Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Estafurullah neden kırasınız. Mühim olan üslubu ile yapılan paylaşımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

quote:

Orijinalden alıntı: Fatmagül@Ketenci

bende logixx 8 idos war daha çok yeni.ben memnunum.güzel bir ürün müdür acaba?sayın candoğan bey cevaplarınızı bekliyorum...

birde kurutma makinesi almak istiyoruım.buharlı ve 8 kg olandan avantixxx 8.sizce güzel midir?vebenim faturama kaç tl yazar?

cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen yardımcı olun :D

I-DOS un bir kaç resmini çekip foruma koyabilirmisiniz yalnız sakın fotoğraf makinem yok yada cep telefonumun kamerası yok demeyin.

Ben bu filmi seyretmiştim sanki
    OVERCLOCKM@NI@

• quote:

quote:

bende logixx 8 idos war daha çok yeni.ben memnunum.güzel bir ürün müdür acaba?sayın candoğan bey cevaplarınızı bekliyorum...

birde kurutma makinesi almak istiyoruım.buharlı ve 8 kg olandan avantixxx 8.sizce güzel midir?vebenim faturama kaç tl yazar?

I-DOS un bir kaç resmini çekip foruma koyabilirmisiniz yalnız sakın fotoğraf makinem yok yada cep telefonumun kamerası yok demeyin.

Evet ben de bekliyorum, internette bile foto bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Estafurullah neden kırasınız. Mühim olan üslubu ile yapılan paylaşımdır.

Candoğan ustam merhaba,

Sizden ricam, LG grubunda bir ürün inceliyorum, bana Kullanım, Performans, Servis, PArça gibi faktör leri ne durumdadır ve
    düşüncelerinizi paylaşmanızı rica edecem

LG WD-12391TDK 1200 Devir Çamaşır Makinesi-7 Kg

930 lira civarında bulabiliyorum Profilo CM 801 seçeneğinden ço kdaha iyi bir seçim olur derseniz buna ağırlık verecem seçim olarak

şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sydknc

Candoğan62 İnternet ortamında resmen bi başvuru kaynağısınız.Önerileriniz için çok teşekkürler.Dua ediyoruz size.

Siemens’ in 761TR ile biten 8kg modellerini tavsiye ediyorsunuz ama son aldığım aralık 2010 kataloğunda bahsettiğiniz ürün yok onun yerine
    WM 10S 762 TR ---->1.540 8 TAKSİT
    WM 12S 762 TR---->1.650 8 TAKSİT
    Tavsiye ettiğiniz siemenslerle aynı mı yoksa farklı mı? Bütçem 1.500 1.600 taksitli.
    Ha birde siemenslerde gürültüden bahsediyorsunuz ama kullandığım beko D1 5081 B’den sesli olamaz herhalde berbat bimakine

merhaba CANDOĞAN62,

İnş. bu sefer fark edersiniz mesajımı ben tam sizin tavsiyeleriniz üzerine memnum olmadığım makinemi değiştirmeye karar verdim.Makinesi bozulan komşum çamaşırlarını benim mak. yıkadı ve sonuçtan çok memnun kaldı. Ben hep makinemi annemin mak. arçelik full otomatik 2000 serisiyle kıyaslıyorum.aynı deterjanları aynı dozda kullansak bile annemin mak.de yıkanan beyazlar bariz bi şekilde parlıyor.Acaba ben mi abartıyorum beko D1 5081 B ile devam etsem mi? Yoksa simens alıp istediğim performansa kavuşsam mı? Kafam karıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sydknc -- 7 Ocak 2011; 11:33:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

quote:

Evet ben de bekliyorum, internette bile foto bulamadım.

bunu bulabildim bende :) çekmece gözü bi tuhaf.ama orjinalini bekliyoruz tabi..

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanoztuna06

Ben bu filmi seyretmiştim sanki
    OVERCLOCKM@NI@

• quote:

quote:

Candoğan62 İnternet ortamında resmen bi başvuru kaynağısınız.Önerileriniz için çok teşekkürler.Dua ediyoruz size.

