Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: E.T.01 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
11.182
Cevap
358
Favori
491.886
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      417 Mesaj
      22 Aralık 2018 21:57:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Cinscat

Ben sadece böyle düşünsem ve böyle yargılasam sizce bu adil olurmu diye dikkatinizi ölçme şeklinize çekmek için uç bi örnek verdim ama siz öyle bi ahlaka sahipsiniz ki bana eğilimmi var dediniz. Yani balığı neresinden tutarsanız tutun elinizden kayar.

Evet şu konuda kesinlikle haklısınız bazı özellikleri ile tanınan insanlar namaz kılan tesettürlü olan vb. Çok dikkat etmeleri gerek zaten olayı bu boyuta taşıyan asıl sorumlular onlar İslama onlar sizden daha çok zarar veriyor onun için size değil onlara bela okudum.
      Ben bir sosyolog olarak gördüğumu yaşadığımı yazdım reis. Sen kaç kişi gördün swinger yapan?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Xiaomi a2 lite
      2011 Peugeot 3008
      2017 Ford focus 1.5 TDCİ st-line otm
      Xbox one s 1tb (TheStrange92)
    • Binbaşı
      1354 Mesaj
      22 Aralık 2018 23:35:33

Art niyetli olduğun için kafan oraya takıldı. Kafa başka yere gitmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      birgarip2019 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      417 Mesaj
      23 Aralık 2018 00:00:56

Yazan sizsiniz reis. Tamam ben art niyetli olayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 23 Aralık 2018; 0:1:33 >
      |
      |
      Cinscat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi a2 lite
      2011 Peugeot 3008
      2017 Ford focus 1.5 TDCİ st-line otm
      Xbox one s 1tb (TheStrange92)
    • Yarbay
      4033 Mesaj
      24 Aralık 2018 09:58:26
      genelleme yapmak olmaz çeşit çeşit kız çeşit çeşit insan var .5 parmak bir değil.iyiside var kötüsüde var.genelleme yapmak sağlıklı olmaz.tek gercek şu dünyada para ve ölüm.para olmadan istersen cok yakışıklı ol istersen cok laf yap zeki ol kız baksa bile daha iyi bir secenek paralı birini bulursa onu secer.

gecenlerde 18 yaşında kızla konuştum hatunun şimdiden kafasında zengin bir koca bulayım diye düşünüyor.gezip tozmam lazım diyor.garsonluk yapmış zor gelmiş anne babası ayrı.terk gercek para ve ölüm.para olmazsa hiçbir işe yaramaz.paralı birinide bulmazsa ozaman tipe bakabilir .sonuçta herkes paralı değil.

• Teğmen
      238 Mesaj
      24 Aralık 2018 18:39:42
      Son zamanlarda denk geldiğim bir görüş var. Yaşı 30+ olan birkaç kızla görüştüm. Sen evli misin? diye sorularla karşılaştım. Evli değilim dedikçe daha fazla üstelediler. En son görüştüğüm kızı sırf bu yüzden engelledim. Kızlarda bir paranoya mı olmuş ne olmuş bende anlamadım. Hatta neden öyle bir düşüncesi olduğunu sordum, bana daha önce evlilerin kendisi ile görüşmek istediğini söyleyince, bende evlilerin evi eşi yok mu? gitsin karısı ile ilgilensin dedim. Birkaç kızda da öyle bir muhabbet geçti. Aranızda yaşı 30+ olan kızlara denk gelip böyle ısrarlı sorulara maruz kalanınız var mı? yoksa ben tesadüfen denk geldiklerim mi bu şekilde? Kendi kendime ben evliyim de benim mi haberim yok demeye başladım.

Bende 31 yaşındayım bu arada...

SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ...

