Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rambetiko, jakida, They Killed Kenny Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
10.182
Cevap
356
Favori
431.839
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      180 Mesaj
      07 Kasım 2018 22:51:01

Yok abi sana karşı öyle birşeyim olmaz.

Ama düşünsene 2000 tl maaş 3 çocuk abi insanlar düşüncesiz.
      |
      |
      ManyetikRenozans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yanınızda olduğunu düşündüğünüz insanlar aslında sizin nasıl düştüğünüzü görmek istiyor.
    • Binbaşı
      1611 Mesaj
      08 Kasım 2018 07:54:23

36 yaşına gireceğim ben bile böyle bir hayatı istemezdim.Bekar hayatı benim için gayet düzgün ve güzel şahsen birgün evlenirsem benden maddi anlamda beklentisi olmayan düğün vs gibi saçmalık istemeyen güzel ahlaklı sevmesini sevilmesini bilen birisi ile evlenirim artık kriterlerim bunlar işlerine gelirse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      MatureHunter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...!

Xiaomi Redmi Note 4X

\\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //

• Yarbay
      3778 Mesaj
      08 Kasım 2018 12:23:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06 36 yaşına gireceğim ben bile böyle bir hayatı istemezdim.Bekar hayatı benim için gayet düzgün ve güzel şahsen birgün evlenirsem benden maddi anlamda beklentisi olmayan düğün vs gibi saçmalık istemeyen güzel ahlaklı sevmesini sevilmesini bilen birisi ile evlenirim artık kriterlerim bunlar işlerine gelirse Alıntıları Göster
      Benim kriterlerim bam bam bam:)

• Yarbay
      2783 Mesaj
      08 Kasım 2018 13:17:58

Bende yaklaşık 6 aydır yapıyorum kesinlike zayıflamak için en etkili yol spor salonu. Salon biraz uzak bi de şimdi kış geldi pek gidememeye başladım hatalıktan ama şöyle arabam falan olsa aksatmadan giderdim öğrenci olunca zor oluyor. Çevreden gelen iltifatlarda iyi oluyor zaten başladıktan sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Redtwister kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      180 Mesaj
      08 Kasım 2018 16:38:45

|
      |
      ManyetikRenozans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yanınızda olduğunu düşündüğünüz insanlar aslında sizin nasıl düştüğünüzü görmek istiyor.
    • Çavuş
      66 Mesaj
      08 Kasım 2018 22:29:33
      quote:

Orijinalden alıntı: sinus67 4 ay önce böyle yazi yazmistim buraya.

Dün gece Limani yaktim. AYRILDIM.

Bana sürekli sürekli ayni konulara acip duruyordu. Onun yakinmasi, dert yaptigi tekrar ve tekar onu eglendiremem, zevkli degilmisim, ortamlarda sesiz olmamis vb.

Tamam dogru hakli olabilir. Ama ben yanlis birsey yapmadim. O kadar kalbimi kiracak seyler dediki.

En son kavga ettigimizde cok pis laf etti. Bunun bende önce sevgilisi vardi. Aldatilmis, sey gibi birakilmis ortada.

Bana ne dedi: Eski sevgilim serefsizin tekiydi. Ama yasadigim iliski daha farkliydi, daha zevkliydi...

Sonra instragramda profilini acmis herkese, beraber oldugumuz fotograflar silinmis.

Dün gece artik canima tak etti. Gemileri degil, limanlari . Tek mesaj ile bitirdim. Cünkü artik yüze yüze görüsüp bitirmek icin o kadar degeri kalmamisti bende Alıntıları Göster
      iki ay olmus...

Hani derler ya, insanin yaptigi hatalar olgunlastitir diye.

Suan cok iyi durumdayim. Ama her sabah ona karsi nefret ile uyaniyorum. Hayatimdan gecmisi bile midemi bulandiriyor. Kendime cok kiziyorum, bu kadar olayi niye bu kadar sineye cektim onuda bilmiyorum.

Icimde volkan patliyor.

Bi sekilde ona karsi öfkemi sporda motivasyon olarak kullanabiliyorum. Bi kac yildir Halter sporu ile ugrasiyorumdum. Daha yeni yeni vücüt gelistirmeye odaklandim. Spordan önce aklima getiriyorum. Inanilmaz motive ediyor beni

Her ışığın ardında gizlidir bir karanlık. (Nihal Atsiz)

• Yüzbaşı
      386 Mesaj
      08 Kasım 2018 22:29:37
      Spor on numara. İki yıl hiç ara vermeden yaptım. Spora 95 kg ile basldim. 78 kg bıraktım. Öküz gibi kas yoktu ama geniş omuz ve kollar belirgin kas vardi. Fit goruntuye kovuşursunuz.

Aikido kursunda öküz gibi ağırlık kasan ve protein vsvs destek ile öküz gibi kas yapan elemanlar vardi. Ancak oradakiler sen bunları yikarsin demislerdi. :) 1,5 yıl doğal ve kendi vucut ağırlığım olsun o kadar.

İlk başta profesyonel destek almazsiniz sakatlanirsiniz.

