Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemali7

quote:

Merhaba Candoğan bey, ve Diğer Bilgili-İlgili Arkadaşlarım.

Forumda yaptığım incelemede birçok arkadaşımıza yardımcı ve yol göstererek, iyi ürünler almayı sağlamışsınız.

Sizden ricam olacak,

Yeni Bir çamaşır makinası almayı düşünüyoruz ve bütçemiz 600-750 şeklinde, dün akşam eşimle media markt da gezerken
    bugün için %18 kdv indirimi olacağını duyduk ve makinaları araştırmaya başladık

öncelikle gözümüze çarpan modellerde

Samsung WF 0700 NCE 1000 D/D 7Kg Liste Fiyat : 699 Kdv indirimli 592 lira
    Zanussi Modelini Hatırlamıyorum, 6 Kg 1000 D/D 499 kdv indirimli 425 lira
    Ariston ARXXF 106 Maxi 7 kg. 1000 Devir 660 lira (hızlıal) bunuda incelemiştim ek olarak yazıyorum

Samsung için servis ve yedek parça sıkıntılı şeklinde yorumlara daha sık rastlıyorum, Bu konuda siz, nasıl aydınlatabilirsiniz bizi ?
    Media markt da garanti süresi 2 yıl ve 80 lira (indirimli güne özel) ödeyerek +3 yıl daha garanti kapsamına alabileceklerini belirtiyorlar.

Sizin Bahsettiğiniz Profilo marka ürünü belirttiğim fiyat içeriğinde bulabilirsem almayı düşünüyorum
    veya Alternatif olarak neler söyleyebilirsiniz...

Şimdiden teşekkür ederim...

Ben bugun cevap alırsam çok güzel olacak ve sevinecem çünkü media markt da kdv indirimi var, en azından ondan faydalanmak istiyorum.
    dilerim o zamana yardımcı olabilir arkadaşlar...

o paraya yada taksitle neden bir arçelik almayı düşünmüyorsun ben yıllardır arçelik kullanıyorum çok memnunum
    ayrıca serviside arkasından muhteşem işlev yapıyor hem parçalarıda rahat bulunuyor

bende teka bulaşık makinesi vardı evet makine süperdi ama bir suyu boşaltma pompası bozuldu 2 ay tam parçanın gelmesini bekledik
    bende bulaşık makinesinide gidip arçelik aldım çamaşır makinemde arçelik zaten garantiside 60 70 tl vererek 7 yıla çıkatılıyıor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

o paraya yada taksitle neden bir arçelik almayı düşünmüyorsun ben yıllardır arçelik kullanıyorum çok memnunum
    ayrıca serviside arkasından muhteşem işlev yapıyor hem parçalarıda rahat bulunuyor

bende teka bulaşık makinesi vardı evet makine süperdi ama bir suyu boşaltma pompası bozuldu 2 ay tam parçanın gelmesini bekledik
    bende bulaşık makinesinide gidip arçelik aldım çamaşır makinemde arçelik zaten garantiside 60 70 tl vererek 7 yıla çıkatılıyıor.

Sizde haklısınız, ama bu bölümde arçelik hakkında pek yorum göremedim, yerli marka olarakda profilo yuda CANDOĞAN bey önermiş,
    Çevrem olarakda genelde Arçelik Beko gibi markaların pek randımanlı olmadığını ses ve vibrasyonun yüksek şeklinde duyumlarımız olma nedeni ile
    genelde diğer markaları araştırıyorum.

Aslında elektrrikli eşya birazşans meselesi, bazen uzun gitmez gibi dayanmaz gibi ürünler şaşırtabiliyor, bazende tam tersi olabiliyor...
    Hem Arçelikler de pek ucuz ürünler değil... Özellikle mağazalarada...