• Teğmen
      123 Mesaj
      25 Aralık 2018 11:06:46
      Merhabalar, Yaşım 29, sevgilim ile aynı yaştayız.Tanışalı yaklasık 4 ay kadar oldu ama sık sık görüşüyoruz, konusuyoruz vakit geçiriyoruz. ikimizde üni. mezunu çalışan insanlarız. İlk tanıştıgımızda arkadaşımız tanıştırmıstı ve aslında yaş da kemale erdiği için böyle gezelim tozalamım modundan çok ciddi bir ilişki olabilir mi aramızda şeklinde başladık. Evlenmeyi düşünüyoruz ama diğer taraftan da hala çok erken mi diye düşünmeden edemiyorum, biraz da korkuyorum sanırım malum her gün farklı olaylar okuyoruz, duyuyoruz. Ne yapmamı önerirsiniz?
      Ayrıca yakın zamanda evlenen varsa evde olacak bir nişan için ne kadar masraf olur acaba? kız erkek iin ayrı ayrı?

• Binbaşı
      1340 Mesaj
      25 Aralık 2018 12:17:41

biraz daha birbirinizi tanıyın.mümkünse ev ortamı gibi yerlerde birbirinizi tanıyın.insanlar birbirine alışınca,ciicm dönemleir bitince normalleşiyorlar ve beklemediğin huyları ortaya çıkabiliyor.
      |
      |
      wesile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 5 2600 Gigabyte AB35M-D3V Kingstone 8 GB DDR4 HX424C15FB2/8
      Araştır-Dene-Kaydet-Sergile
      Amatör Youtube Kanalım
    • Teğmen
      123 Mesaj
      25 Aralık 2018 12:23:58

Bakıs acısı olarak aynı evde yasayın tarzı şeylere ikimiz de sıcak bakmıyoruz acıkçası. Bu süreçte sıkıntılı olaylar yaşadık mı evet ama sonunda olayı talıya bağlamayı bildik. Yeri geldi ben alttan aldım yeri geldi karşı taraf. Karşındaki kendini ne kadar tanıtmak isterse o kadar tanıyabilirsin. Evlenip 25 yılın sonunda yaşadıgı bir olayın sonunda tanıyamamışım diyen insanlar yok mu, çook. Bu süreçte aileleri tanıştırıp şubat gibi nişin yapıp temmuz gibi de düğün yapmayı düşünüyoruz. Tabii şuan her şey toz pembe de geliyor olabilir, mantıklı bakamıyor olabiliriz. Bu sebeple yazdım buraya açıkçası, tecrübelerden faydalanmak için.
      |
      |
      ONY86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1340 Mesaj
      25 Aralık 2018 12:31:45

Aynı çatıya girmek çök farklı bence bı çök konuyu şimdiden konuşup anlasin özellikle düğün nasıl olur VB

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Teğmen
      123 Mesaj
      25 Aralık 2018 13:25:11

Tabii ki aynı çatıya girmek farklı ama ikimiz de muhafazakarız ve aynı evde yaşamak gibi bir düşünce söz konusu dahil değil.. Bir çok konuyu konuştuk düğün ile ilgili ve bir sıkıntı gözükmüyor açıkçası.
      |
      |
      ONY86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      174 Mesaj
      25 Aralık 2018 13:29:55

Hakkınızda hayırlısı hocam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      3848 Mesaj
      25 Aralık 2018 13:33:36
      quote:

Orijinalden alıntı: wesile

Merhabalar, Yaşım 29, sevgilim ile aynı yaştayız.Tanışalı yaklasık 4 ay kadar oldu ama sık sık görüşüyoruz, konusuyoruz vakit geçiriyoruz. ikimizde üni. mezunu çalışan insanlarız. İlk tanıştıgımızda arkadaşımız tanıştırmıstı ve aslında yaş da kemale erdiği için böyle gezelim tozalamım modundan çok ciddi bir ilişki olabilir mi aramızda şeklinde başladık. Evlenmeyi düşünüyoruz ama diğer taraftan da hala çok erken mi diye düşünmeden edemiyorum, biraz da korkuyorum sanırım malum her gün farklı olaylar okuyoruz, duyuyoruz. Ne yapmamı önerirsiniz?
      Ayrıca yakın zamanda evlenen varsa evde olacak bir nişan için ne kadar masraf olur acaba? kız erkek iin ayrı ayrı?
      Geçen sene 29 aralıkta tanıştık nişanlımla. 28 ekim de nişan yaptık.Ben konya da nişanlım adana da.

