Şimdi Ara

Evidea 10.yıl kampanyası Bugün saat 15:00 da (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
12.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu başlığı açılmış geçen hafta ama evideaya kimsenin güveni kalmadığı için ilgi görmemiş..

https://forum.donanimhaber.com/evidea-10-yil-kampanyasi-10-nisan-saat-15-00--132218986
  • 3 ay önce halılarda çok güzel indirim vardı 4 parça halı aldım. Merinos prestij 200x290 659 liraydı+Avantajix filan... Aynı halı 1770tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 Internal Server Error

• Başka birinin hesabına girdi
  • beceremediler
  • "Yoğun ilgi nedeniyle teknik sorunlar yaşıyoruz, düzeltince tekrar kampanya başlayacak..." tarzı bir yazı çıktı. 300 kişi çalışmışlar, (!) keşke biraz da bu durumu düşünüp çalışma yapsalardı.
  • Açıldı site hadi hayırlı olsun. hayırlı olsun diyorum çünkü hayırsız bir iş yapmayın
  • Siteye gireyim dedim site patlamış..

Sonra ofis arkadaşım demez mi 1 tl üzerine para verseler alma. Müşteri hizmetleri bitik ve dandik mallar sattığı aklıma geldi. Geçen sene buradan arkadaşıma bir ürün aldık 2 ay kullanamadı.

İade konusuna girmiyorum bile 1 ay sonra iade etmediler. Müşteri temsilcisine ulaşmak zaten en büyük problem.

Ayrıca net eklemeliyim ki maalesef 10.yıl indirimi altında 10.yılda iyi bindirmiş ve 300 kişilik ekibi ile siteyi açamamıştır.

Pardon o 30 kişilik olacaktı tek 0'ı fazla koymuşlar :D
  • Hiçbir ürünü açmıyor, site çökmüş
  • Ana sayfaya 30 TL yazan tablo ürün sayfasında 139 TL, 149 yazan tv ünite 199 TL çıkıyor. Şu 299 TL den satışa sunulacak salon takımı ortada yok. Yahu kardeşim beceremiyor iseniz yapmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: solistsedat

Siteye gireyim dedim site patlamış..

Sonra ofis arkadaşım demez mi 1 tl üzerine para verseler alma. Müşteri hizmetleri bitik ve dandik mallar sattığı aklıma geldi. Geçen sene buradan arkadaşıma bir ürün aldık 2 ay kullanamadı.

İade konusuna girmiyorum bile 1 ay sonra iade etmediler. Müşteri temsilcisine ulaşmak zaten en büyük problem.

Ayrıca net eklemeliyim ki maalesef 10.yıl indirimi altında 10.yılda iyi bindirmiş ve 300 kişilik ekibi ile siteyi açamamıştır.

Pardon o 30 kişilik olacaktı tek 0'ı fazla koymuşlar :D
    adam gibi dba ve webmaster olsun, 3 kişi bile yeter
  • Almayın bulaşmayın bu siteye

Ocak ayında halı kampanyasından halı aldım. 1 ay sonra teslimat görünüyordu. Son gün mesaj geldi 15 gün ötelediler. Sonra tekrar 15 gün daha ötelediler.

Siparişi iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım tam 30 dk sonra sıra geldi. Rezilliğin rezilliğin bu firma sakın ama sakın bulaşmayın.

İptal etmek istediğimde ise siparişi iptal edip hediye çekine çevirlemeleri ise son damla oldu.

• 3. sınıf kurumsal firma 10. yılını böyle kutlar
  • İndirim kategorileri boş, bi ürn takip ediyorum aradığınız sayfa bulunamadı diyor, 2 saat oldu güya başlayalı.. bide sayaç koymuşlar, amatör firma çok belli

• Kanvas tabloyu öncede sepetime eklemiştim saat 15. ten sonra sepete girdiğimde sadece % 40 indirim uyguladı. Anasayfada 29.90 Tl diyor ama 83,50 TL felan düştü. Site çöktü tekrar açtılar şimdi direk 139 Tl gösteriyor
  • Evidea 10.yıl kampanyası Bugün saat 15:00 da

• yeniden geri sayım başlatmışlar
  • Site çökmüş.

• İnsan hatasından hiç mi ders çıkarmaz. Onca reklam parası verdiniz . Yazık değil mi?

Ayrıca tedarik süresine dikkat edin.

1. Alırsınız ve beklersiniz

2. Süre geçer sonra telaşlanirsniz.

3. Haber bile vermezler.

4. Sonra sizin adınıza iptal ederler.

5. İptal edelim çeke dönüştürelim derler.ya da

6. 10 kiralık çek verir, 100 TL altlimit koyarlar.

7. Beklersiniz para iade edilsin.

8. Aramanizi beklerler. Sonra paranız iade inşallah.

• Burdan 2 adet lambader almıştım. Birinde bir kaç kırık vardı. Karton kutuya koyup yollamışlar ne koruma paketi ne bir şey.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.