Ayrıca, Şimdi İnternette araştırdım, Hepsiburada da Arçelik markayı listesine koymamışlar (ilginç)
    Hizlial da 4 ürün Arçelik var en az 1000-1500 lira civarında BEKO da aynı şekilde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemali7 -- 3 Ocak 2011; 16:37:16 >

• valla bir arçelik bayisine gidersen her farklı ürünü görebilirsin
    arkadaşım hatta arçeliğin bir alt ürünleri var sanırım ariston onlarda daha ucuz
    valla ben çam.bulaş.fırın.ocak.buzdalabı hep arçelik kullanıyorum çokda memnunum
    bir şeyde oldumu hemen servisi çağırıyorum birgün sonra gelip ürünümle ilgilenip yapıyorlar
  • quote:

valla bir arçelik bayisine gidersen her farklı ürünü görebilirsin
    arkadaşım hatta arçeliğin bir alt ürünleri var sanırım ariston onlarda daha ucuz
    valla ben çam.bulaş.fırın.ocak.buzdalabı hep arçelik kullanıyorum çokda memnunum
    bir şeyde oldumu hemen servisi çağırıyorum birgün sonra gelip ürünümle ilgilenip yapıyorlar

Arkadaşım, ben Arçelik veya Beko yu kötülemiyorum, ama aldığım duyumlar genel olarak iç açıcı değil.
    Ayrıca fiyat ve performans olarak baktığımda araştırdığımda, pekte diğer ürünlerle eş değerde değiller
    ister fiyat ister malzeme konusunda...

Maddiyatımızı en fazla 800 e çıkabilir oda en az 10 ay taksitle, diğer ürünler 1000 ve üstüne gidiyor
    buna kapasitemiz kaldırmıyor malesef,
    bizim araştırdığımız, ürün az çok dayanıklı olsun sorun olduğunda da en azından servisi olsun, yedek
    parçası olsun, ilgilenilsin.

Candoğan arkadaşımızın da hem tecrübeli hemde bilgili olduğunu görüyor ve anlıyorum onun çizdiği
    grafikteki ürünlerden almaya çaba gösteriyoruz...

• Gorenje'nin çamaşır makineleri nasıldır? Kıyaslayacak olursak hangi markalarla kıyaslanabilir? Bildiğim kadarıyla çamaşır makineleri çelik kazanlı. Ağırlık olarak da 100 kiloya yakın. Bu 1800 devirlik modeli görünüş ve özellik olarak güzel gibime geliyor. Premium serisi de süper sessiz olarak niteleniyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Gorenje'nin çamaşır makineleri nasıldır? Kıyaslayacak olursak hangi markalarla kıyaslanabilir? Bildiğim kadarıyla çamaşır makineleri çelik kazanlı. Ağırlık olarak da 100 kiloya yakın. Bu 1800 devirlik modeli görünüş ve özellik olarak güzel gibime geliyor. Premium serisi de süper sessiz olarak niteleniyormuş.

Arçelik'in 2000Devirli 5200 Modelini ve Vestel'in 1800 ve 2000 devirli modellerini sanırsam Gorenje yapmıştı iyi bir marka.. Gri dokunmatik LCD ekranlı A+/A/A 7kg 45L su tüketimi, Aynı model kurutma makinesi ile dokunmatik bağlantı(Kurutma makinesi programlarını vs. çamaşır makinesi ekranından ayarlayabilme) Fiyatı 2200TL-2500TL arası bulabilirsiniz..

• Bu hafta sonu bir yerde idim, içeride çamaşır makinesi çalışıyordu ve sıkmaya geçti ama nasıl bir uğultu. Anlatılmaz yaşanır.

ben : Pardon, makineniz arçelik mi?
    ev sahibi : Evet de, nereden bildiniz?
    ben :
    ev sahibi : Buzdolabımız da arçelik, o da son zamanlarda çıtırtı sesleri yapmaya başladı. Çamaşır makinesine de daha 15 gün önce baktırmıştık ama düzelmedi.
    ben : Maalesef yeni arçelikler eskisi kadar kalite değil.
    ev sahibi : Yeni buzdolabı bakacağız zaten.
    ben : Sharp ya da AEG öneririm.
    ev sahibi : Tamam bakarım, teşekkürler.