1650 tektaş
      1250 nişan yüzüğü
      450 çiçek ve çikolata
      480 tatlı
      200 kuaför

Tatlı niye fazla diyebilirsiniz 67 kişi vardı söz ve yüzük bir arada olduğu için yetti. Ortalama sizinde alacağınız fiyatlar bu şekilde.

Size tavsiyem; birkaç ay daha bekleyin, ilkbahar da nişan, sonbahar da düğünü yapsanız daha sağlıklı olur. Direk karar vermeyin bence.

Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
      "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark

• Teğmen
      123 Mesaj
      25 Aralık 2018 13:41:30

Cevap için teşekkürler. Tektaş alındı.
      Peki nişan bohcası için alışveriş ne kadar tuttu. Bir de şehir dışı olcak 2 saatlik mesafe ama yemek vermeyi düünüyoruz. 60 kişi filan olur bizim de ancak.
      |
      |
      daikataNa~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      123 Mesaj
      25 Aralık 2018 13:46:44

teşekküeler hocam..
      |
      |
      eagle-1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 25 Aralık 2018 14:28:44
      quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Geçen sene 29 aralıkta tanıştık nişanlımla. 28 ekim de nişan yaptık.Ben konya da nişanlım adana da.

1650 tektaş
      1250 nişan yüzüğü
      450 çiçek ve çikolata
      480 tatlı
      200 kuaför

Tatlı niye fazla diyebilirsiniz 67 kişi vardı söz ve yüzük bir arada olduğu için yetti. Ortalama sizinde alacağınız fiyatlar bu şekilde.

Size tavsiyem; birkaç ay daha bekleyin, ilkbahar da nişan, sonbahar da düğünü yapsanız daha sağlıklı olur. Direk karar vermeyin bence.

Alıntıları Göster
      Çok hızlı olmuş yav 29 aralık tanışma 28 ekim hemen nişan ne diyelim hayırlısı.

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899

• 25 Aralık 2018 14:41:22
      quote:

Bakıs acısı olarak aynı evde yasayın tarzı şeylere ikimiz de sıcak bakmıyoruz acıkçası. Bu süreçte sıkıntılı olaylar yaşadık mı evet ama sonunda olayı talıya bağlamayı bildik. Yeri geldi ben alttan aldım yeri geldi karşı taraf. Karşındaki kendini ne kadar tanıtmak isterse o kadar tanıyabilirsin. Evlenip 25 yılın sonunda yaşadıgı bir olayın sonunda tanıyamamışım diyen insanlar yok mu, çook. Bu süreçte aileleri tanıştırıp şubat gibi nişin yapıp temmuz gibi de düğün yapmayı düşünüyoruz. Tabii şuan her şey toz pembe de geliyor olabilir, mantıklı bakamıyor olabiliriz. Bu sebeple yazdım buraya açıkçası, tecrübelerden faydalanmak için.
      Acelesi yok ciddi bile düşünseniz 1.5 2 yıl bekleyin faturası size erkek tarafına ağır olur aman deyim aynı 2.el araç gibi olursunuz defonuz bellidir boşanınca aynı sicilinize işlemiş gibi geri plana gidersiniz heleki şu ekonominin sıkıntılı olduğu dönemde yangından mal kaçırır gibi gerek hormonunu gerekse baskıyı kırmadan bu gibi işin altına girenlere acıyorum ha hakediyorlar sürüm sürüm sürünüyorlar o da ayrı konu bak şunu deyim acı fatura sana kesilecek kıza kadına eşine partnerine birşey olmaz türk adalet sisteminde de böyle zaten o sinir küpü olup oraya buraya saldıran erkeklerinde bu hali oradan geliyor.Aceleye gerek yok 1.5 2 yıl tanışın edin he türlü sorunu görmeye çalışın işte toplumsal değerler izin vermiyor ama ben çiftlerin böyle filmin fragmanı gibi bir evde 1 yıl en azından kalması taraftarıyım ama işte olmaz toplum sal değerler kırılamayan tabular engel oluyor buna bakışta kötü ortadoğu kafası bu nedenle evlilik ve aile kurumunun yerine girmesinde demirbaş toplumun oluşturan çekirdek ailenin düzgün şekilde tesis edilmesinin altınada dinamit koyuyolar.İşte evlenip direk yola koyulunca ve o borç harç içinde birde sorunlarla hayatın toz pembe olmadığı göz önüne gelince ve hayatta monotonlaşınca bir anda şiddet gerilme ona buna sataşma ve mutsuzluk oluyor.Maalesef mankafa olan insanlarımızda bunu ancak evlendikten sonra görüyor evlenmeden önce sanki gözüne perde iniyor.Kardeş o imzayı sen atıyorsun.O imza aynı zamanda o imza aynı borç senedine imza atmak gibi kabul ettiğin şeyde bu kadın bana ait yani bu kadından doğacak her türlü masraf bu kadının ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlüyüm eğer en ufak bir tartışmada olursak ve ayrılırsak her türlü mesuliyet bana aittir çocuk felan saymadım tazminatta var birde bu işler artık çok kolay olmaya başladı o yüzden siz siz olun eğer ki yüksek profil biri değilseniz ve evlendiğiniz kişide belli bir kültüre yeterliliğe sahip değilse hemen girişmeyin mesela doktor doktor öğretmen öğretmen genellikle bir şey olmuyor maaşta garanti meslekte aynı olunca sorunlarıda bilince birşey olmuyor ama farklı bir durumda iseniz bulaşmayın heleki şu dönemde.Hızlı bir şekilde evlenmeye

