Şimdi Ara

Evlenmemeyi Düşünen Var Mı _? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
2.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşlanınca mantık evliliği yaparım. Gerisi gerçekten boş. Çocuk işi de kolay artık. Taşıyıcı anneler var. Ama büyük de konuşmayayım. En erken evlensem 30. 30'dan önce evlenenleri yada üniversite bitip evlenenleri hiç anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahve®engi

quote:

Orijinalden alıntı: Kütüphane

Iyyy ayda bır kere o kokuyu cekmek hergun yuzu gozu capaklı bırıyle uyanmak bana gore degıl

o koku ?

Adet regli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Ben 23 yaşınd evlendim. Hyatımın en büyük hatasıydı. Hala boşanma sürecindeyim bir boşanayım bir daha asla....

anlat dinliyek kardes, ne oldu da bosaniyosun bu genc yasta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serpico.

Canından çok sevdiğin ve onun tarafından sevildiğini düşündüğün biri, durup dururken tekmeyi basarsa eğer; birini ömrünü adayacak kadar sevmenin ne kadar saçma bir şey olduğunu anlarsın. Evleneceksen ömrünü adayacak kadar seveceksin, sevmiyorsan evlenmeyceksin. Bunu hak eden biri varsa amenna ama ben de hakediyor zannediyordum ne yazık ki..

No woman no cry..

Kendi yazımdan gaza geldim, kızın birini tutup dövecem şimdi

+894554653464
  • 30 yaşında evlenebilirim.Çevremde akrabalarım ve kızları üzerimde çok baskı yapıyorlar ama evlenmem.

Benim için öncelik kariyer.Maaşım dolgun olana kadar bekarım.
    Asgari maaşla evlenip kıt kanaat geçinilecekse hiç evlenilmesin daha iyi.Ben çok duygusal adamım.Eşim herhangi bir şey istediğinde alamazsam kendimi uçurumdan atarım herhalde...
  • iyi bir mesleğim olmuyacakki birisine bağlanıpda duygularımı paylaşabileyim...
  • O kadar sohbeti geçti bu konunun. Diyorum evlenmem büyük ihtimal . Onlarda diyor ileride düşüncelerin değişicek. İlk sen evlenirsin diyorlar. Evlilik cidden saçma . Mantık evliliği felanda yalan bence. Büyük konuşmayım ama inş. evlenmem.
  • Evlilik düşünerek yapılacak bir iş değil zaten. Tam bir delilik. 2 ay sonra evleniyorum, yaş 24
  • paylaşmak

en önemli neden mutluluğumu, hüznümü canımdan çok sevdiğim birisiyle paylaşmak. öte yandan babam bana bir çok şey miras bıraktı. manevi anlamda tabi. benim de bir şeyler bırakabileceğim oğlum veya kızım olmasını çok isterim. hayatımı adayabileceğim bi aile. kim istemez ki?
  • Çok seversek birlikte yaşarız zaten çocuk falanda bana göre değil.Hele düğün,nikah,kayınpeder vs
  • bulamıyorumki kimseyi evleneyim :D
  • 2 gun once gece sevgilim sayilabilcek kiz zorla ustune biraktiriyodu beni. ona kalsa onu bozacaktim ve icine birakacaktim genlerimi Allahtan kontrol ettim kendimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek basina daha rahat ve ozgur oldugum icin evlenmeyi suan dusunmuyorum.
  • evlenirimde geç evlenirim

paramı kazanayım işimi elime alayım sonra

erkenden evlenip kıza ve olacak çocuk/lara zarar ziyan bir hayat yaşatmanın alemi ne?

erkenden evlenen cahillere cidden acıyorum
  • Ben evlenmiyecem cunku ilgi duymuyorum oyle seylere

• 6 temmuz nikah
  • ben

• quote:

Orijinalden alıntı: rash.87

6 temmuz nikah

hayırlı olsun
  • evlendikten sonra ne yapacaksın sanki, her zaman sana karışan birileri olacak başında. istediğin zaman çekip gidemeyeceksin, başka tatlar tadamayacaksın, ha aldatırsan olur . çocukların doğacak onları büyüteceksin, başına zarar geldiğinde sen acı çekeceksin. artık hayatın gün be gün monotonlaşacak. evden işe işten eve bir yaşam dönümüne dönüşecek. bunları düşününce evlenmemeye karar veriyor insan ama bir yaştan sonra da bir şeyleri paylaşacak bir eş arıyor. bana göre en mantıklısı herhangi bir cinsel amaç gütmeden 60 larda evlenmek. o da evliliğin nasıl bir şey olduğunu anlamak için.
  • ben düşünmüyorum gidişatta bunu doğruluyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.