Bir insanı daha doğru yola döndürmenin mutluluğu içerisindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 3 Ocak 2011; 23:28:45 >

• valla ben fazla üstelemiyorum para sizin keyifde sizin istediğiniz yerden istediğiniz markayı alın ben kendi kullandığım için kendi tecrübemi söyledim nitekim arçeliğin sahibide ben değilim
    ister alın aster almayın ben kullanıyorum çok memnunum servisindende memnunum
    ben başka markada kullandım hemde en klasını teka bulaşık makinesi bir parça için 2-aya yakın bekledi makine tecrübe olarak anlattım
  • Teka nın ürünleri çok yaygın olmadığı için parça stoğu olmaması ve bu yüzden beklenemeniz gayet doğal. Ama sırf parça bulma sıkıntısı yok diye de arçelik alınmaz. Eski arçelikler konusunda haklı olabilirsiniz iyilerdi. Ancak şimdikiler çinde üretiliyor ve malzeme kalitesi vasat. Keşke daha düzgün üretselerde bizde paramızı boşa harcadığımızı düşünmeden alabilsek.
  • quote:

quote:

valla bir arçelik bayisine gidersen her farklı ürünü görebilirsin

Arkadaşım, ben Arçelik veya Beko yu kötülemiyorum, ama aldığım duyumlar genel olarak iç açıcı değil.
    Ayrıca fiyat ve performans olarak baktığımda araştırdığımda, pekte diğer ürünlerle eş değerde değiller
    ister fiyat ister malzeme konusunda...

Maddiyatımızı en fazla 800 e çıkabilir oda en az 10 ay taksitle, diğer ürünler 1000 ve üstüne gidiyor
    buna kapasitemiz kaldırmıyor malesef,
    bizim araştırdığımız, ürün az çok dayanıklı olsun sorun olduğunda da en azından servisi olsun, yedek
    parçası olsun, ilgilenilsin.

Candoğan arkadaşımızın da hem tecrübeli hemde bilgili olduğunu görüyor ve anlıyorum onun çizdiği
    grafikteki ürünlerden almaya çaba gösteriyoruz...

Profilo 801, 1000 ya da 1001 serisine bakınız. 1001 ctr diyeceğim de piyasada kaldı mı bilmiyorum.
    Bosch wae 20262, wae 16262 de olabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Bu hafta sonu bir yerde idim, içeride çamaşır makinesi çalışıyordu ve sıkmaya geçti ama nasıl bir uğultu. Anlatılmaz yaşanır.

ben : Pardon, makineniz arçelik mi?
    ev sahibi : Evet de, nereden bildiniz?
    ben :
    ev sahibi : Buzdolabımız da arçelik, o da son zamanlarda çıtırtı sesleri yapmaya başladı. Çamaşır makinesine de daha 15 gün önce baktırmıştık ama düzelmedi.
    ben : Maalesef yeni arçelikler eskisi kadar kalite değil.
    ev sahibi : Yeni buzdolabı bakacağız zaten.
    ben : Sharp ya da AEG öneririm.
    ev sahibi : Tamam bakarım, teşekkürler.

Bir insanı daha doğru yola döndürmenin mutluluğu içerisindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Profilo 801, 1000 ya da 1001 serisine bakınız. 1001 ctr diyeceğim de piyasada kaldı mı bilmiyorum.
    Bosch wae 20262, wae 16262 de olabilir..

Profilo nun o serileri var ama fiyat çıtası çok karmaşık, bazı yerlerde 850-1000 arası
    profilonun kendi broşüründe 1000-1500 arası, araştırma içerisindeyiz.

media markt da ithal olan beyaz eşya grubunda 18 kdv indirimi yaptı,

bocsh, siemens, profilo gibi ürünlerde 18 indirim olmadı...