• 25 Aralık 2018 14:44:53
      quote:

Orijinalden alıntı: miroglu6

Son zamanlarda denk geldiğim bir görüş var. Yaşı 30+ olan birkaç kızla görüştüm. Sen evli misin? diye sorularla karşılaştım. Evli değilim dedikçe daha fazla üstelediler. En son görüştüğüm kızı sırf bu yüzden engelledim. Kızlarda bir paranoya mı olmuş ne olmuş bende anlamadım. Hatta neden öyle bir düşüncesi olduğunu sordum, bana daha önce evlilerin kendisi ile görüşmek istediğini söyleyince, bende evlilerin evi eşi yok mu? gitsin karısı ile ilgilensin dedim. Birkaç kızda da öyle bir muhabbet geçti. Aranızda yaşı 30+ olan kızlara denk gelip böyle ısrarlı sorulara maruz kalanınız var mı? yoksa ben tesadüfen denk geldiklerim mi bu şekilde? Kendi kendime ben evliyim de benim mi haberim yok demeye başladım.

Bende 31 yaşındayım bu arada...
      Olabilir o kızın çevresindekiler öyledir kız ya istemiyordur belkide seni yada bu şekilde kandırılmış bir ilişki yaşamıştır o yüzden önüne gelene bunu sorar mesafeli olur kızlar bir hata yapınca ve bu şekilde ortada kalınca aklından çıkarmaz takıntılı hepsi.
      |
      |

• 25 Aralık 2018 15:03:56
      quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

genelleme yapmak olmaz çeşit çeşit kız çeşit çeşit insan var .5 parmak bir değil.iyiside var kötüsüde var.genelleme yapmak sağlıklı olmaz.tek gercek şu dünyada para ve ölüm.para olmadan istersen cok yakışıklı ol istersen cok laf yap zeki ol kız baksa bile daha iyi bir secenek paralı birini bulursa onu secer.

