Şimdi Ara

EVKUR mu? Aman Ha!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
11.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben de vuralım ama öldürmeyelim demek istemiştim kısaca
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugareva

quote:

Orijinalden alıntı: 2n2

Evkur'dan Cep telefonu almayı düşünüyordum.. İyi ki buraya bakmışım.. Vazgeçtim. Gider operatörden alırım...

Uzak durun, daha pahalıda olsa operatörden alın, kafanız rahat olsun. Ancak operatörden daha da ucuza alabilirsiniz, ev kur nerdeyse 1.5 kat fiyat artırıyor.
    Size mal satana kadar sizi kral gibi karşılıyorlar, malı aldıktan sonra taksit ödemek bile işkence haline geliyor, mutlaka mağazaya gidip ödeme yapmalısınız. Benim aldığım mağaza tam 8 katlıydı ve merdivenlerden çıkana kadar mahvoluyorduk. 8 katı çıkarken her katta boynunuza yapışan "ürün al! ürün al" diyen ev kur satıcılarıda cabası.
    Kabus gibiydi, biz kavga senet için kavga etmeye gidiyoruz adamlar bize mal satmaya çalışıyor, ne kadar sinir bozucu

1 yıldan fazla bir süre sonra, 10 dan fazla kavga - dövüş ve gürültü patırtı çıkarmamıza rağmen zor aldık senedi. Müdürle kafa göz dalmadığımız kalmıştı.

Ne çekmişsin be abi :D
    geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Reklamlarda cazip geliyor millete.
  • Bu devirde hala evkur'dan alışveriş yapan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprens

koskoca evkur bunun hesabını mı yapacak. ibraname almışşsınız işte. abi altı üstü bir buzdolabı yahu daire değil insaf...

Bu mesaja ne denebilir ki?
    Siz herhalde alnınızın teriyle para kazanmadınız, 3-4 bin tl lik bir buzdolabı türkiye yaşayan %90 lık bir kısmın 3-4 aylık maaşı! Aynı borç tekrar avukat masrafıyla kapıya dayandığında iş işten çoktan geçmiş olacak! Bu ülkede her şeye karşı tedbirli olmak, iyice düşünmek lazım. Çalıştığım iş yerinde bir kişinin kimlik fotokoposiyle şirket açıp 300 bin tl batırmışlar. Adam mahkeme mahkeme dolaşıyor. İster ev al ister bin tl lik bir malzeme, her zaman tedbiri bırakma. Sana tavsiyem olsun buda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Bu devirde hala evkur'dan alışveriş yapan var.

Şimdi durum şöyle oluyor 3-5 bin liralık bir alış veriş yapacaksınız, kredi kartı kullanmıyorsunuz(benim gibi kredi kartı alerjiniz varsa) piayasa araştırması yapıyorsunuz, 3000 TL lik ortalama fiyatı olan bir ürünü size bazen 10 taksitle 3200 TL ye sunabiliyorlar, buda size cazip geliyor. Burdaki diğer arkadaşlar gibi büyük bir firma ne olacak ki diye önünüze ne gelirse imzalıyorsunuz, sonra senedi alamayınca başkalarını başına gelenleri okuyorsunuz . Sonra kabus başlıyor.
  • quote:

quote:

koskoca evkur bunun hesabını mı yapacak. ibraname almışşsınız işte. abi altı üstü bir buzdolabı yahu daire değil insaf...

Siz herhalde alnınızın teriyle para kazanmadınız, 3-4 bin tl lik bir buzdolabı türkiye yaşayan %90 lık bir kısmın 3-4 aylık maaşı! Aynı borç tekrar avukat masrafıyla kapıya dayandığında iş işten çoktan geçmiş olacak! Bu ülkede her şeye karşı tedbirli olmak, iyice düşünmek lazım. Çalıştığım iş yerinde bir kişinin kimlik fotokoposiyle şirket açıp 300 bin tl batırmışlar. Adam mahkeme mahkeme dolaşıyor. İster ev al ister bin tl lik bir malzeme, her zaman tedbiri bırakma. Sana tavsiyem olsun buda.

özellikle e-ticaret sitelerinin en büyük giderlerinden biri müşterilere laf anlatmak oluyor. Sapla samanı ayırmayı bilmek lazım. Çok önemli bişeydir. benim tavsiyem de bu olsun.

• quote:

quote:

quote:

özellikle e-ticaret sitelerinin en büyük giderlerinden biri müşterilere laf anlatmak oluyor. Sapla samanı ayırmayı bilmek lazım. Çok önemli bişeydir. benim tavsiyem de bu olsun.

Ne yani? e-ticaret sitelerinin müşteriye ürününü tanıtması beni neden ilgilendirsin ki? Sapla samanı ayırmayı gerektirecek bir durum yok ortada, gittik bi dolap aldık, senedinin hesabını sorduk, sizde sormaya ne gerek var, boş ver bi daire değil sonuçta demişsiniz. İkisi arasında kurduğunuz alakayla sizin sapla samanı ne kadar ayırt edebildiğinizi görmüş olduk.
    Ortada anlatılan bir laf ve onu bizim anlamama durumumuz olmadı hiç, biz her gittiğimizde senet isteğiniz kayda alındı, 1 hafta içerisinde gelmiş olacak denildi. Tam bir yıl bize bu yalan söylendi.

ve her oraya gittiğimizde ya ağlayan yada dövünen insanlar görüyorduk, hepsi evkur tarafından mağdur edilmiş insanlardı. Onlarda sizin gibi düşünüp "evkur koskaca bi marka , ne zarar gelir ki" diyenlerdi.

Daha anlatmama gerek var mı bu şirketin nasıl çalıştığını?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugareva -- 20 Mart 2015; 9:25:49 >

• Denize düşen yılana sarılır misali alıyor insanlar ama bu gibi firmalardan uzak durun bir defa tv bakmak için girdim vadeleli fiyatları görünce arkama bile bakmadan çıktım bir dahada adım atmadım atmamda piyasada senetle çalışan bayileri tercih edin...
  • 21. yydayız, evkurdan alışveriş mi yapılır ?? adamlar tefeci mantığı , bankanın kart veya kredi vermediği ya da bunları kullanmasını bilmeyen vatandaşı yoluyor , öteki taraftaki yerleri belli bu adamların
  • ceycey11 kullanıcısına yanıt

Eyvahlar olsun bizde yön avmden buzdolabı aldık iade ettik çayma formuda götürdük paramızı da aldık iptal edildiğine dair belgede aldık ama senet yapıldımı yapılmadığımı hatırlamıyoruz ıslak imzalı sözleşmeyide elimizden aldılar imha ediliyor dedi korkuyoruz yön avmde yapar mı senet yapmadık dediler ama bilmiyorum sizinkinde sadece senetmi vardı yoksa sözleşmede varmıydı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.