Benim babam asker olduğu için ve harp okulundan beri spor yaptığından ilk başta ondan destek aldım. Sistemi ve nasıl yapılması gerektigini gosterdi.

Hiç bir zaman da kendi ağırlığım dışında ağırlık calismadim. Salonda asla calismadim. Kar yağmur fark etmedi.

Sali-persembe-pazar olarak yaptım. Bunun haricinde pazartesi cuma da aikido kursuna gittim.

Göbek varsa eritmek için koşmaniz lazım.

İlk iki hafta çok zorlandım. 3 km ile başladım. Ve hep 3 km koştum. Evden gidince de öyle bir yer bulmak zor oldu. Ancak muadili bir yer buldum. 3 km 7 km ye çıkardım ve belli bir süreden sonra şunu hissediyorsunuz. 3 km sadece vücudunuz ısınıyor.

Kosudan sonra barfiks mekik ve şınav yaptım. İlk etap her birinden 3x20 olarak 3 set çalıştim. Barfiks 1 ay yarım da kaldım 1 aydan sonra tam çektim. 4 aydan sonra kilo 86 olmuştu ve barfikste 4 e çıktım 3 yapıp kendimi yukarı attığım da oluyordu. Ancak göbek başa bela hemen çıkar geç gider.

En son yaptığım barfikste 12 oldu fazla zormaladim. Sakatlanmak istemedim. Zaten 7 istenen derdi babam.

Tabi bunları yaparken de beslenmeye dikkat etmek lazım. Ama ben fazla kasmadim. Kahvaltımi mutlaka yaptım ve yumurta yedim. Kola bira bıraktım. Geceleri aciktigimda yoğurt yedim. Her gece de yoğurt yedim.

Spor emek ve sabır ister. Ama buna değercek.

Birde burada asosyol demeyeyim de , kızlara açılamayan veyahut kendine tam guvenemeyen arkadaşlar var. Spor yaptıktan sonra kendinize olan guveniniz artacak ve mutlu olacaksınız.

Kendi özelliklerinizin farkına varın. Kızlara ee bok sis demek yerine bunlari deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garip2018 -- 8 Kasım 2018; 22:32:50 >

Xianomi a2 lite

2011 3008

• Er
      7 Mesaj
      08 Kasım 2018 22:46:08

eski sevgiliyle kıyaslanmak nedir be..

valla iyi yine sabırlıymışsın.

senin için en iyisi olmuş bence
      |
      |
      sinus67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      159 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:31:06

İki ay önce ayrıldım dediğinde yarın öbür gün kapına gelir demiştim hatırlarsan, döndü mü geri ne oldu? şimdiye salya sümük geri gelmiş olması lazım :))

Gelmediysede yakındır kardeşim, bak sakın ola sakın kabul etme!

|
      |

• Binbaşı
      1102 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:40:56
      evli veya evlilik niyeti olanlara sormak istiyorum, beklentileriniz neydi ? Yalnız kalmak mı istemiyordunuz , çocuk sahibi mi olmak istiyordunuz, cinsel hayatınız mı olsun istiyordunuz? Çocuk yapmak dışında hepsinin çaresi var gibi ... onun da çaresi var aslında(taşıyıcı annelik) ama bize pek gelmez öyle şeyler :)

|
      |

• Çavuş
      66 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:45:21
      quote:

Orijinalden alıntı: temürrmelik İki ay önce ayrıldım dediğinde yarın öbür gün kapına gelir demiştim hatırlarsan, döndü mü geri ne oldu? şimdiye salya sümük geri gelmiş olması lazım :))

Gelmediysede yakındır kardeşim, bak sakın ola sakın kabul etme! Alıntıları Göster
      Geldi geldi.

Buraya yazmıştım hatta. Ayrılık mesajını yazdıktan sonra. Ertesi sabah kabıma geldi. Eve sokmadım. Aşağıda park var orda konuşalım dedim.

Biraz yaklaşmak istedi. Hooops uzak dur dedim. Kol mesafesi. Not: beraber gecirdiğmiz yıllarda bikere bile elimi tutmamışdır. İğrendiği icin olabilir

Sonra yalvardı yakardı önüme cöktü. Sonrası malum

Pişmiş kelle gibi sırıtıp evime gittim

Her ışığın ardında gizlidir bir karanlık. (Nihal Atsiz)

• Teğmen
      159 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:47:18

Dostum emin ol geçecek. Belki senin yaşadıklarının bir tık üstünü yaşadım. Bak benim eski kız arkadaşım şuan beni aldattığı adam ile evli ve çocuğu var. Fakat şimdi onun hakkında tek düşüncem Allah mutlu mesut etsindir. Ve bunu kuyruğu dik tutmak adına falan söylemiyorum. Böyle düşünüyorum çünkü o artık benim için sıradan bir insan. Benim için artık hiçbir önemi yok. ve diğer herhangi insanlar hakkında nasıl iyilik temenni ediyorsam onun hakkındada aynı şekilde. Ben affettim, inşaallah Allah'da affetsin.