Siemens’ in 761TR ile biten 8kg modellerini tavsiye ediyorsunuz ama son aldığım aralık 2010 kataloğunda bahsettiğiniz ürün yok onun yerine
    Tavsiye ettiğiniz siemenslerle aynı mı yoksa farklı mı? Bütçem 1.500 1.600 taksitli.
    Ha birde siemenslerde gürültüden bahsediyorsunuz ama kullandığım beko D1 5081 B’den sesli olamaz herhalde berbat bimakine

merhaba CANDOĞAN62,

İnş. bu sefer fark edersiniz mesajımı ben tam sizin tavsiyeleriniz üzerine memnum olmadığım makinemi değiştirmeye karar verdim.Makinesi bozulan komşum çamaşırlarını benim mak. yıkadı ve sonuçtan çok memnun kaldı. Ben hep makinemi annemin mak. arçelik full otomatik 2000 serisiyle kıyaslıyorum.aynı deterjanları aynı dozda kullansak bile annemin mak.de yıkanan beyazlar bariz bi şekilde parlıyor.Acaba ben mi abartıyorum beko D1 5081 B ile devam etsem mi? Yoksa simens alıp istediğim performansa kavuşsam mı? Kafam karıştı

Merhabalar.

Beko D1 5081 B modeli idda ettiği gibi A sınıfı yıkama performansına sahip değildir, özellikleri sadece kağıt üzerinde görünen olarak tabir ettiğimiz makinelerden.
    Arçelik Full Automatic 2000 serisi bol su harcayarak yıkadığından elbette yıkama performansı günümüzdeki çoğu makineden üstün.
    Beko'nuz için tavsiyem pamuklu programlar uzun sürüyor diye sentetik kısmını kullanmamanızdır. Beyazlarınızı ön yıkamalı olarak pamuklu 60'C programında yıkamanız en ideal sonucu almanızı sağlar.

quote:

Candoğan ustam merhaba,

Sizden ricam, LG grubunda bir ürün inceliyorum, bana Kullanım, Performans, Servis, PArça gibi faktör leri ne durumdadır ve
    düşüncelerinizi paylaşmanızı rica edecem

LG WD-12391TDK 1200 Devir Çamaşır Makinesi-7 Kg

930 lira civarında bulabiliyorum Profilo CM 801 seçeneğinden ço kdaha iyi bir seçim olur derseniz buna ağırlık verecem seçim olarak

şimdiden teşekkürler.

LG'nin 7kg serisinin motoru Profilo'dan daha sessizdir(fırçasız). Ancak kalitesi yeterli değil. LG'nin 7kg serisini mümkün olduğunca tavsiye etmiyorum. Servis desteği pek güçlü değil.

• çok teşekkürler CANDOĞAN62 çok meşgul ediyoruz seni ama ufak bi sorum daha var. inş hala burdasınızdır
    sizce hangisi uygun yoksa 761tr olanı mı bulmaya çalışayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sydknc -- 7 Ocak 2011; 14:47:31 >
  • Candoğan bey sizin tavsiyeleriniz sonucunda hanım en sonunda Profilo CM1000PTR de karar kıldı dün aldık bugün gelip kuracaklar. Sizden öğrendiğimize göre program seçenekleri biraz kısıtlı, yorganları, kilimleri ve hacimli çamaşırları hangi ayarda yıkamalıyız. Hanım beni bu makine için önereceğiniz pratik kullanışlı yıkama programı önerilerinizi birde az çamaşır nasıl yıkanacak yarım yük varmı öğrenmekle görevlendirdi, elçiye zeval olmaz yardımlarınızı bekliyorum. Yoğunluğunuz içerisinde bizlere ayırdığınız zaman, yorum ve önerileriniz için çok çok teşekkür ederim. Sayenizde bir hayli bilgiye sahip olduk. Sizin gibi yardımcı yol gösterici insanların artması dileğiyle kalın sağlıcakla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeryil -- 7 Ocak 2011; 15:20:03 >
  • quote:

çok teşekkürler CANDOĞAN62 çok meşgul ediyoruz seni ama ufak bi sorum daha var. inş hala burdasınızdır
    sizce hangisi uygun yoksa 761tr olanı mı bulmaya çalışayım

Siz sanırım eski sayfalara göz gezdirdiniz. Şu an fırçasız sessiz motorlu 763 serisi çıktı, onu öneririm.

