Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.770
Cevap
571
Favori
590.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şu mağazadaki kampanya için ne düşünüyorsunuz.Fiyat uygun mu yoksa normal piyasa fiyatı mı

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CGcw5YinNcB/%3Figshid%3D5wg14re9bok9

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar lütfen acil yardım edin, abi kardeş iki bekar yaşıyoruz haftaya taşınacağınız mobilyalarımız çok eskidiği için salona bir adet L koltuk ve odaya da çift katlı ranza gibi birşey düşünüyoruz.

L koltuk çok kaliteli birşey aramıyoruz ama misafirimiz falan geldiğinde de en azından salonda 2 kişi rahat yatabilsin istiyoruz. İkinci el ilanlara bakıyorum sıfıra yakın fiyat çekiyorlar. Bu mobilya L koltuk ranza ve özellikle yatak konusunda yönlendirebileceğiniz veya tavsiye edebileceğiniz yer var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kubilay61 kullanıcısına yanıt

ürünlerin marka bilgisi yok karma bir paket yapmış istediği fiyat peşin bu şekilde maliyet hesaplamam çok zor

• parafesör P kullanıcısına yanıt
    Hocam marka karaca hepsi

• İnegöl'de mobilyalar icin mağaza tavsiyesi nereleri onerirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 kodu mu

• Şimdi size bir kıssa bir hisse olarak bu bir kardeşinizden bir uyarı anlatayım.

Trendyol denilen kalitesiz çakma alışveriş sitesinden bir sorun yaşarsanız çağrı merkezi yok. Çağrı merkezine ulaşamıyorum demiyorum. Gerçekten yok.. Destek olan size yol gösterende yok.

haziran ayında trendyol sitesinden SMARTEVIM denilen karaktersiz bir satıcından electrolux marka çamaşır makinesi aldım. Adam konya'da ürün adana'dan geldi. Servis çağırdım geldi kurulum yapacağız servis ürün kırık kurulum yapmam dedi. Aldığınız yere gönderin dedi. Aldığım yeri aradım ne dese beğenirsiniz.. "ALMASAYDIN KARDEŞİM O ZAMAN BEN Mİ DEDİM SANA AL.." dedi. Fotoğrafları gönderdim kutulu halinin dedim ki bakın ürünün kutusu sapa sağlam. İçinde kırık yok. " O zaman git servise ürün kutudan kırık çıktı yazısını sildir ben almam " dedi.

Neyse konuyu uzatmıyorum. Trentyolu aradım konuyu anlattım trentyol iade kodu oluşturalım gönderin ürünü dedi. Olaylar bundan sonra başladı. İade kodunu mng den verdi mng geldi ürünü aldı mng kargo da kargoları biz evden teslim almıyoruz dışarı çıkarın dedi orada bi rezillik yaşadık, sonra MNG kargo ürünü iade ederken iyice parçalamış kutuyu parçalmış ürünü çüzmiş mi.. " Adam beni aradı çamaşır makinesini almıycam dedim neden gönderiyorsun kardeşim dedi" Bende kardeş napıyosan yap beni ilgilendirmez dedim. Adam da ürün hasarlı geldi bahanesiyle ürünü bu sefer tekrar bana göndermiş. Bende ürünü almadan zeyil raporu tuttrudum.

Şimdi "trentyolu arıyorum kimse ilgilenmiyor. 2 ay oldu ulaşabildiğim kimse yok. Ne zaman arasam yetkililer size geri dönüş yapacak diyorlar.

Siz siz olun özellikle trentyoldan gerçekten alışveriş yapmayın. Ürününün geldi geldi yada geldi sağlam çıktı sorun yok ama eğer ola ki bir sorun yaşarsanız inanın ulaşabileceğiniz kimse yok.

Kıssadan hisse :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kubilay61

Hocam şu mağazadaki kampanya için ne düşünüyorsunuz.Fiyat uygun mu yoksa normal piyasa fiyatı mı

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CGcw5YinNcB/%3Figshid%3D5wg14re9bok9

Hocam marka, model hiçbir şey yazılmamış.

• Brotha B kullanıcısına yanıt
    Karaca marka hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Madesti

Şimdi size bir kıssa bir hisse olarak bu bir kardeşinizden bir uyarı anlatayım.