gecenlerde 18 yaşında kızla konuştum hatunun şimdiden kafasında zengin bir koca bulayım diye düşünüyor.gezip tozmam lazım diyor.garsonluk yapmış zor gelmiş anne babası ayrı.terk gercek para ve ölüm.para olmazsa hiçbir işe yaramaz.paralı birinide bulmazsa ozaman tipe bakabilir .sonuçta herkes paralı değil.
      Kızlarda durum böyle şuanki yaşantımız hayatın hızlılığı tüketim toplumu olmamız herkesin aslında hızlı yaşaması mesela herşeyi hemen tüketmesi ve sıkılması 1 tıkla dünyanın öte ucunu görme dünyayı değiştirebileceğine inanma youtubeda felan bir sürü dünyayı gezen kişi var e bizdeki nesilde sosyal medya ve bunların bağımlısı olunca ilk hedefleride bu oluyor

o yüzden diyorum ya evlilik olursa en erken yaş kadında 26-27 kişilik oturur ne yapacağını az çok bilir 18 veya daha altından 25 e kadar flörtle geçer gider

Niye mi kızlar kızlar hormonsal ve gelişim olarak radikal yapıda her an değişik bir karar alabilir hızlı düşünürler ama bayada tartarlar senin ağzından kontrolsüz çıkan bir lafı belleğe atarlar sonra ummadığın anda yapıştırır suratına kızlar aynen çeşit çeşit hepsinide aynı kesye koymamak lazım ama kadınla kadın yanyana gelince tehlikeli oluyor birbirlerine çok akıl verirler birbirlerini dolduruşa getirirler kolay kolay aslında ama erkeği değilde kadınların aslında birbirine net düşman olduğunu bilemezler fatura hep erkeğe patlar.

Ha şunuda net diyebilirim böyle konuşuyorum ama bizim topraklarımızda ne erkeğe nede kadına güvenilmez.Çünkü toplumun direği dediğimiz çekirdek ailede bile karşı taraflara güvenmeyiz devlet birnevi alt kuruluş belediye onayı ile zifafa giriliyor yani devlet eli ile onay verilip alın şimdi ne halt ederseniz edin diyorlar alan memnun satan memnun kafasında devlet kadını korumuyor oda ayrı ama işte bazı haklara tanınmış kadına ki eşitlik ilkesine ayrı şekilde yani diyebileceğim şu iki ucu moklu değnek olmuş ben gerek ülke geleceği gerek günümüz teknolojisi gerek herşeyi hemen tüketme isteği doymazlık şimarık büyüme nedeniyle yeni gelecek nesillere acıyorum çok çarpıp ve dengesiz bir nüfus oluşacak ülkeye alınan suri kürt afgan onlarda filizlenecek ne diyeceğimi bilmiyorum.Bende bir kız çocuğu isterdim ama ülkenin durumu yaşantılar kişiler insanların istekleri hayata bakışları beklentiler herşey etkiliyor hayvan gibi iç güdü odaklı yaşarsak zaten evlenip çat diye 2 tane bırakırsın dünyaya ama avrupadaki gibi bilinçli yetişince insan bir çocuğu bile dünyaya getirince kırk gere düşünüyor çünkü belli bir seviyeden geçmiş görmüş iyi bir birey ortaya koymaya çalışıyor en özündede onun hayat tutunması için ortam hazırlamaya böylede bakınca insan yetiştirmenin birey yetiştirmenin ne kadar zor olduğu ortaya çıkıyor.Bizde aileler çocuğa bireye değer vermiyor e devlette bireye değer vermiyor.İnsan demiyorum birey çünkü birey yetiştirmek toplumu kalkındır sen 3-5 yap köle olsun çalışsın dersen başka ama gerek ülkeyi gerekse kendinide yetiştirecek noktaya gelen hayata rehber örnek olacak bir kişi yetiştirmek zor.Ülkemiz bu nedenle sıradan ve arada parlak kişiler çıksada ülkenin yozlaşmış sistemi onlarıda sıradanlaştırıryor eğer dışarıya bir imkan bulup çıkmazsa.
      |
      |

• Teğmen
      123 Mesaj
      25 Aralık 2018 15:20:30

Cevap için teşekkürler, fikirlerinize de saygı duyuyorum. Bakış açınız iki taraf için değil erkek tarafından sadece peki kız tarafından bakarsanız ne derdiniz? Ben mühendisim, karşımdaki kişi de aynı. Kültür ve ekonomik olarak benzeriz. Dediğim gibi aynı evde yasama fikrine kesinlikle karşıyım ben o yüzden durumu eleyip daha baska ne yapabiliriz kısmını düşünüyorum.
      |
      |
      Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 25 Aralık 2018 15:35:21
      quote:

