Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.751
Cevap
572
Favori
589.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mhmt4ever

düğünlere yemek kısıtlaması geldikten sonra düğün salonları ne kadar fiyat düştü arkadaşlar?
    Bilgim yok ama düşmemiş bile olabilir o ş..ler
  • mhmt4ever kullanıcısına yanıt
    Konya'da konya pilavı vereceğimiz yer 16.000 lira olan anlaştığımız fiyatı 30.000 e yükseltti biz de iptal ettik.
  • durmus.42 kullanıcısına yanıt
    hocam sözleşme yaptıktan sonra fiyatı nasıl yükseltti anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt4ever

düğünlere yemek kısıtlaması geldikten sonra düğün salonları ne kadar fiyat düştü arkadaşlar?
    16000 iken 6450 e düştü.
  • Arkadaşlar avize bakıyorum salon için. LED hariç modern bir avize önerebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bambi yataktan kesinlikle uzak durun. kesinlikle. biraz daha uygun duruyor diğerlerine göre ama ucuz etin yahnisi de olmuyormuş.
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    Koçtaş’tan aldım ben. İki koridor için, bir yatak odası, bir oturma odası, bir mutfak Philips ampül ile yaklaşık 600 civarı ödemiştim geçtiğimiz ay. Salonda asma tavan olduğu için almadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz ay Bambi’den Borjen modelini aldım. Yatak, baza, başlık olarak. 5750 liraya. Gayet memnunum. Şikayetinizin detayını yazarsanız daha bilgilendirici olacağını düşünebilir alacak arkadaşlar.

• Arkadaşlar kolye bileklik gibi hediye almayı düşünüyorum tavsiye edeceğiniz bir yer var mı ?

• Arkadaşlar merhaba,
    Mobilyalarını Doğtaş veya Kelebek Mobilya'dan düşünenlere mağazalardan aldığınız fiyatın üstüne biraz daha indirimli fiyat uygulayabilirim. Özel mesaj ile ürün bilgilerini iletebilirsiniz.
    Teslimat ve montaj tüm Türkiye için yine ücretsiz olacaktır.
  • mhmt4ever kullanıcısına yanıt
    Tanıdık vasıtasıyla tutmuştuk sözleşme yoktu malesef. Bizim için iyi oldu aslında zaten olsa bile gelen olmuyordu boşa gidecekti. Şimdi tamamen iptal oldu bir de iptal etmekle uğraşacaktık böyle direk sözlü iptal ettik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • L koltuk, tv ünitesi ve yatak odası için yatak bakıyorum

koltuğu eskidjilerden baktım geneli 2-3.900 civarına geliyor, vivenseye gidince fiyata 1k daha ekleniyor
    tv unitesi çok oynak hiçbişey anlamadım 600 liraya da var güya, 1500 liraya da(basit stand mantığı)

yatak konusunda hiçbir fikrim yok..

yardım edebilen olursa çok sevinirim, hangisini nereden almak makbuldür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

L koltuk, tv ünitesi ve yatak odası için yatak bakıyorum

koltuğu eskidjilerden baktım geneli 2-3.900 civarına geliyor, vivenseye gidince fiyata 1k daha ekleniyor
    tv unitesi çok oynak hiçbişey anlamadım 600 liraya da var güya, 1500 liraya da(basit stand mantığı)

yatak konusunda hiçbir fikrim yok..

yardım edebilen olursa çok sevinirim, hangisini nereden almak makbuldür
    yatak yatsan iyi hocam. ben yatsan yataş vs baktım. yatsan kafama çok yattı. fakat bizim burda ergo yatak fabrikası olduğu için siparişi oraya verdim. hızlı teslimat ve ayağımın dibinde en azından.
  • TV alacaklara öneririm. Şu an piyasa fiyatının 200 TL civarı altında.
    Bende bunun 55liği var, gayet memnunum.https://www.hepsiburada.com/vestel-58u9400-58-146-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000U3X9Q
  • Evleneceklere tavsiyem;

Şu dönemde salona para harcamayın basın nikahı geçin ne de olsa davetliler için korona bahane oldu 600 kişilik salona 300 kişi bile gelmez.

Bilezik içinde bol keseden atmayın kız istemede... Adet olarak 3-4 bilezik az görünebilir fakat rakam olarak 40 bin liraya mal olunca kara kara düşünürsünüz.

Ve son olarak ev eşyalarına gelecek olursak onlarda yapacağınız maalesef pek bir şey yok dandik markalardan alışveriş yapıp 3 yıl sonra yenilersiniz. Kaliteli markalardan tercihiniz olsun 3-4 fazla olsun.

Madem düğün yok, eğlenme yok o zaman eğlencenizi de kendi kendinize yaşayın dış mekan çekiminizi yaptırın en büyük anı o olsun. Bu konuda da ben şehir içi şehir dışı farketmeksizin yardımcı olayım sıcak fırsatçı dostlarıma.

19-26 Eylül'de 2 boşluğumuz var. Ekim'de de 11 Ekim hariç yardımcı oluruz siz değerli çiftlerimize
  • Bosch çamaşır Makinesi alacağım nakit . İstanbul Anadolu yakası yardımcı olacak var mı uyguna.

• Arkadaşlar yurtdışına gideceğim. 2 Sene önce aldığım tüm eşyalarımı satıyorum.
    İhtiyacı olan arkadaşlar değerlendirebilir. ( Ankara / Yenimahalle )
    Ürünleri tek tek yazıyorum toplu vermek tabi ki işime gelir :)

Arçelik Buzdolabı 5500 NEIY ( 3 Sene Garantili ) = 2750
    Arçelik Çamaşır Makinesi 8103 YPS ( 3 Sene Garantili ) = 1700
    Arçelik Bulaşık Makinesi 6343 I ( 3 Sene Garantili ) = 1300
    SAMSUNG UE 48JU6070 48'' 121 CM SMART UHD LED TV,DAHİLİ HD UYDU ALICI = 2800 TL ( Garantisi Bitti )
  • Arkadaşlar merhaba Ankarada yaşıyorum, yeni bir eve taşınıyorum. Ankastresi var. Ölçülelerini almadım ama buzdolabı ve çamaşır makinesi almak istiyorum. Nakit alacağım. Kampanya olur nakitte indirim olur vs. Nereden almamı tavsiye edersiniz?

• Arkadaşlar ankarada salon takımı alacağım. Yardımcı olabilecek varmi?

• joker00 J kullanıcısına yanıt

İtfaiye meydanında spotçular var sıfır ürün satışları oluyor.

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.