Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Model: WM12T581TR 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Opsiyonlar: Leke Çıkarma, Ön yıkama, İlave su, Suda bekletme, Sıcaklık ayarı, Sıkma devri, Kalan süre, Speed Eco Perfect, Başlat/Beklet
    Programlar: Pamuklular, Pamuklular Eco, Sentetikler, Hassas/İpek, Mix, Yünlüler Elde, Kot/Koyu Renkliler, Tambur temzileme, Durulama, Sıkma Boşaltma, Süper kısa 15'/30', Perde, Yorgan, Allergy Plus&Baby, Spor giysileri Diğer özellikler: A+++ -30% enerji sınıfı, Titreşim önleyici yan duvarlar, 10 yıl motor garantisi

-----------------------------------------
    Model: WM12TS80TR 9 Kg 1200 Devir i-Dos Çamaşır Makinesi

+ Özellik: i-Dos
    Opsiyonlar: i-Dos, Ön yıkama, Sıcaklık ayarı, Sıkma devri, Kalan süre, Speed Eco Perfect, Başlat/Beklet
    Programlar: Pamuklular, Pamuklular Eco, Sentetikler Özel, Mix, Narin/İpek, Yünlüler Elde, Hassas/İpek, Tambur temzileme, Durulama, Sıkma Boşaltma, Süper kısa 15'/30', Otomatik 40, Perde, Yorgan, Hijyen
    Diğer özellikler: A+++ -30% enerji sınıfı, Titreşim önleyici yan duvarlar

-----------------------------------------
    Model: WM12T6H0TR 9 Kg 1200 Devir Wifi+i-Dos Çamaşır Makinesi

+ Özellik: i-Dos, Wifi

Opsiyonlar: i-Dos, Ön yıkama, Kırışıklık azaltma, Sıcaklık ayarı, Sıkma devri, Kalan süre, Speed Eco Perfect, Başlat/Beklet
    Programlar: Pamuklular, Pamuklular Eco, Sentetikler Özel, Mix, Narin/İpek, Yünlüler Elde, Hassas/İpek, Tambur temzileme, Durulama, Sıkma Boşaltma, Süper kısa 15'/30', Otomatik 40, Perde, Yorgan, Hijyen
    Diğer özellikler: A+++ -30% enerji sınıfı, Titreşim önleyici yan duvarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 5 Şubat 2020; 10:34:44 >

• Bunlardan Almanya üretimi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

Bunlardan Almanya üretimi olan var mı?
    Merhaba, şimdi gördüm yazınızı alıntı yaparak yazarsanız çok daha hızlı görerek dönebilirim.

WM14W560TR Beyaz
    WM14W56XTR Inox rengi Almanya üretimi modellerdir.

Aklınıza takılan sormak istediğiniz bana ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba, şimdi gördüm yazınızı alıntı yaparak yazarsanız çok daha hızlı görerek dönebilirim.

WM14W560TR Beyaz
    WM14W56XTR Inox rengi Almanya üretimi modellerdir.

Aklınıza takılan sormak istediğiniz bana ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Alıntıları Göster
    tamamı almanya üretimi üçlü bir de kurutma makinesi minimum ne olur?

dolap KG76NI32N
    bulaşık SN235W00NT
    kurutucu Wt45w410tr

çamaşırı yazmıştım zaten.

yeni evlenecek bir çifte bunlara muadil fiyatlarda alaman üretimi ne tavsiye edersiniz?

• quote:

tamamı almanya üretimi üçlü bir de kurutma makinesi minimum ne olur?

dolap KG76NI32N
    bulaşık SN235W00NT
    kurutucu Wt45w410tr

çamaşırı yazmıştım zaten.

yeni evlenecek bir çifte bunlara muadil fiyatlarda alaman üretimi ne tavsiye edersiniz?

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    İstediğiniz buzdolabı kodu KG76NAI32N sanırım, bu model inox.
    Bulaşığı beyaz yazmışsınız. Bu yüzden buzdolabını da beyaz düşündüğünüzü varsayıyorum;

KG76NAW30N nin yenisi: KG76NAWF0N-5.170,00 Buzdolabı fabrikası bir tek Türkiye'de var. Almanya'ya da buradan gidiyor.
    SN235W00NT-2.420,00 Beyaz modelde maalesef Almanya üretimi yok, Ancak modeli yükseltebilirsiniz. SN236W01JT SN257W00NT gibi.
    WT45W410TR-4.125,00 Kurutma fabrikası Polonya'da tüm modeller buradan geliyor.

Yukarıdaki ürünler bence mantıklı, sadece bulaşığı 3. çekmecesi olan modeli seçmişsiniz o çekmece çok işlevsel olmuyor kullanımda.
    Normal sepetli olan model: SN235W00JT 'ye bakılabilir.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ediyorum, iletiyorum hemen arkadaşa..
  • quote:

teşekkür ediyorum, iletiyorum hemen arkadaşa..
    Rica ederim, görüşmek üzere.
    Yazdığınız ilk model ile şu model arasında ne fark var kabaca?
    Siemens WM12T480TR
  • arkadaşlar 2000-3000 arası profilo bakıyorum. Profilo CMS140DTR nasıldır ?
    hocam sizin benim için öneriniz ne olabilir 2000-3000 arasında. Arıza yapmayacak beni en azından 5 sene üzmeyecek bir makina arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Yazdığınız ilk model ile şu model arasında ne fark var kabaca?
    Siemens WM12T480TR
    Merhaba,

WM12T581TR modelini diyorsunuz sanırım. Yanlış anladıysam lütfen düzeltin.