Cevap için teşekkürler, fikirlerinize de saygı duyuyorum. Bakış açınız iki taraf için değil erkek tarafından sadece peki kız tarafından bakarsanız ne derdiniz? Ben mühendisim, karşımdaki kişi de aynı. Kültür ve ekonomik olarak benzeriz. Dediğim gibi aynı evde yasama fikrine kesinlikle karşıyım ben o yüzden durumu eleyip daha baska ne yapabiliriz kısmını düşünüyorum.
      İnsan doğası gereği tek kişiye tabi değil ve sorunlar karşısında vereceği tepki direk ortaya yansımıyor benim dediğim tıpkı bir deney gibi eğer siz zaten birbirinize güveniyorsanız birbirinize saygı duyarak sorunlar ve olaylar karşısında nasıl tepki vereceğinizi görürsünüz herşey güven meselesi ben girip evde yiyişin sevişin demiyorum.Kendine ve karşındakine saygısı olan kişi bunu yapmaz sonuçlarını düşünür tabi bunu ülkemiz genelinde diyorum ülkenin toplumun bir bakışı terazisi var faturalar koşuşturma tatil piknik gezi ufak seyahatler komşu iş ve aile arasındaki durum nasıl ve çevre ile tutum hayattan beklentiler bu 1 yılda az çok ortaya çıkar çünkü kız aklında bir harita çizer erkekte bu şekilde eğer uyuşursa amenna uyuşmazsa kötü oluyor işte bu tepkileri sınırları aynı çatı altında yaşamadan anlayamıyorsun 2 kişide birbirlerinden yaptıkları feragatle ilişkilerini götürüyor bir süre ise bu katlanılmaz boyutlara gelirse boşanıyorlar çünkü kızla erkeğin bakış açısı bir değil doğal olarak kızın beğendikleri hobileri kız kadın sorunları ihtiyaç ve gereksinimler takınıp takışması giyimi kendi tercihleri erkeğinde de aynı sorunlar eşlerin birbirine karışma ve değiştirme çabası bakın bu evlilik öncesi ile sonrası aynı şekilde olmuyor evlilik öncesi aman neyse ayrılırım der geçersin evlilik sonrası zor bu şuanki durum eşlerin birbirine ne kadar katlanabilirim sınırında gidiyor.Yoksa iki kişilik yalnızlıktan öteye gitmiyor.Birde evli iken serbest olarak eşler birbirine zaman ayırabilecek mi değer eş buna ne kadar ne ölçüde karar verecek şunla bunal görüş görüşme diye karışacak mı gibi say say bitmez.Çünkü herşey evlendikten sonra ortaya çıkar kadının maskesi evlenince düşer size verdiği değeri ve öfkesinide ayrılırken görürsünüz.Ben yapıcı olmaya çalışıyorum kötü örnekler olabilir çünkü ülkede kötü örnek çok genele aldığımızda da durum bu oluyor.Ama benim görüşüm eşler birbirine güvenebilse 1 yıl evde kalıp sorunlarla baş edebilse harika hayatlar yaşanabilirdi şuan ise evlilikler kinder süpriz yumurta tadında şansa yani eşin ne kadar sana tahammül edebiliyorsa işte.Ben kadın ve erkek açısından diyorum heleki şuanki nesilde iki tarafta birbirini çekemiyor niye soğan ekmeğe talim bir nesilden geldik biz görmedik siz görün diye şimarık büyümüş bir nesilden geldikte ondan ve şuanki tüketim çılgınlığı olan teknoloji yılında herşeyin parmağının ucunda elinle bir sürü hayatı görebildiğin ve gerekse imrendiğin şeylerin olduğu bir dünyada ve dönemdeyiz işte gerek sizin içinde bulunduğunuz gerekse içinde bulunduğunuz durumu kabullenmektir durum işte sıkıntılarda buradan çıkıyor.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.