Şimdi Ara

Evlenmemeyi Düşünen Var Mı _? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
2.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen sorumluluk olayı ve ben birisiyle evlenip sorumluluğa giremem benim özgür olmam lazım kardeşim .
  • bekarlık sultanlıktır baba ne evlenicem dırdır çekicem.ama ileride Rusya'ya gitme planım var belki orada evlenebilirim.Ama Türkiye'de olduğum sürece kimse beni evlendiremez.Hayatımı yaşıycam.o bar senin bu bar benim hesabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

3 mılyar maaşım olsa 3 bogaza mı bakmak kolaydır 1 boğaza mı ?
    evlenım bu sefıllıge 2-3 kısıyı daha katmak bencıllıkten baska bırsey olmasa gerek belkı ılerıde
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:41:48 >
  • Evlenmem derim hep ama evleneceğim kesin
  • O evlenmiycem diyenler genelde herkesden önce evlenirler. Bu iş imkan meselesi. Sevdiğin birini bulduğun zaman imkan da varsa evlenmeye mecbursun. Kızdan seninle metres hayatı yaşamasını bekleyemezsin. Zaten 30 yaşına geldiğinde hala bekarsan hayatta amacın kalmaz bunalıma girersin
  • Bu hayatımın sonuna kadar bekar yaşayacağım diyenlerin arasında "yengeç" burcu olan var mı ? Ben yengeç burcuyum bir okuyun internetten yengeç burcunun özelliklerini yazanların tümünü bende görebilirsiniz çok kötü bir şey lan keşke başka burç olsaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatanga.1988

quote:

Orijinalden alıntı: Kütüphane

Iyyy ayda bır kere o kokuyu cekmek hergun yuzu gozu capaklı bırıyle uyanmak bana gore degıl

İLK DEFA DOĞRU BI YORUMUNU GÖRDUM KAN BU KADAR MI PIS KOKAR YA.

Çok mu kötü kokuyor ? Hic koklamadim da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk kızı olmazsa evlenebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okulumu iyi şekilde bitirip, elime işimi aldıktan sonra düşünmeye başlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyfülislam

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperkin

quote:

evlenmeyeceğim diyenler kendini ali ağaoğlu falan zannediyor. mecbur evleneceksiniz. öyle bi dünya yok. ananız babanız evlenmeseydi siz nasıl doğacaktınız lan?

Ne alakası var Ali Ağaoğlu ile? Beraber yaşamak için illa evlenmek mi lazım?
    Ayrıca kendimden birkaç tane daha üretmek zorunda mıyım?

superkin 96 hotmeyıl

hormon meselesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Ben düşünmüyorum belki ilerde değişir

ustam yaşın kaç.25 üstü isen saçma bir düşünce en azından hazır hissetmen lazım kendini
  • Okulu bitirip,bi işim olursa düşündüğüm işe görede askerliği tecil ettirme durumum var.
    Biraz para biriktirdikten sonra evlenmeyi düşünürüm.
    Bu da 28-29 yaşıma denk gelir heralde.

Daha var yani.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperkin

quote:

evlenmeyeceğim diyenler kendini ali ağaoğlu falan zannediyor. mecbur evleneceksiniz. öyle bi dünya yok. ananız babanız evlenmeseydi siz nasıl doğacaktınız lan?

Ne alakası var Ali Ağaoğlu ile? Beraber yaşamak için illa evlenmek mi lazım?
    Ayrıca kendimden birkaç tane daha üretmek zorunda mıyım?

superkin 96 hotmeyıl

hormon meselesi.

Spam mailleri engellemek için öyle yazdım.
  • Evcimen biri oldugum icin ne kadar gezip tozmak istesemde beni cok seven biriyle aksamlari sofrayi beraber kurup basbasa yemek yemek gibi seyler hosuma gider. Ayrica aile reisi olmak isterim birde cocugumz olsa tamamdir dusunsenize size baba diyicek daha disleri olmayan o minik agziyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de düşünmüyorum.
  • van damme'ın kızı olursa evlenirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

quote:

Orijinalden alıntı: tatanga.1988

quote:

Iyyy ayda bır kere o kokuyu cekmek hergun yuzu gozu capaklı bırıyle uyanmak bana gore degıl

İLK DEFA DOĞRU BI YORUMUNU GÖRDUM KAN BU KADAR MI PIS KOKAR YA.

Çok mu kötü kokuyor ? Hic koklamadim da

La bigün bi karıyı sarhoş edip ilişkiye girersen oğrenırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xcat

quote:

Orijinalden alıntı: Kahve®engi

quote:

o koku ?

Alın dışarı bunu

Öyle deme ya açıklayalım. Ay başında olan koku. Maaş günü değil ay başı derken :D
  • Ben 23 yaşınd evlendim. Hyatımın en büyük hatasıydı. Hala boşanma sürecindeyim bir boşanayım bir daha asla....
  • ulan sabah rüyamda çocuğum olduğunu gördüm titreyerek uyandım kan ter içindeydim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.