Şimdi Ara

EVE ONLINE rehber,paylaşım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
850
Cevap
6
Favori
92.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler be yeni basladim biraz yardim lazim nasil bir kanala giris yapacagim bulamadim??

bu agent bana bi seyler veriyo bunu baskasina birak diyo kime nasil birakacam muamma??

sonra skill yukseltme isini nasil yapacaz kitap okutmanin yarari nedir?

gemiye roket felan ekleyim dedim yer yok dedi..?? buyuk gemi mi almak lazim?? gemiye silah felan takiyoruz ama maden icin bide normal silah var bunlari yukseltmenin yarari nedir? acaba yeni gemiye monte edebilirmiyiz bunlari?

cok sordum ama idare edin. ::=)
  • Arkadaşlar tutorial'ın her adımını tane tane, sindire sindire yapın. Uzun sürecek biliyorum. Ayrıca yaklaşık 1 ay boyunca anlamadığınız bir sürü şey de olacak. Oyun karmaşık. Ama mekaniği bir defa kapınca o karmaşıklığın oyunu diğer MMO'lardan nasıl ayırdığını görüyorsunuz.

Sabır...
  • oyun ıcı yardımlar ıcın chat canalls menusunegırın joın secın acılankutucugu aynen TURKISH COFFEE yazın ve bu kanala gelın ancak burdan yardım alabılırsınız...

Oyundakı yas ortalaması 27 fılan ona gore gelın arkadaslarım :))
  • paralı oyun ya bu.. hem ilk mesaj fazla uzun geldi bana.. ç)alıntı gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: GamingExpert

paralı oyun ya bu.. hem ilk mesaj fazla uzun geldi bana.. ç)alıntı gibi

Sen git ogame filan oyna....konu yukarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: heyrt

abi şu game time kart olayını açıklarmısınız

evt aynısını bende soracaktım.sanırım oyundaki para biriminde yani ISK da belirli miktarlar kasıp oyun icin gerekli aylık odemeyi karsılayabiliyorsun...peki nasıl?

ikinci olarak biz gecen sene bi goz atmıstık eve e fakat wow oynadıgımız icin (hard pve hergun raidler...) pek bir zaman ayıramadık sadce 14 gun trial i kullanıp oyun hakkında biraz bilgi sahibi olduk.
    gecen sene agustos gibi bu donanimhaber ikinci el kısmından wow acc umu sattım ve okula geri dondum.ama su an vaktim var ve eve e 4 arkadas tekrar baslamaya karar verdik.
    bence mmorpg olarak en iyisi,tabi bu benim fikrim.
    su an turk arkadasların genellikle bulundugu chat kanallarınıda bildirirseniz sevinirim goreve yada grind e giderken (simdilik ) oyun hakkında bilgi alıs-verisi yapmak cok mantıklı oluyor.
    benim drone lar yani gallante konusunda baya tecubem oldu.isteyen arkadaslara eger oyun icinde musaitsem seve seve bilgi verebilirim.
    iyi jam lemeler

• Bilgi almak ıstıyen arkadaslar ılk once burda benım yazıdıgım yazıların hepsını 1 okusunlar sonra eveonlıne forumlarını okusunlar akıllarında hıc soru ısaretı kalmıcak yeterkı OKUYUN..!
  • meraba bu gece acc aldim geliyorum severim uzayi hele hele bir dolandırıcılık olmus oyunda adamin biri banka kurmus oyun ici herkes parasını orya yatırmıs sonra adam iflas gostermiş bu oyun kurallarından neticede banka bu iflas eder gider ülkemizdeki batık bankalar gibi cok eglenceli geldi zaten wow da iyice baydı bıktım klılıc kalkan oynamaktan geliyorum eve ye bende bir bakim nasil bir oyun cok merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tresurehunter -- 26 Temmuz 2007; 21:09:41 >
  • kemal arkadaşım forumu okudum ama bi kaç şey soracam. şimdi 30.000 kişi oynuyormuş. bunun kaç server ı var yani bi server a girsem etrafta kimseyi göremezsem olmaz. WOW un korsan server ları gibi değildir inşallah çünkü para ödeniyor sonuçta.

önceden ogame oynarken(3 yıl kadar önce) arkadaşlarla ogame görüntülü olsa ... süper olur... fln derdik

burda savaş sahnelerini direk görüyorsun anladığım kadarıyla. yani 1 vs 1 de adamla kapışırken manevra olayı fln tamamen senin elinde mi?