Zamanla sendede böyle olacak. Sen yeter ki Allah'a güven.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temürrmelik -- 9 Kasım 2018; 0:2:28 >
      |
      |
      garip2018 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      159 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:49:33

Bu tipler böyledir işte kardeşim. En iyisini yapmışsın. Seni hak etmemiş, açık ve net.

|
      |

• Yarbay
      3778 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:20:08
      Sağlık için spor yapmak güzel bişey gerçektende benimde göbeğim var boyumda kısa ne yapacam bilmiyorum :)

Evlilik durumuna gelirsek yuksrda biri yazmış neden evleniyor söylüyeyim ahmet,muharrem,nigar evleniyor bende evleneyim olay bu aslında mesela mutlusun yalnızlığı seviyorsun ama çevren seni öyle bi demotive ediyorki beyin evliliğe odaklanıyor.

Evlenmem lazım

Çocuk lazım

Yaşlanınca su getiren olmalı

Cinsellik yaşayacam oley

Beyin deki iki lopta direkt bunlarla doluyor normalde insanlar rhat bıraksa adam mutlu bide bu yalan var evlenince abazalık gidiyor valla evli tanıdıklarım benden daha çok kadın peşinde çünkü evlenmeden beyinde kurdukları olaylar evlenince gerçekleşmiyor saygı sevgi bu fasa fiso temel ihtiyaç cinsel doyum kim ne derse desin ve bizm toplumda çocuktan sonra çoğu kadın duvar gibi oluyor.

Gerçekten seversin güzel bi çift olursun çıkarsız tatlı tatlı seversin o ayrı o tür evliliğe bende imrenirim,asıl olay aslında yalnız yaşamayı öğrenmememiz yetişme tarzımı bilmiyorum illah evimde biri olsun modumdayım ben çok ev arkadaşlığı yaşadım kız arkadaşımlada kaldım en huzurlu olduğum an yalnız kaldığım günlerdi ister asosyal densin ister başka bişey.

Bazen insan kendi içini dinlemeli özeleştiri yapmalı aslında insanların gergin olma sebebi kendileriyle başbaşa kalmamaları aileyle yaşıyon pat evleniyon,hemen çocuk geliyor artık daralıyor bünye kendini tanıyamıyosun.

Herkes bunun hastalığıda var evlen diyiyorda şunu diyeyim insan eti ağırdır emin olun bakın ben sağlıkcıyım eşler geliyor bazen biri hasta oluyor mesela adam hasta oluyor karısına bakıyorum yada kadın hasta oluyor adama bakıyorum inanım hayatlarından bıkmışlar.

Bi sakat çocuk örneği verelim hepimiz yazık gelsin bizde kalsın allahın emanetidir faln der dururuz ama inanın 1 ay sonra bıkarız çünkü insan eti ağırdır,zordur bunu yapanlarda söylene söylene bedua ede ede yapıyor o yüzden kimse boşuna demogoji yapmasın.

|
      |

• Yüzbaşı
      404 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:33:53
      Halen nafaka odemeye devam... Sirf gicikligina odetiyor bana. Nafaka artirim davasinida kazandi kralice. Paraya ihtiyaci oldugundan degil, sirf kendisini unutturmamak icin. Yakin zamana kadar evlilige giden duzeyli bir iliskim vardi. Nerden ogrendiyse sevgilime ulasmis iftiranin bini bir para hesabi. Mahvetti iliskimi. Halen arayi duzeltmeye calisiyorum. Tam bir komplocu, takintili. Komplo becerilerini kitaba dokse dunya geneli best seller satar. Artik tirsmaya basladim. Bana yeni bir hayati zindan ediyor. Artik ciddi ciddi adimi izimi cismimi kaybettirmeyi dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Vide, deus ultionum, vide, videns omnia!
    • Teğmen
      180 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:50:48

Senin kızın yaşı oturmamış ne istediğini bilmiyor daha çocuk 5 6 sene olur. O zamana kadarda senin çoluğun cocugun olur
      |
      |

• Teğmen
      180 Mesaj
      09 Kasım 2018 00:57:54

Allah yardımcınız olsun. Senin boşadığın kadında tam damarsızmış be abi varlığını belli etmek için arttırım davası felan nasıl kazanıyorlar bu davaları anlamıyorum. Hiç mi gelirlerine bakılmıyor ikamet ettikleri yere bakılmıyor
      |
      |
      The Bavarian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5595 Mesaj
      09 Kasım 2018 01:17:55

bu yüzden beddua ettim, affet.
      |
      |

• Teğmen
      105 Mesaj
      09 Kasım 2018 09:26:19
      İlişkiler emek ister,bakış açısı ister.Bu blog ilişkilere farklı bir bakış açısı sunuyor.
      www.iliskimiznereyegidiyor.wordpress.com
      |
      |

DAL RÜZGARI AFFETSE DE ARTIK KIRILMIŞTIR...
    • Binbaşı
      1039 Mesaj
      09 Kasım 2018 11:04:55

Yanlış yere yazıyorsun hacı. Bu mesajı fitness konusuna yazacaksın

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
Paykasa
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.