Şimdi Ara

Evidea 10.yıl kampanyası Bugün saat 15:00 da (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
12.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne.haber var ne bisey. Kategoriler boş. Tam.rezillik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asla ve asla alışveriş yapmayın arkadaşlar,2-3 defa rezillik çektim,hadi düzelir dedim,ama olmadı,bu kadar rezil bir alışveriş sitesi ömrüm boyunca görmedim.Haberiniz yok iken siparişinzi iptal ediyorlar,zaten kargo süresi 15 günden aşağı değil,mobilyada 45 günü buluyor,bazen 45 gün bekliyorsunuz,ürün temin edilemedi vb. yalanlarla sizden habersiz iptal ediyorlar,haberiniz yok.
  • serden kullanıcısına yanıt
    Stoktan hızlı gönderi ürünlerde de bu şekilde sıkıntı çıkartıyorlar mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isok kullanıcısına yanıt
    Onlarda bile bazen 3-4 günde gönderim yapıyorlar.
  • sakın bulaşmayın arkadaşlar şikayet.var a bakmanız yeterli. paranızla rezil olmayın mağdur olursunuz.Ben oldum ordan biliyorum.
  • İndirim.uyguluyorda çok azmış. Çoğu indirimli dediği şey bitmiş heralde. Dediği fiyattan vermiyor.

• 6.5 TL kargo parası ödediğim paketi aktif iletiye teslim eden firmamsi . Tövbe ettim bidaha.

• 19,50 TL kargo parası çıkıyor
  • Geçen yıl bu indirimden tekli koltuk almıştım. 3ayda göndermediler. Sonrada tedarikte sorun çıktı deyip siparişi iptal ettiler. Sakın bulaşmayın bu siteye. Pişman olursunuz.

• Kanvas tablo vardı 30 tl fiyat çok iyiydi hemen tükenmiş .
    madem kimse memnun değil stok nasıl tükeniyor :)
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    İnce..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Kanvas tablo vardı 30 tl fiyat çok iyiydi hemen tükenmiş .
    1-2 stok açıyorlar da o yüzden

indirim falan hikaye

hayatımda bu kadar büyük gazlayıp fos çıkan başka site görmedim

hep aynı şey oluyor o yüzden bakmıyorum bile bunların indirim zırvalıklarına
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Hocam kanvas baya iyigibiydi ya valla üzüldüm kaçırdığıma 150*200 bir de kaliteliydi acaba bu göstermelik mi alan var mıydıhttps://www.evidea.com/modacanvas-bxx76-kanvas-tablo-150x100-cm-HRO140/p/2540842

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 11 Nisan 2018; 0:46:14 >
  • quote:

Hocam kanvas baya iyigibiydi ya valla üzüldüm kaçırdığıma 150*200 bir de kaliteliydi acaba bu göstermelik mi alan var mıydıhttps://www.evidea.com/modacanvas-bxx76-kanvas-tablo-150x100-cm-HRO140/p/2540842
    göstermelik olma ihtimali de var

blackfridaydeki rezilliklerini unutmadık.

İndirimli dedikleri ürünlerden 1 tane bile alamadık forumca.Türkiyenin en seçkin ölücülerinin oldugu bir toplulukta bile kimse o ürünleri alamadıysa başka kimsenin alma ihtimali yok.Kısaca göstermelik çoğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

göstermelik olma ihtimali de var

blackfridaydeki rezilliklerini unutmadık.

İndirimli dedikleri ürünlerden 1 tane bile alamadık forumca.Türkiyenin en seçkin ölücülerinin oldugu bir toplulukta bile kimse o ürünleri alamadıysa başka kimsenin alma ihtimali yok.Kısaca göstermelik çoğu

Alıntıları Göster
    Hocam 9 gibi falan sepete ekleniyordu ben de dursun dedim sonra sepetten çıkmış eklenemez hale geldi acaba ekleniyorken alınabilir miydi ki? neyse kısmet diyelim.
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Son kalanı ben satın aldım ama umarım bir sorun yaşanmadan gönderirler. 20₺ kargo ücreti vardı yine de uygundu fiyatı tabi.

Ekleme: Ürün kargolanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 11 Nisan 2018; 12:2:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayatımda tecrübe ettiğim en gereksiz site.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanya başladı başlayalı siteye login olunamıyor :)
  • işime yarar bir indirim yoktu.
  • quote:

Kanvas tablo vardı 30 tl fiyat çok iyiydi hemen tükenmiş .
    Ben gece yakaladım hocam o tabloyu 1-2 saat durdu lakin 29,90 TL lik ürüne 19,50 TL kargo vermek istemedim açıkcası.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.