Şu anda ağırlıklı Profilo nun 7kg 800 devir veya 1000 devir arayışı içerisindeyiz.
    800 liraya kadar bulursak alacaz...
  • Arkadaşlar kusura bakmayın seramik rezistans yazcağıma seramik fayans yazmışım, yaşlanıyorum galiba, saçlar da beyazlıyor pehhh
    Şaka bir yana, güzel bir icat, rezistansta kireç sorununu kökten halletmiş Samsung.
    Makinada sorun yok , hala kullanıyoruz.
    Bizde Beko vardı, kaç defa arıza yaptı, en son gecen sene 150 tl verip yaptırdık, bir sene de parça garantisi verdiler sözde. Tekrar arızalanınca gelip baska parcada arıza var, parayla yaparız dediler, hadi lan ordan dedim, eski makinayla ugrasamam dedim gittim Samsung aldım.
    Samsung 5 yıl garantili
    Silver Nano ile elbiseler yıkandıktan sonra bile Gümüş iyon etkisiyle haftalarca temiz kalabiliyor.
    Çamaşırları da çok güzel yıkıyor.
    Annem geçen perdeleri yıkamış, valla mis gibi kokuyordu tertemiz yapmış
    Samsungu tavsiye ediyorum sorunsuz.
    Üstelik programlayabiliyorsunuz, ornegin aksam programlayıp, sabah otomatik 8de calısmaya baslayabiliyor.
    Bir sürü özellik var hala çözmeye devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forester34 -- 4 Ocak 2011; 12:58:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: forester34

Arkadaşlar kusura bakmayın seramik rezistans yazcağıma seramik fayans yazmışım, yaşlanıyorum galiba, saçlar da beyazlıyor pehhh
    Şaka bir yana, güzel bir icat, rezistansta kireç sorununu kökten halletmiş Samsung.
    Bizde Beko vardı, kaç defa arıza yaptı, en son gecen sene 150 tl verip yaptırdık, bir sene de parça garantisi verdiler sözde. Tekrar arızalanınca gelip baska parcada arıza var, parayla yaparız dediler, hadi lan ordan dedim, eski makinayla ugrasamam dedim gittim Samsung aldım.
    Samsung 5 yıl garantili
    Silver Nano ile elbiseler yıkandıktan sonra bile Gümüş iyon etkisiyle haftalarca temiz kalabiliyor.

Açıkçası bizimde niyetimiz samsung almaktı arkadaşım ama Servis ve yedek parça konularında çok olumsuz yazılar okudum o yüzden Samsung dan vazgeçtim.
    Hele bir arkadaşımız yazmış Aldıktan sonra kısa zamanda parça cozulmuş veya yanmış, ve makina servise gittiğinde basit bir farklı yerin kullanıcı hatası olduğunu
    150 lira da ayrıca para aldıklarını belirtmiş... parça bekleyen diğer arkadaşlar da ayrıca var..

Makina arıza yapmaz diye birşey yok, ama en azından yedek parça ve servis konusunda çok sorun yaşamak istemiyoruz en azından..

Ve Forumda ve hatta arama motorlarınada Ariston un 105 TK modeli olması lazım modeli yanlış yazdıysam kusura bakmayın,
    bu modelin hiç bir yorumuna rastlamadım..

Bizim Şansımıza da Candoğan arkadaşımız yoğun galiba forum da pek görünmüyor...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forester34

Arkadaşlar kusura bakmayın seramik rezistans yazcağıma seramik fayans yazmışım, yaşlanıyorum galiba, saçlar da beyazlıyor pehhh
    Samsung 5 yıl garantili

Açıkçası bizimde niyetimiz samsung almaktı arkadaşım ama Servis ve yedek parça konularında çok olumsuz yazılar okudum o yüzden Samsung dan vazgeçtim.
    Hele bir arkadaşımız yazmış Aldıktan sonra kısa zamanda parça cozulmuş veya yanmış, ve makina servise gittiğinde basit bir farklı yerin kullanıcı hatası olduğunu
    150 lira da ayrıca para aldıklarını belirtmiş... parça bekleyen diğer arkadaşlar da ayrıca var..

