başında, normal davranışta, hanımefendi kız bulamıyorsun. Son zamanlarda hangi kızla ilgilendiysem ilgilendiğimi anlar anlamaz kaçtılar, selam bile vermez oldular. Bu arada hepsi evde kalmış kız sınıfında, kedi köpek ile yalnızlıklarını baskılıyorlar. Hatta ilgilenmediğim kızlardan es kaza bir lafla sanki ona bir ilgim var gibi ima ettiklerim bile kaçtı. Düzgün, efendi insansan senden kaçıyorlar kısacası. Taytı giyen, güzellik bakımına gidip iki saçını yaptıran, kendi parası ile gece dışarı çıkan kız istiyor ki en zengin, en yakışıklısı gelsin bana baksın. Sonra işin ilginci bu kızların hepsi evli kız avcısı erkeklerin kucağına oturuyorlar. Adamlar örümcek ağı kurmuş gibi bekliyorlar. Onlar da nasıl olsa bu evli bundan zarar gelmez mantığı ile oraya gidiyorlar. Sonra bir duyuyorum ki neler olmuş neler...

Vur geç

• Burada sürekli Türk kadiniyla evlendim ama sorunsiz bosandim diye algi mesajlari yazan sahis yabanci kadinla bosandigini söyledi

https://forum.donanimhaber.com/avrupali-kizlarin-cok-irkci-olmasi--158262084-2#158272424

• Türk kızlarının böyle olması çok normal adam kızın bir gün ona bakma ihtimali için 100 Bin'e yakın para harcamış. Böyle enayi erkekler olduğu sürece kızların bu şekilde davranması çok normal. Bir ihtimal için 100 Bin harcayan adam es keza gerçekten evlense 1 Milyon harcar herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Türk kızlarının böyle olması çok normal adam kızın bir gün ona bakma ihtimali için 100 Bin'e yakın para harcamış. Böyle enayi erkekler olduğu sürece kızların bu şekilde davranması çok normal. Bir ihtimal için 100 Bin harcayan adam es keza gerçekten evlense 1 Milyon harcar herhalde.

Kim harcamış 100 bin ? Ve nasıl o kadar para var
  • 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.