Şimdi Ara

[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.744
Cevap
6
Favori
129.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
269 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Hayır beklenenden fazla gibi,rte pek sevinmedi.

sen yaşıyormsun daha ,pineklemişsin buralara
  • Bilmiyorsaniz provakasyon yapmayin.Önce tutanaklar YSK'ya ulaştırılır.Daha sonra oy çuvalları teslim edilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 senedir aynı olay akp kazanır Türk milleti kazanır muhalefet hep kaybetme hırsıyla yok oy çalındı yok böyle oldu derdinde daha dün kazanıcaz diyenler siz değilmiydiniz unutmayın Hep birlikte Türkiyeyiz.

• atatürkcü adam A kullanıcısına yanıt
    Aslan sen rahat ol. Senin iktidarın sayesinde çok para kazandık zamanında. Kazanıyoruz da çok şükür. Olan ülkeye oluyor. Ben ona üzülüyorum. Herkesin ailesinin durumu seninki gibi olmayabilir. Okulu bitirince tam gün yasası ile 9-5 hasta bakarken hangi ara kendimi geliştireceğim, hastalarıma vakit ayıracağım deme sonra. Ya da kendini bilmez bir hasta yakını sana saldırmaya kalktığında şikayet etme kimseye. Ne de olsa mevcut sistemi sen istedin.Cumhurbaşkanının bile ameliyat olmak için devlet hastanesinde prof. bulamayıp dışardan getiriyor. Neyse dışardan yabancı doktorlar gelir çalışır artık sağlık bakanının dediği gibi. Malum Suriye'de bir sürü doktor var iş arayan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Rte pazartesi mujdem var diyordu ne acaba sabah olsa da gorsek

Hocam idam yasasıdır muhtemelen. Yada promosyon falandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atatürkcü adam -- 16 Nisan 2017; 23:35:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Survivor izle sen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Survivor izle sen

yaşın tutumuyorki oy atmamışsın kalkmış bana survior izle diyorsun benim kafa kelle paça rahattı zati sen ve senin gibiler çırpınıyordu ,survioruda büyük zevkle (evet) kararının şerefine cayır cayır zevk ile izliyorum kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 16 Nisan 2017; 23:24:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sabriaga

Aslan sen rahat ol. Senin iktidarın sayesinde çok para kazandık zamanında. Kazanıyoruz da çok şükür. Olan ülkeye oluyor. Ben ona üzülüyorum. Herkesin ailesinin durumu seninki gibi olmayabilir. Okulu bitirince tam gün yasası ile 9-5 hasta bakarken hangi ara kendimi geliştireceğim, hastalarıma vakit ayıracağım deme sonra. Ya da kendini bilmez bir hasta yakını sana saldırmaya kalktığında şikayet etme kimseye. Ne de olsa mevcut sistemi sen istedin.Cumhurbaşkanının bile ameliyat olmak için devlet hastanesinde prof. bulamayıp dışardan getiriyor. Neyse dışardan yabancı doktorlar gelir çalışır artık sağlık bakanının dediği gibi. Malum Suriye'de bir sürü doktor var iş arayan.

Bence saçma konuşuyorsunuz hocam eğer bana biri saldırırsa mesleğimi yaparken beni koruyan birçok kanun var. Ayrıca evet doktorluk zor bir meslek özellikle ilk yılları, benim hedeflerimde özel yer açmakta var. Ve REİS başarılı öğrencilere birçok güzel ayrıcalıklar tanıyor. Yani ben sistemden gayet memnunum. Çok güzel hastaneler yapılmakta ve evet kalabalık olsa da eskisi gibi mahşer alanı değil hastaneler.

• İngiltere %51 ile avrupadan çıkıyor, %51 ile sistem değiştirilmesi gayet meşrudur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Survivor izle sen

yaşın tutumuyorki oy atmamışsın kalkmış bana survior izle diyorsun benim kafa kelle paça rahattı zati sen ve senin gibiler çırpınıyordu ,survioruda büyük zevkle (evet) kararının şerefine cayır cayır zevk ile izliyorum kardeşim

Yasın kadar seçim gördüm yas muhabbetine girme

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Survivor izle sen

hadi ıspatla bakalım ben dünyadayken sen niyette yoktun

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Rte pazartesi mujdem var diyordu ne acaba sabah olsa da gorsek

istifa edip torun torba sevicem kenan gibi resme başlıcam filan dese dünya güzelleşse
  • YSK Başkanı açıklama yaptı, chpliler bi posta daha ağlayacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeCluse

Sen kimsinde beni pkk yada fetö ile yandaş yoldaş görebiliyorsun? Yukarıda cevap vermişmiş. Tek bir cevap göremiyorum orada. Yukarıda yazdıklarıma vicdanın ses etmiyorsa insanlığına yazıklar olsun. Sen konuşmaya değmeyecek yalayıcıdan başka birşey değilsin !

fetö ile pkk ile beraber hayır dediniz ama yine milletin sillesini yediniz...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Survivor izle sen

hadi ıspatla bakalım ben dünyadayken sen niyette yoktun

51 yasındayım kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Fox da hala AKP, İstanbul ve Ankarayı kaybetti diyor.

parti seçimi değil diyorlar bir yanda bir yanda AKP kaybetti diyorlar.

Kafalar uçmuş bunların iyice.

AKP hala İstanbul ve Ankara'da birinci parti...

Aptal bunlar ya. %49 evet oyu olduğunu unutuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mfatih1905

Ulan ne diktatormus be adamın ne anası ne kızı ne de denilmedik hakeret kalmadı adama edilmedik bırakılmadi hala diktatör diyorsunuz siz diktatör görmemişsiniz

[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır

• Seçim günü mühürsüz zarfların oy kullanım esnasında bundan böyle bu şekilde olacak şeklinde yapılan usulsüz işler ve şaibelerle bir çok ülke de rezil olmuşuz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Atalarımızın yıllarca yaptığı itibarın siyaset uğruna ayak bileği seviyesine gelmesinde katkıda bulunanlarıda tebrik ediyorum.

• ertewas E kullanıcısına yanıt
    %85 hdp cikan hakkari de %65 hayir dedi senin gibi malca mantik yaparsak hakkarideki %20 hdpliyle ayni oyu vermissin git at kendini kurtul bu lekeyle yasanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyeOfHawk -- 16 Nisan 2017; 23:34:14 >
  • bi tylol hot içer miyiz kullanıcısına yanıt
    Sen hala hangi yüzle burdasın. Hani çok biliyodunda pkk evet diyecek diyodun. Pazar akşamı gorecez diyodun.

Hiç utanmada yok bunlarda.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.