Şimdi Ara

Evlenmemeyi Düşünen Var Mı _? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
2.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marcoruzzier

20 yaşıma kadar bende düşünmüyordum hayatımı yaşayacağım falan diyordum yanlızlığı seviyorum fakat o çoçukları görünce masum sevimli insan kendinin de bir çoçuğu olsun baba desin istiyor

Haklısın ama .D 22 - 23 den öncede evlenmem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasirga19

quote:

20 yaşıma kadar bende düşünmüyordum hayatımı yaşayacağım falan diyordum yanlızlığı seviyorum fakat o çoçukları görünce masum sevimli insan kendinin de bir çoçuğu olsun baba desin istiyor

Haklısın ama .D 22 - 23 den öncede evlenmem :D

Tabiki de öyle erkenden evlenmek olmaz biraz daha olgunlaşmak hayatı daha çok tanımak gerekir kendimden örnek vermek gerekirse bu devirde huyu suyu temiz birini bulmak zor aşk dediğin şey ise 2-3 sene içinde bitiyor güzellik desen 20 sene sonra eser kalmıyor... okulu bitirince iş sahibi olunca şöyle 24-25 im de görücü usulüyle beni beğenen benimde kendisini beğendiğim bir kızla evlenmeyi düşünüyorum...

• 28-30 civarı uygundur evlenmek için. gençken uzak durmak istiyor insan ama o kızı bulunca yanıp tutuşuyor evlilik için. ayrıca çok kazanmayıp da eşinin maaşını hesaba katıp evlenen gençler var 20li yaşların başında. akıl fikir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoaR

30 dan önce düşünmüyorum.

İyi sen 30 dan önce düşünmüyorsun.Adamın biri ismi lazım değil 31 yaşında hiç evlilikte gözü yok tövbe..
  • quote:

Aynen bende düşünmezdim ama yaş ilerledikçe bebekleri, küçük çocukları bi daha çok sever oldum.

• Evlenince üstüne sorumluluk biniyor. İstediğin her şeyi yapamıyorsun. Ben her zaman karıma vakit ayırmak istemem açıkçası. Bazen günü gelir günlerce bilgisayarda oyun oynarım. Bazen de gecenin geç saatlerine kadar sokakta kalmak isterim. Evlendiğin zaman bunlar direk gidiyor. Bir yere giderken karına bildirmek zorunda kalıyorsun. Hele bir de karım Türk olursa gereksiz Türk kızı tripleri var ki en kötüsü de bu zaten. Yabancılarda bu tripler düşük seviyede en azından. Ama birine bağlı kalmayı sevmediğim için evlenmeyi de düşünmüyorum.
  • Allah düzgün insanlar nasip etsin ya, ben hayatımda hiçbir kızı ziyan etmedim, bu sebeple temiz, düzgün ve zeki bi kızı ailemle tanıştırmak isterim...

Salak salak yanlış mesaj atma taktikleri yapan, arkadaşlarının gazına gelip durduk yerde saçma-sapan tavırlara bürünen, eski erkek arkadaşıyla arada cepten görüşen, içinden pazarlıklı, sinsi, ucuz insanlardan uzak tutsun Allah herkesi, hiç ümidim yok ama hayırlısı...
  • Bir filmi 3-4 kere izleyince heyecanı kaçıyor, 30-40 yıl aynı kadın
  • Okulu ve ardından askerliği bitirip iş sahibi olup biraz da para biriktirince evlenmeyi düşünüyorum. Yani en erken 28-29.
  • Ölene kadar birlikte mutlu yaşayabileceğim , mantıklı , güzel birisi olduktan sonra neden evlenmiyim ki

Tabi daha bir çok koşulun imkan vermesi gerekir
  • Canından çok sevdiğin ve onun tarafından sevildiğini düşündüğün biri, durup dururken tekmeyi basarsa eğer; birini ömrünü adayacak kadar sevmenin ne kadar saçma bir şey olduğunu anlarsın. Evleneceksen ömrünü adayacak kadar seveceksin, sevmiyorsan evlenmeyceksin. Bunu hak eden biri varsa amenna ama ben de hakediyor zannediyordum ne yazık ki..

No woman no cry..

Kendi yazımdan gaza geldim, kızın birini tutup dövecem şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28yas.evlenmeyecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

Ben evlenmeyecem aga kafama koydum, bekar doğdum bekar öleceğim, hayatımı yaşayacağım. Evlenipte dır dır çekmemem

+1
  • düzgün kız bulabilirsem belki
  • evlenmeyeceğim diyenler kendini ali ağaoğlu falan zannediyor. mecbur evleneceksiniz. öyle bi dünya yok. ananız babanız evlenmeseydi siz nasıl doğacaktınız lan?
  • Bekar ölmek değilde geç evlenmek var aklımda. 28.29 gibi. Örneğin kuzenlerim 19-20 yaşında evlendiler ne mok yemeyeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyfülislam

evlenmeyeceğim diyenler kendini ali ağaoğlu falan zannediyor. mecbur evleneceksiniz. öyle bi dünya yok. ananız babanız evlenmeseydi siz nasıl doğacaktınız lan?

• quote:

evlenmeyeceğim diyenler kendini ali ağaoğlu falan zannediyor. mecbur evleneceksiniz. öyle bi dünya yok. ananız babanız evlenmeseydi siz nasıl doğacaktınız lan?

Ne alakası var Ali Ağaoğlu ile? Beraber yaşamak için illa evlenmek mi lazım?
    Ayrıca kendimden birkaç tane daha üretmek zorunda mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperkin

quote:

Ne alakası var Ali Ağaoğlu ile? Beraber yaşamak için illa evlenmek mi lazım?
    Ayrıca kendimden birkaç tane daha üretmek zorunda mıyım?

superkin 96 hotmeyıl

hormon meselesi.
  • Evlensekte evlenmesekte manitayla ayrıldığımızda kız bize tazminat davası açabiliyor.
    Müjde gençler nurtopu gibi bir çocuğunuz oldu
    ALINTI

SEVGİLİYE DE TAZMİNAT NİKÂHSIZ EŞE, SEVGİLİYE TAZMİNAT: Resmi nikâhı olmayan, sevgili ve nişanlıların tazminat talebi de yasal dayanağa kavuşturulacak. Sadece ölüm halinde değil, ağır bedensel zarar görenlerin yakınlarına da manevi tazminat verilecek.

http://haber.gazetevatan.com/iste-yeni-duzenlemeler/350922/1/Haber

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.