Makina arıza yapmaz diye birşey yok, ama en azından yedek parça ve servis konusunda çok sorun yaşamak istemiyoruz en azından..

Ve Forumda ve hatta arama motorlarınada Ariston un 105 TK modeli olması lazım modeli yanlış yazdıysam kusura bakmayın,
    bu modelin hiç bir yorumuna rastlamadım..

Bizim Şansımıza da Candoğan arkadaşımız yoğun galiba forum da pek görünmüyor...

Servis konusunda, montajdan sonra bizi Anadolu grubu arayıp servis hakkında kurulum hakkında anket yaptı, puan verdirtti. Bu iyi.
    Bunun dısında tabiki arıza yapmaz diye birşey yok, ben kendi aldıgım makinaya dair tespitleri yazıyorum. Voltaj koruma yoksa örnegin, voltaj degisimlerinde makinada sorunlar olabilir. Benim aldıgım modelde voltaj koruma da var.
    Bakalım
    Ama İtalyan ürünlerini tercih etmiyorum, senelerce bize teneke gibi arabaları sattılar, hala da satıyolar, uyanalım artık.
    http://www.samsungbeyaz.com burada modellerin hepsi ayrıntılı verilmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forester34 -- 4 Ocak 2011; 13:20:51 >

• bakın arkadaşlar tüm ürünler adı üzerinde eskiden dayanıklı tüketim eşyalarıydı
    benim annemde hala arçalik buzdalabı var kullanıyor 77 de almıştık köşeleri yuvarlak

şimdi gelelim fasülyenin faydalarına general motor neden batmış geçenlerde okudum
    adam bir motor satıyor geri dönüşü 45 senede oluyormuş nerdeyse ortalama bir insan ömrü
    25 yaşında aldığınızı farz edin 70 yaşında hala general motorsun o ürününü kullanıyorsunuz
    bu adam nasıl devir daim yapsın batar tabi

artık bu dayanıklı tüketim eşyalarının ömrü normal 7 sene çok çok iyi kullanırsanız hassas
    taş çatlasın on seneyi geçmiyor

bu yüzden tüm markalar aynı konumda çine iş yaptırmayan varmı
    ünlü bir terlik markası bile çine iş yaptırıyor isim vermiyorum adamlarda beş noktalı ayakkabı yapıyorlar hatta bende hep o markayı alıp giyerim çokda rahat ortapedik

• quote:

bakın arkadaşlar tüm ürünler adı üzerinde eskiden dayanıklı tüketim eşyalarıydı
    benim annemde hala arçalik buzdalabı var kullanıyor 77 de almıştık köşeleri yuvarlak

şimdi gelelim fasülyenin faydalarına general motor neden batmış geçenlerde okudum
    adam bir motor satıyor geri dönüşü 45 senede oluyormuş nerdeyse ortalama bir insan ömrü
    25 yaşında aldığınızı farz edin 70 yaşında hala general motorsun o ürününü kullanıyorsunuz

artık bu dayanıklı tüketim eşyalarının ömrü normal 7 sene çok çok iyi kullanırsanız hassas

ünlü bir terlik markası bile çine iş yaptırıyor isim vermiyorum adamlarda beş noktalı ayakkabı yapıyorlar hatta bende hep o markayı alıp giyerim çokda rahat ortapedik

o zaman Arçelik e fazla para vermenin pek mantığı kalmıyor malum Beko Arçelik vs. hepsi çin den geliyor parçaları,