WM10S763TR ve WM12S763TR modellerinin fiyatlarını araştırmanızı öneririm. Bulduğunuz fiyatlar iyi.

• http://www.imageshack.us/

Yukarıdaki linke tıklayarak browse butonunu kullanıp resminizi bulun ve onaylayın.
    Ardından şimdi yükle butonuna basarak fotonun yüklenmesini sağlayın.
    Direct link to image kısmında yazan linki kopyalayıp aşağıda yazdığım yerin tam ortasına yapıştırın.

[simage][/simage]
  • ARÇELİK 7083 H 7 KG 800 DEVİR TEK SU GİRİŞ ÇAMAŞIR MAKİNASI
    candoğan bey yukardaki ürünü evlilik dolayısı ile almak üzereyiz 1200 tl civarı aynı fiyata daha iyi performans alabileceğimiz daha sessiz bi ürün önerirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: chss

ARÇELİK 7083 H 7 KG 800 DEVİR TEK SU GİRİŞ ÇAMAŞIR MAKİNASI
    candoğan bey yukardaki ürünü evlilik dolayısı ile almak üzereyiz 1200 tl civarı aynı fiyata daha iyi performans alabileceğimiz daha sessiz bi ürün önerirmisiniz

Aman aman 1200TL'ye bu ürünü alıp başınızı ağrıtmayın. Düşük malzeme kalitesiyle kesinlikle tavsiye etmediğim modellerden.

1200TL civarına;

AEG Lavamat 72850A
    Bosch WAS20461TR
    Siemens WM10S461TR
    LG F1247TD
    Profilo CM1000PTR modellerine bakabilirsiniz.
  • en sonunda cm1001ctr siparişi verdim ne zamandır kafam şişti forumları okuyup araştırma yapmaktan ama candoğan beyin tavsiyesi ile bu makinada karar kıldım. hayırlısı olsun.
    edit:hızlı al'dan tek çekim 831 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelizard17 -- 7 Ocak 2011; 23:29:29 >
  • @candogan62

merhaba,

1000-1100 TL aralığında hangi çamaşır mak. önderirsiniz, yarına almam gerekir, ACİLDİR.
    8 yıldır kullandığımız Bosch (maşallah süper çıktı bana göre), arızalandı 2 hafta önce.
    şurası burası değişecek vs. derken 300-400 lira masraf hesaplandı. bende yenisini alayım dedi.
    bu arada 2 hafta oldu elbise yıkanmıyor, koktuk resmen :)
    yardımcı olusanız sevinirm,

şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitmustafa

@candogan62

merhaba,

1000-1100 TL aralığında hangi çamaşır mak. önderirsiniz, yarına almam gerekir, ACİLDİR.
    8 yıldır kullandığımız Bosch (maşallah süper çıktı bana göre), arızalandı 2 hafta önce.
    şurası burası değişecek vs. derken 300-400 lira masraf hesaplandı. bende yenisini alayım dedi.

şimdiden teşekkürler.

Fiyat/performans iyi olsun. 6 kg, 7kg farketmez.
  • quote:

@candogan62

merhaba,

şimdiden teşekkürler.

Hızlıal.com'dan Profilo CM1001CTR alın,http://www.hizlial.com/beyaz-esya/camasir-makineleri/profilo-cm-1001-ctr-camasir-makinasi_04.006.4575.0004.htm peşin 830 tl'ye geliyor.

• quote:

@candogan62

merhaba,

şimdiden teşekkürler.

1000-1100TL civarına Alman malı olan Profilo CM1000PTR modelini önerebilirim size. 65lt tamburlu, A++ enerji sınıfı bir model.

Bir de yetkili servisler sadece parça değişimiyle yetkili olduğundan pahalı fiyat verirler. Makinenizin problemi nedir? Çözülebilecek bir şeyse ben yardımcı olayım. Ya da makinenizi herhangi bir tamirciye gösterebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.