Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Quad HD Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende altus al 6100 l var aman aman uzak dur derim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lcan L kullanıcısına yanıt

Grundig 2250 TL ye aldım hocam. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çamaşır makinasına ihtiyacım var enerji tasarrufu yüksek önerilerinize açığım :)

• Arkadaşlar merhaba yeni evlendik .Beyaz eşya işinede başladık fazla zamlanmadan en azından beyaz eşyayı alalım diyoruz .Olmuşken orta iyi bir makina almak istiyoruz fakat yeni enerji sınıfı falan derken yoğun tempodanda fazla inceleyip seçemedik.

Sizden Ricam 5bin - 7 bin arası

Bosh Siemens ne fark tamda anlamadım

9 10 kg 1400 devir mümkünse kurutucu alamıyacağız

makina tavsiye edermisiniz bu hafta sonu almayı düşünüyorum

Teşekkürler

• Nazar değmesin. Zamanında aldığım fiyatlarla yazdım.

Buzdolabı - Bosch KGN56AW30N - 3100 TL - https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/KGN56AW30N

Çamaşir Makinesi - Bosch WAT24480TR - 1049 TL - https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/WAT24480TR

Ç.Kurutma Makinesi - BOSCH WTW85410TR - 3400 TL -https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/camasir-ve-kurutma-makineleri/kurutma-makineleri/isi-pompali-kurutma-makineleri/WTW85410TR

Bulaşık Makinesi - Bosch SMI25DW00T - 1530 TL- https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/bulasik-makineleri/ankastre-bulasik-makineleri/60cm-genisliginde-bulasik-makineleri/SMI25DW00T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 2 Aralık 2021; 17:9:33 >

• !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt

24480 1049 TL şimdi 4000den aşağı alamazsınız vay be neler neler değişiyor :(

• burakxd383 B kullanıcısına yanıt

Maalesef ek garantide yaptırdım ne olur ne olmaz ürünlerden memnunum tavsiye ederim bakanlara

• burakxd383 B kullanıcısına yanıt
    15 yaşındaki bir makine bence alınmaz neticede plastik aksam çoktan %75 ömrünü tamamlamıştır, haa bir şey olmaz servis gelir yapar derseniz ve ek garanti ile olur ama 1 , bilemedin 1,5 yıla evi su basabilir, makine arıza yapabilir, arıza için parça bulunamayabilir bunlara hazırlıklı olmak lazım.
    Onun dışında fiyat sıfırının 1/4 olursa düşünülebilir tabi yukarıda bahsettiğim riskleri kabul etmek kaydıyla

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • airwolf26 kullanıcısına yanıt

ayrıyeten 15 yıl boyunca yattığı için amörtisörlerin yıprandığını ve motor kömürlerininde sertleştiğini düşünüyorum yarın alırsam onlardanda fire verecek tahminimce ailemle birlikte yaşadığım için başımın ağrımasını istemiyorum risk almaya değmez ozaman, teşekkürler.

Serie 4 | WAK20260TR (2018) veya

Serie 6 | WAQ2049XTR (2014 KASIM) ikisinden birini tercih edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakxd383 -- 4 Aralık 2021; 11:29:45 >
  • evde ki arçelik 9 yıllık 9103c cmk çamaşır makinasının kazanın dağılması ve tahmini tamiratın 1500 tl civarı olmasından dolayı yine arçelik 9100m serisi yeni makinayı 3.700 tl ye aldım.ilk izlenimler inverter motor olmasından dolayı yıkamada ve sıkmada çok sessiz malzeme kalitesi eski makinaya göre düşük gibi geldi bana.garantiyi 500 tl vererek 7 yıla çıkardım

• Bosch makinelerdeki i-dos ve Otomatik dozajlama sistemi farkı nedir bilen var mı ? Çünkü bazı makinelerde idos var otomatik dozajlama sistemi yok,home professional makinelerde her ikiside var.nedir farkı

• zultaran Z kullanıcısına yanıt
    Sanırım ilkinde kendiniz deterjanın konsantre olup olmadığı, ne kadar kullanılması gerektiği gibi bilgileri elle giriyorsunuz, diğerinde makine seçilen programa, suyun kirliliğine, köpüğe bakarak karar veriyor. Her zaman söylerim ama nedense bana çok kızılır o kadar aptalca bir şey ki makinedeki bu özelliği kullanmak, çok gereksiz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profilo cga141x1tr modelini onerir misiniz?

