Şimdi Ara

EVİNİZİ ARABANIZI TARLANIZI AYAKKABINIZI CEKETİNİZİ SATIN KAYSERİ YENİLMEZE BASIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BANKONUN BANKOSUNUN BANKOSU BEYLER SON GELEN TİYOLARA GÖRE

• beykoz’da çeşmeye su almaya gidiyorum diye evden cıkan 18 yasındaki zeynep bilen isimli genc kız ,esenler otogarında çeşme otobusune binmek uzereyken bulundu,kızını döverek hastanelık eden baba ’’ bu kız gecen yaz’da bodrum’a komur almaya gidiyorum deyip,bodrum’a tatıl’e gitmişti,ama bu sefer yutturamadı ’’ dedi.
  • Allah'tan [N]emesis açmamış konuyu
  • Bu maç Fenerbahçenin, 100%
  • http://img254.imageshack.us/i/nemeszrez.jpg ben ve nemesisle aramızda geçen konuşma
  • Oltayı attı.
    Tutarsa gelir konuya "ben söylemiştim oluuum" edasıyla gelir buralara yine.
  • İmam Bayıldı Tarifi

Malzeme :

10 tane patlıcan
    500 gr. domates
    500 gr. soğan
    Yarım litre zeytinyağı
    İki diş sarımsak
    Bir demet maydanoz
    25 gr. şeker
    Tuz.

Yapılışı :

Patlıcanların iki başı kesilir. Kenarlarında ikişer santimetre kabuk bileziği bırakılarak ortası soyulur. Soyulan kısım dörde kesilir. Bolca tuzlanarak yarım saat kadar bekletilir. Yıkanır. Kızdırılmış yağda kızartılır. Tepsiye dizilir. Soğan ayrı bir kaba doğranır. Kalan* zeytinyağı hafifçe kavrulur. Kabuğu soyularak fındık büyüklüğünde doğranır. Domates, ince kıyılmış sarımsak, maydanoz ilâve edilir. Patlıcanların kesilmiş kısımlarına doldurulur. Tuz, şeker, yarım limon sıkılır. Patlıcanların yarısına çıkacak kadar su ilâve edilir. Bir – iki kepçe suya kalıncaya kadar pişirilir.
  • nemesis den gerisi yalan.
  •  EVİNİZİ ARABANIZI TARLANIZI AYAKKABINIZI CEKETİNİZİ SATIN KAYSERİ YENİLMEZE BASIN

EVİNİZİ ARABANIZI TARLANIZI AYAKKABINIZI CEKETİNİZİ SATIN KAYSERİ YENİLMEZE BASIN

Ceketi az kullandım.Ayakkabıyı ise bayağı kullandım.
    Ceketimle renk uyumu olmadığı için 2 sini birden satıyorum.
    2 si birden 10 lira. Tek tek alırsanız ayakkabı 2 lira, ceket 3 lira.
    Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

• ya bende şüphe duydum aynı düzen oynatsa gökay m. topuz önlibero oynasa emrenin olmaması çok koymaz ama bu aykut şimdi cristianla selçuğu önlibero yapar mehmet topuzuda sağ kanada koyar maç tehlikeye girer gökay bence kayseri maçı felan kaldırabilecek bi oyuncu emrenin yerine oynatır sistemi bozmazsa fener alır maçı ama selçuk ve cristian oynarsa bu maç çok tahlikeli semihte yok niang formsuz guizayı anlatmaya gerek yok kuponu iptal mi etsem
  • Ben toteme totem demem içinde [N]emesis yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXU

beykoz’da çeşmeye su almaya gidiyorum diye evden cıkan 18 yasındaki zeynep bilen isimli genc kız ,esenler otogarında çeşme otobusune binmek uzereyken bulundu,kızını döverek hastanelık eden baba ’’ bu kız gecen yaz’da bodrum’a komur almaya gidiyorum deyip,bodrum’a tatıl’e gitmişti,ama bu sefer yutturamadı ’’ dedi.

• fenerbahçe kazanır tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXU

beykoz’da çeşmeye su almaya gidiyorum diye evden cıkan 18 yasındaki zeynep bilen isimli genc kız ,esenler otogarında çeşme otobusune binmek uzereyken bulundu,kızını döverek hastanelık eden baba ’’ bu kız gecen yaz’da bodrum’a komur almaya gidiyorum deyip,bodrum’a tatıl’e gitmişti,ama bu sefer yutturamadı ’’ dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: vural_kral

Ceketi az kullandım.Ayakkabıyı ise bayağı kullandım.
    Ceketimle renk uyumu olmadığı için 2 sini birden satıyorum.
    2 si birden 10 lira. Tek tek alırsanız ayakkabı 2 lira, ceket 3 lira.
    Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

• ne oldu ev,araba
  • kardeş sana güvendik evi arabayı sattık. Şu an internet cafeden yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

kardeş sana güvendik evi arabayı sattık. Şu an internet cafeden yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: V2

kardeş sana güvendik evi arabayı sattık. Şu an internet cafeden yazıyorum.

• Agahowayla sırf FB maçı için anlaşmalıydı kayseri
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.