O zaman mantıken program ve servisi az çok iyi olan ucuz makina alıp 3-5 yılda bir değiştirmek daha mantıklı
    1500-2000 liraya makina alıp 10 yıl sonra uğraşacağıma her 3-5 yılda bir 500-600 lük yeni makina almak daha
    mantıklı, en az 2-3 yıl zaten garantisi var. Dün ben eğer Candy veya Zanussi gibi markaların teknik servisleri
    hakkında olumlu bir kaç cevap alsaydım, o zaman Candy yada Samsung alırdım hem fiyat hemde özellik açısından
    tatmin edici rakamlardı.

Osman arkadaşım ayrıca senle çekişme veya inatlaşma peşinde değilim ama Arçelik diyip duruyorsun, kaç mağaza gezdim
    ve malzeme inceledim kapak ağırlık gibi, teknik özelliklerine de bakınca pek fark yok ama aralarında 300-500 lira fiyat farkı
    var. Açıkçası fazla para vermek hoşuma gitmiyor. Sözde türk malı ama tüketiciyi koruyacak bir dayanak görmüyorum

Kimin cebine fiyat olsun teknik özellik olsun durumu olsun, yatıyorsa aklına onu gidip alacaktır...

• quote:

quote:

bakın arkadaşlar tüm ürünler adı üzerinde eskiden dayanıklı tüketim eşyalarıydı

o zaman Arçelik e fazla para vermenin pek mantığı kalmıyor malum Beko Arçelik vs. hepsi çin den geliyor parçaları,

O zaman mantıken program ve servisi az çok iyi olan ucuz makina alıp 3-5 yılda bir değiştirmek daha mantıklı
    1500-2000 liraya makina alıp 10 yıl sonra uğraşacağıma her 3-5 yılda bir 500-600 lük yeni makina almak daha
    mantıklı, en az 2-3 yıl zaten garantisi var. Dün ben eğer Candy veya Zanussi gibi markaların teknik servisleri
    hakkında olumlu bir kaç cevap alsaydım, o zaman Candy yada Samsung alırdım hem fiyat hemde özellik açısından
    tatmin edici rakamlardı.

Osman arkadaşım ayrıca senle çekişme veya inatlaşma peşinde değilim ama Arçelik diyip duruyorsun, kaç mağaza gezdim
    ve malzeme inceledim kapak ağırlık gibi, teknik özelliklerine de bakınca pek fark yok ama aralarında 300-500 lira fiyat farkı
    var. Açıkçası fazla para vermek hoşuma gitmiyor. Sözde türk malı ama tüketiciyi koruyacak bir dayanak görmüyorum

Kimin cebine fiyat olsun teknik özellik olsun durumu olsun, yatıyorsa aklına onu gidip alacaktır...

bak arkadaşım bende seninle çekişmiyorum ayrıca illada arçelik demiyorum arçelikten prim falanda almıyorum
    ben kendi fikirlerimi görüşümü bu konu hakkında burada paylaşıyorum sende bu konuda bayağı titizsin
    benim babamın bir lafı vardı ben (tabi bazı ürünler için geçerli tırnak içinde)ucuz mal alacak kadar zengin değilim
    eski dayanıklı tüketim eşyaları için demişti ayrıcada aristonda arçeliğin yan kuruluşu aygaz gibi beko gibi

yok işte servis sorunu yüzünden mecburuz eldekinin en iyisi olan arçeliği alıyoruz servisi ve parçası herdaim var
    eskiler bir laf derdi yerli arabalar için dağda yolda kalsan bakkala gitsen yedek parçasını bulursun
    ben biraz eski olduğum için yaş 53 çok eskilere takığım kusura bakma seninde kafanı şişirdim özür dilerim sürçü lisan eylediysek

• yo estrafurullah,

bende isterdimki Arçelik Beko olsun ama nedense itici geliyor, elbette insanlar yaşadığı tecrübeye göre
    bildiklerini önerilerini sunacak.

