Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maksimum 6.500 Liraya alınabilecek bir çamaşır makinesi önerir misiniz ? Marka olarak Beko düşündüm 9-10 kg. Önerebileceğiniz makine var mıdır ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yakın çevremde 2007'den 2014'e kadar ellerinde eski ürünler olan bir bosch mağazası keşfettim orada güzel modeller var oradan bir modeli düşünüyorum. Ama electrolux modellerini çok öneriyorlar yakın bir arkadaşım yakın zamanda almıştı çok memnun sizede electrolux önerebilirim. Marka hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız @-YucukluSucurtam- arkadaşıma yönlendirebilirim sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakxd383 -- 7 Şubat 2022; 21:53:0 >
  • arkadaşlar bende de eski arcelik 3650 var, deterjan su almasında sıkıntı var manuel döküyorum suyu.. dogru mu yapıyorum?

mayısta taşınacagiz yeni makina bakiyodum fiyatlar uçtu gitti.

iyi makina mı ne dersiniz tamir ettirmeyi falan görüşsem mi sizce daha gider heralde saglam makina gibi

• Mundarboy M kullanıcısına yanıt

cihazınızdan memnunsanız tamir ettirip dahada kullanın yeni cihazlar uzun ömürlü değil

• Merhabalar 16 yıllık Bosch marka makinamız bir süredir yürümeye başlamıştı bugun de konuşmaya başladı ve artık tambur elle bile dönmez hale geldi. Değiştirmek şart oldu. Aşağıdaki markaların modellerini gördüm genel olarak tavsiyelerde bunlar arasından yada bu fiyatlarda önerebileceğiniz makinelar var mıdır ?

Bosch WGA252X0TR - Profilo CGA252X0TR - Arçelik 10120 M Karşılaştırması - Epey

• Arkadaşlar merhaba.

Siemens düşünen arkadaşlar için aşağıdaki listeler üzerinden ilerleyebiliriz.

Kurutma ve çamaşır düşünüyorsanız birlikte alımda kurutmada kampanya var.
    Aşağıdaki listede tek kurutma alım fiyatları ile 10 kg lık çamaşır makinesi ile alımdaki kampanyalı fiyatları mevcut.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Çamaşır Makineleri
    https://store.donanimhaber.com/7a/af/ba/7aafbae32379b3cc9b34b27711da9fc0.jpg

Kurutma Makineleri - Kurutmalarda tek alım ve 10 kg lık çamaşır makinesi ile birlikte alındığında indirim olacak modeller ayrıca listenin aldıntadır.
    https://i.hizliresim.com/lflisrd.jpg

Kampanyalı Kurutma + Çamaşır makinesi
    https://i.hizliresim.com/i28m9l4.jpg

Serdar Çetin
    05533976676

• geoxid kullanıcısına yanıt
    10kg yerine 9kg almanızı öneririm ilginçtirki 10kg bosch tamburları 9kgdan daha küçük çıktılar WGA142X1TRye göz atabilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bi sorum var cevaplarsanız çok mutlu yakında düğünüm var 5-6 ay önce Siemens ten beyaz eşyalarımı aldım fakat çamaşır makinesini 9 kilo almışım ama sonradan annelerimiz dedi çift kişilik yorgan atılır yada başka ağır şeyler yıkanır diye 10 kg ye çevir dediler
    Ben Siemens e gittim sordum 9 kg ile 10 kg nin kazan boyları aynı dediler ama 9 kg ye 10 kg çamaşır atarsan kazan çöker dediler değişim için de benim çamaşır makinesinin 10 kg modeli yokmuş üst modele 1550 lira fark istediler
    Sizce ne yapmalıyım kazan çökerse masrafi 1500 liradan fazlamı olur yoksa 1500 lira farkı ödeyip 10 kg mi alayım kazan boyları aynı zaten aldığı çamaşır miktarı da aynı
    Kazan boyları aynı belkide 9 ile 10 kg nin taşıma kapasitesi de aynı sadece satış stratejisi olarak 10 kg diyorlar
    Cevap verirseniz gerçekten çok sevinirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahanne21 S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.

Bana satın aldığınız 9 kg ve almak istediğiniz 10 kg lık modellerin kodlarını atarsanız size güncel fiyat farkını hesaplayabilirim.
    Böylelikle gerçekten istedikleri doğrumu onu teyit etmiş olursunuz.

Ayrıca kazan aynı değil kazan litreleri farklıdır. Yoksa birine 9 diğerine 10 kg demezlerdi. Satıcı arkadaş biraz yanlış konuşmuş o konuda.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Burayada yazayım Siemens ek garanti süresini düşürmüş. +4 yıl garanti yapılmıyor , maks +2 yıl yapabiliyorsunuz.

Bu durumda siemens alınmaz..

• Merhabalar, çamaşır makinesi için tavsiye istiyorum.

Bütçe olarak 8.5-9bin tl düşünüyorum çok iyi modeller varsa 1bin tl daha arttırabilirim.

teşekkürler.

• Worm Holes kullanıcısına yanıt
    Biz Elektrolüx 8 serisi (2022 model yeni gelen seri) 1600 kurutmasız olanını aldık gayet meöp

• airwolf26 kullanıcısına yanıt

Hocam bu yeni çıkan Universalpodslu modelimi aldınız ?

• airwolf26 kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam güle güle kullanın.Makineler için çok iyi diyorlar eu üretim vs özellikleri de o fiyat bandının pek üzerindeymiş ama özellikle çamaşır makinesi üzerinde bosch siemens gibi markaların yarım asırı geçik tecrübeleri olunca biraz daha müşteri üzerinde olumlu etkileri var. Gerçi artık onların da müşteri şikayetleri artmış durumda.

Electrolux'lere de bakacağım. Servis nasıl memnun kaldınız mı? çevrenizde hizmet veren servis var mı kontrol ettiniz mi?

• Vestel CMI 108222- Kullanan var mı aranızda? Fiyatı diğerlerine göre makul gibi. bosch siemens bakıyordum ama fiyat farkı fazla gibi

https://www.hepsiburada.com/vestel-cmi-108222-wifi-10-kg-1200-devir-camasir-makinesi-p-HBCV00000TVUPG?magaza=Zirve%20-%20Vestel%20Yetkili%20Online%20Bayi

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt

Vestellerin tamamında sıkmaya geçememe problemi var evde 7kg olanını kullanıyorum onda bile sorun yaşıyorum.

• Razor Crest kullanıcısına yanıt

Hocam siemens, bosch hakkındada bir çok sıkıntı okudum. Ne yapacağımı şaşırdım açıkçası

• seytan_011 S kullanıcısına yanıt

Hocam makineyi kullanıyor musunuz halen? Yorumlayabilir misiniz bende almayı düşünüyorum

• https://www.hepsiburada.com/samsung-ww10t604dle1ah-1400-devir-10-5-kg-camasir-makinasi-p-HBCV00000ARU46

bu makineyi kullanan varmı tavsiye eder misiniz? Samsung makineler nasıl genelde?

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt

Grundig ya da altus alıp ek garanti yaptırın.

• 
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.