Trendyol denilen kalitesiz çakma alışveriş sitesinden bir sorun yaşarsanız çağrı merkezi yok. Çağrı merkezine ulaşamıyorum demiyorum. Gerçekten yok.. Destek olan size yol gösterende yok.

haziran ayında trendyol sitesinden SMARTEVIM denilen karaktersiz bir satıcından electrolux marka çamaşır makinesi aldım. Adam konya'da ürün adana'dan geldi. Servis çağırdım geldi kurulum yapacağız servis ürün kırık kurulum yapmam dedi. Aldığınız yere gönderin dedi. Aldığım yeri aradım ne dese beğenirsiniz.. "ALMASAYDIN KARDEŞİM O ZAMAN BEN Mİ DEDİM SANA AL.." dedi. Fotoğrafları gönderdim kutulu halinin dedim ki bakın ürünün kutusu sapa sağlam. İçinde kırık yok. " O zaman git servise ürün kutudan kırık çıktı yazısını sildir ben almam " dedi.

Neyse konuyu uzatmıyorum. Trentyolu aradım konuyu anlattım trentyol iade kodu oluşturalım gönderin ürünü dedi. Olaylar bundan sonra başladı. İade kodunu mng den verdi mng geldi ürünü aldı mng kargo da kargoları biz evden teslim almıyoruz dışarı çıkarın dedi orada bi rezillik yaşadık, sonra MNG kargo ürünü iade ederken iyice parçalamış kutuyu parçalmış ürünü çüzmiş mi.. " Adam beni aradı çamaşır makinesini almıycam dedim neden gönderiyorsun kardeşim dedi" Bende kardeş napıyosan yap beni ilgilendirmez dedim. Adam da ürün hasarlı geldi bahanesiyle ürünü bu sefer tekrar bana göndermiş. Bende ürünü almadan zeyil raporu tuttrudum.

Şimdi "trentyolu arıyorum kimse ilgilenmiyor. 2 ay oldu ulaşabildiğim kimse yok. Ne zaman arasam yetkililer size geri dönüş yapacak diyorlar.

Siz siz olun özellikle trentyoldan gerçekten alışveriş yapmayın. Ürününün geldi geldi yada geldi sağlam çıktı sorun yok ama eğer ola ki bir sorun yaşarsanız inanın ulaşabileceğiniz kimse yok.

Kıssadan hisse :)

Beyaz eşyayı bayiden almak gerek hocam bu tarz sitelerde kiler spotçu oluyor genelde

• Arçelik ve beko internet sitesinde tüm beyaz eşyalarda geçerli indirim kodu 120 tl
    Beyaz eşya alacaklar kaçırmasın!

• kubilay61 kullanıcısına yanıt

Karaca ise normal fiyat ancak olaya şu açıdan da bakmak gerekir Clio'da Renonun Megane da veya Talisman da ayrıca ürünlerin parça sayıları da fiyatı etkiliyor bir bütün halinde bakmak lazım

• parafesör P kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim.

• maniac_team M kullanıcısına yanıt

Önemli bir bilgi...

• Arçelik beyaz eşya alıp tavsiye eden arkadaşlar var mı?

• Arçelik.com da geçerli %20 indirim kodu mevcuttur ilgilenen olursa pm atabilir.

• Boschtaj yardımcı olabilecek kimse var mı acaba İstanbuldayim. Komple beyaz eşya ve mutfak eşyaları alınacak

• Boschtaj yardımcı olabilecek kimse var mı acaba İstanbuldayim. Komple beyaz eşya ve mutfak eşyaları alınacak

• Madesti kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bu firmadan Electrolux marka buzdolabi alacaktim 6bin kusur civari, Google'dan bir arama yapip dukkan fotograflarini bulmis, hanim israr ettigi halde almamistim. Demek ki son anda kurtulmusuz beladan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaneolacaagdi

Hocam ben de bu firmadan Electrolux marka buzdolabi alacaktim 6bin kusur civari, Google'dan bir arama yapip dukkan fotograflarini bulmis, hanim israr ettigi halde almamistim. Demek ki son anda kurtulmusuz beladan.

Smartevim den kaçın, Trendyol dan ayrı kaçın. 300 lira yüzünden kendinizi mağdur etmeyin. Gidin mağazadan alın. Bir sorun olduğundan en azından alıp götürüp yenisini getiriyorlar.

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.