Bana Kalsa evimde 27 yaşından büyük AEG lavamatım var 800 devir 5-6 kg lık bir makina ama işimizi hayli görüyor
    makina gezmiyor az çok sesi var ama su atma pompasının bi yerinden su kaçırıyor, ve makinada baya yaşlı
    ha bizi yarı yolda koymayacağını bilsem hiç düşünmem, makina bi hayli işimi görüyor

Bu başlıkta Candoğan arkadaşımız beyaz eşya konusunda bayabir deyenimi olması nedeni ile onunlada bir paylaşım
    yaparak, en uygun fiyata uygun bir makina almak hedefimiz, elbette diğer arkadaşlarında bu düşüncede olduğunu düşünüyorum.

Tabi herkesin bütçesi alabilirlik olayı, kendi ekonomisine göre yaşantısına göre değişir.

Titizlikte evet biraz bu konularda hassas yaklaşıyorum ki bu beyaz eşyalar, dayanıklı tüketici ürünleri adı üzerinde
    her ay veya yıl değiştirilecek ürünler değil, o yüzden de hassas ve titizlikle yaklaşıyoruz.

Yorumlar için yinede teşekkürler, Sizinlede kesinlikle tartışmalı bir konumda değiliz sakın yanlış anlamayın,
    Herkesin Zevki, düşüncesi vardır ve saygı duymak lazım...

• quote:

Merhaba Candoğan bey, ve Diğer Bilgili-İlgili Arkadaşlarım.

Forumda yaptığım incelemede birçok arkadaşımıza yardımcı ve yol göstererek, iyi ürünler almayı sağlamışsınız.

Sizden ricam olacak,

Yeni Bir çamaşır makinası almayı düşünüyoruz ve bütçemiz 600-750 şeklinde, dün akşam eşimle media markt da gezerken
    bugün için %18 kdv indirimi olacağını duyduk ve makinaları araştırmaya başladık

öncelikle gözümüze çarpan modellerde

Samsung WF 0700 NCE 1000 D/D 7Kg Liste Fiyat : 699 Kdv indirimli 592 lira
    Zanussi Modelini Hatırlamıyorum, 6 Kg 1000 D/D 499 kdv indirimli 425 lira
    Ariston ARXXF 106 Maxi 7 kg. 1000 Devir 660 lira (hızlıal) bunuda incelemiştim ek olarak yazıyorum

Samsung için servis ve yedek parça sıkıntılı şeklinde yorumlara daha sık rastlıyorum, Bu konuda siz, nasıl aydınlatabilirsiniz bizi ?
    Media markt da garanti süresi 2 yıl ve 80 lira (indirimli güne özel) ödeyerek +3 yıl daha garanti kapsamına alabileceklerini belirtiyorlar.

Sizin Bahsettiğiniz Profilo marka ürünü belirttiğim fiyat içeriğinde bulabilirsem almayı düşünüyorum
    veya Alternatif olarak neler söyleyebilirsiniz...

Şimdiden teşekkür ederim...

arkadaşım eğer sadece burdaki makinelerden biri arasında seçim yapman gerekiyorsa samsung en mantıklısı olur. ama başka markalardan da alma imkanın varsa profilonun şu iki modeline bakabilirsin birisi 1000devir birisi800 devir aralarında da çok fiyat farkı yok benim tavsiyem bu 2makineden birisi
    http://www.hepsiburada.com/Liste/profilo-7-kg-800-devir-camasir-makinesi-cm801ctr-a-enerji/ProductDetails.aspx?productId=mtprofilocamasir&categoryId=155121
    http://www.hepsiburada.com/Liste/profilo-cm1001-ctr-1000-devir-camasir-makinesi-7-kg/ProductDetails.aspx?productId=mtprocm1000ctr&categoryId=155121

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 4 Ocak 2011; 16:34:19 >

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.