• beko var mutluyuz zaten beyaz eşyalar şükür uzun ömürlü oluyorlar

• TheDanışma kullanıcısına yanıt

beko ve uzun ömür mü ? meraktan soruyorum acaba gizli beko çalışanı mısınız?

• @tubytube @candogan62 @lordford50 @Lazpanyol Hortlatma için kusura bakmayın  EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ  EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ 

Beyler şu makina aşağıda yazan bu fiyata nasıl sizce? LG kötü diyor herkes... Çok sık mı arıza yapıyor servis ağı mı çok kötü? Servis olarak kim bakıyor LG' ye (mesela: arçelik mi veya BSH mı yoksa yan sanayi yetkili servis dükkanı gibi yerler mi bakıyor) ? Bir arkadaş bakmış ve bana soruyordu benim de bu konularda az bilgim var. EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ 

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ
     EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZlg türkiye
    LG AI DD™ 9 kg |1400 devir | Çamaşır Makinesi - Grafit | LG Türkiye
    https://www.lg.com/tr/camasir-makinesi/lg-f4r3vyw3we

Genelde mesela yurt dışı benzer(?) fiyatlarla karşılaştırıp yorum yapardım ama bu gibi ürünler de bire bir karşılaştıramıyoruz (kullanılan malzeme kalitesi farkları ve iş gücü pahalılığı bu tip ürünlerde fiyat karşılaştırmasını anlamsız yapıyor gibi.). Fiyat olarak onlarda benzer özellikte 9kg 1400 devir vs. vs. 300€ desek bizdekiler nasıl 200€ altında benzer özellikte olabiliyor?

https://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/1941F178568.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 19 Aralık 2021; 0:51:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HighDynamicRange

@tubytube @candogan62 @lordford50 @Lazpanyol Hortlatma için kusura bakmayın   

Beyler şu makina aşağıda yazan bu fiyata nasıl sizce? LG kötü diyor herkes... Çok sık mı arıza yapıyor servis ağı mı çok kötü? Servis olarak kim bakıyor LG' ye (mesela: arçelik mi veya BSH mı yoksa yan sanayi yetkili servis dükkanı gibi yerler mi bakıyor) ? Bir arkadaş bakmış ve bana soruyordu benim de bu konularda az bilgim var. 

lg türkiye
    LG AI DD™ 9 kg |1400 devir | Çamaşır Makinesi - Grafit | LG Türkiye
    https://www.lg.com/tr/camasir-makinesi/lg-f4r3vyw3we

Genelde mesela yurt dışı benzer(?) fiyatlarla karşılaştırıp yorum yapardım ama bu gibi ürünler de bire bir karşılaştıramıyoruz (kullanılan malzeme kalitesi farkları ve iş gücü pahalılığı bu tip ürünlerde fiyat karşılaştırmasını anlamsız yapıyor gibi.). Fiyat olarak onlarda benzer özellikte 9kg 1400 devir vs. vs. 300€ desek bizdekiler nasıl 200€ altında benzer özellikte olabiliyor?

https://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/1941F178568.html

Merhaba 9 kg Bosch Siemens Profilo grubunun ürünlerini alin

• narec kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim mekanik olarak saglam

• Arkadaşlar Arçelik 9141 PMG ürünü nasıldır ?

• Selamun aleyküm
    Hayırlı bereketli günler..

Evdeki vestel intraton model çamaşır makinemi artık ellemeyin beni değiştirin demekte. (bilyalar/kömürler derken baya mıncıklandı)

Çamaşır makinesi aramaktayız. Küçük çocuk olduğundan kurutma makineside düşünüyorum.

Öncelikle üç genel sorum olacak.
    1. Yıkama/kurutma aynı makinede olmasın çok sorun çıkartıyor gibi yorumlar okumuştum geçmişte. Bu durum halen devam etmekte midir? Alan küçük olduğundan tek makinede iki özellik çok işimizi görür.
    2. Yine geçmiş zamanda bocsh marka ile alakalı iyi yorumlar anladığım kadarıyla tersine dönmeye başlamış. Marka kalite olarak baya ödün vermeye başlamış... 10kg ve üzeri makine marka tavsiyeniz ne olur? Sanırım Samsung marka 16kg görmüştüm
    3. Kurutma makinenizi ayrı alın derseniz bu larda iki farklı çalışma mantığı oluyordu diye hatırlıyorum. Filtre ile alakalı mıydı yoksa su tahliyesi ile mi alakalıydo hatırlamıyorum. Hangi tarzda olanı tavsiye edersiniz?

Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Hayırlı günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TektusKOR -- 24 Ocak 2022; 10:36:40 >

• 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.