WM12T480TR nin üretimi bittiğinden yerine ona en yakın bir üst model olan WM12T581TR daha göze çarpar oldu, çünkü ben ürün önerirken satıp bildiğim ürüne daha çok güvenirim. + program olarak Leke Çıkarma'sı var ama olmazsa olmaz bir şey değil.

WM12T480TR'nin yerine WG42A1X0TR modeli üretildi. Henüz 2-3 adet sattım fakat WM12T581TR ile arasında 12-13 Tl fiyat farkı olduğundan genelde WM12T581TR modeline yönlerdirmeye çalışıyorum.

Bu arada WM12T480TR'nin yerine çıkan WG42A1X0TR modeline de eskisinde olmayan Tambur temizleme eklenmiş.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• quote:

Orijinalden alıntı: byyigit

hocam sizin benim için öneriniz ne olabilir 2000-3000 arasında. Arıza yapmayacak beni en azından 5 sene üzmeyecek bir makina arıyorum.
    Merhaba Yiğit bey.

WM12TS80TR modeli var Siemens. 9 kg 1200 Dev. İ-Dos özelliklerinde.
    Bahsettiğiniz sınırlarda alabileceğiniz iyi bir ürün.

Net fiyat için bana hangi şehre teslim olacağı ve ödeme şeklinizi bilmem gerekiyor. Whatsapp'tan bu bilgileri iletebilirseniz fiyat çalışıp size dönüş sağlarım.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
    İyi günler. Tavsiyelerinizle oğluma çamaşır makinesi almıştım. Tekrar teşekkürler. Evdeki bozuldu şimdide. Bosch 12 480 ile12581 arasındaki farklar nedir acava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhas

İyi günler. Tavsiyelerinizle oğluma çamaşır makinesi almıştım. Tekrar teşekkürler. Evdeki bozuldu şimdide. Bosch 12 480 ile12581 arasındaki farklar nedir acava
    Merhabalar, size iletişim bilgilerimi attım arayabilirseniz detaylı şekilde görüşelim.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

• LG F2J5TNP7S modeli nasıldır arkadaşlar,LG çamaşır makinesi kullanan var mı,direct drive 6 motion ile yıkama ve ses performansı nasıl ?
    Hangi markaya baksam hepsinde de benzer şikayetler var,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba Yiğit bey.

WM12TS80TR modeli var Siemens. 9 kg 1200 Dev. İ-Dos özelliklerinde.
    Bahsettiğiniz sınırlarda alabileceğiniz iyi bir ürün.

Net fiyat için bana hangi şehre teslim olacağı ve ödeme şeklinizi bilmem gerekiyor. Whatsapp'tan bu bilgileri iletebilirseniz fiyat çalışıp size dönüş sağlarım.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Alıntıları Göster
    Merhaba. WM12TS80TR ile wm12t581tr arasındaki farklılıklar nelerdir? Yanılmıyorsam TS80tr' de sıvı deterjan ve yumuşatıcıda dozlama özelliği var. Onun haricinde bir ekstrası var mı? 581tr' de tambur temizleme ve özel leke programı var. Bu özellikler ts80tr' de mevcut değil. Bu özelliklerden hangisi kullanıcılar için kısa ve uzun vadede önemli?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan

Merhaba. WM12TS80TR ile wm12t581tr arasındaki farklılıklar nelerdir? Yanılmıyorsam TS80tr' de sıvı deterjan ve yumuşatıcıda dozlama özelliği var. Onun haricinde bir ekstrası var mı? 581tr' de tambur temizleme ve özel leke programı var. Bu özellikler ts80tr' de mevcut değil. Bu özelliklerden hangisi kullanıcılar için kısa ve uzun vadede önemli?

Alıntıları Göster
    Merhaba
    Evet belirgin farkları saymışsınız.
    Bunu önermemin sebebi i-Dos özelliği olan ve olmayan 2 makinenin birbirine fiyatlarının çok çok yakın oluşur.

WM12TS80TR i-Dos'un nasıl çalıştığı önemli.
    Önce bir miktar deterjan püskürtür içerisindeki sensörler köpüğü algılıyor, kirli çamaşır köpürmez. köpük yoksa bir miktar daha deterjan veriyor kazana. buradaki olay bunu elle sağlamak olanaksız, zamanla mutlaka bir deterjan tasarrufu sağlayacaktır. Ayrıca hassas ciltlere fazla deterjan kullanılmadığı için ( makine bizlerden daha mantıklı kullanır gözüyle söylüyorum ) daha olumlu etkisi olacaktır.

Belli bir para veriyoruz e neredeyse aynı paraya bu özellik olabilir. neden olmasındayım ben.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Merhaba;

siemens için bilgi veriyorsunuz ama Profilo CMG140DTR modeliyle ilgili bilginiz var mıdır?
    siemens,bosch alınamıyorsa iş görür mü?
    hangi siemens modeline eşdeğerdir.
  • 
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.