SS lere baktım gerçekten çok güzel. yani aşırı güzel
    kesinlikle denemek isterim. ama bu sorun hep yaşanır yukarda bi kaç link verilir ama giremeyen çok olduğu için çok soru(çoğuda aynıdır) birikir. diyeceğim o ki sen şöyle bi link versen işte şurdan indiriliyor. aha da şurdan denemek için acc alınıyor. adımları şunlar desen süper olur

ha bir de level sınır kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 29 Temmuz 2007; 0:30:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Hex

hala wow oynayanların aklına yanıyorum :) b

WOW un tadı başkadır. blizz den babam çıksa yerim

EVE güzele benziyor hadi hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: lejyonerx

bi server a girsem etrafta kimseyi göremezsem olmaz.

kesinlikle denemek isterim. ama bu sorun hep yaşanır yukarda bi kaç link verilir ama giremeyen çok olduğu için çok soru(çoğuda aynıdır) birikir. diyeceğim o ki sen şöyle bi link versen işte şurdan indiriliyor. aha da şurdan denemek için acc alınıyor. adımları şunlar desen süper olur

Adam daha ne yapsın linkleri verdi.
    ss dediniz yaptı.
    anlattı.

ama yook bizim millertimize yaralınmaz. yazıları takip edenler belki şu iki harfi yanyana görmüştür zaten onları anlayanlar da çoktan oyuna daldı.

" IQ "

kimseye bişi dediğim yok ama emeğe az saygı ingilizcim hiç kasma baba bizim insanımız böyle... adamlar kolay oyun istiyo parasız olacak diyor skill kasmayacam direk ekmek yiyecem diyor. hangi oyun bu rahatlığa sahip.

ingiliz sana +15 bir iki diğer arkadaşta uğraşmış ama yok bababm benim internet kafem varken üyelikleri bile gittim elimle 5 tane acc aldım oynadılar evet abartmıyorum. tam 40 gün kadar oynadılar sonra adamlar caz cuz ettiler. ben hala zevkle oynuyorum sadece şuan evde olamadığımdan girmiyorum. forumlara girip ordan takip etmeye çaışıyorum. ama eve dönünce yine 22 saati aşan süreler bağlı kalacağım.

bilen doğru söylemiş. bizim milletimize koçu kesip pişirip önüne koysan yaranamassın.

• merhaba dostlar Kemal üerindeki yükü alayım dedim biraz. Sorularınız olursa bana sorabilirsiniz arkadaşlar bu arada pm çalışmıyor forumda ona göre pm atmayın. bu topik altında sorabilirsiniz sormak istediğiniz soruları ben de elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım burada.
  • EVE-ONLINE’I diğer RPG lerden ayıran temel özellikler.

1.EVE-ONLINE ‘da bütün oyuncular 1 serverda buluşur. Diğer RPG lerde ise her oyun kendi içinde farklı serverlara ayrılır.

2.EVE-ONLINE’da her şey gerçek zamanlıdır. Sizden 3 ay sonra acount açan bir oyuncu siz skill training lererinizi ihmal etmedikçe sizden yüksek bir skillpoint’e sahip olamaz; istisnalar hariç.

3.EVE-ONLINE ‘da oyuncu yaş ortalaması diğer oyunlara göre daha yüksektir.

4.EVE-ONLINE ‘a sadece günde 2-3 saatinizi ayırabilir güzel vakit geçirebilirsiniz. Offline olsanız bile skill training işlemi devam edecektir.diğer rpglerde ise offile olduğunuz anda o karakter hiçbir işlem yapamaz (örnk: trading,manufacturing,searching vb. gb.)

5.EVE-ONLINE’ da oyuncular farklı solar systemleri himayeleri altına alıp bölgesi için savaşırken oyun evreninde kendi yapılarını inşa edebilirler, Düşman saldırmadığı sürece yapılar hep oradadır.Diğer RPG lerde ise npc avlamaktan başka bir gaye yoktur .

6. EVE-ONLINE tamamen yardımlaşma team playing temeline dayalı bir oyundur. tek başına kimse kahraman olamaz :).
    Şimdilik aklıma gelen temel özellikler bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hex -- 30 Temmuz 2007; 13:14:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: restarulaz

quote:

Orjinalden alıntı: lejyonerx

bi server a girsem etrafta kimseyi göremezsem olmaz.

Adam daha ne yapsın linkleri verdi.
    ss dediniz yaptı.
    anlattı.

ama yook bizim millertimize yaralınmaz. yazıları takip edenler belki şu iki harfi yanyana görmüştür zaten onları anlayanlar da çoktan oyuna daldı.

" IQ "

kimseye bişi dediğim yok ama emeğe az saygı ingilizcim hiç kasma baba bizim insanımız böyle... adamlar kolay oyun istiyo parasız olacak diyor skill kasmayacam direk ekmek yiyecem diyor. hangi oyun bu rahatlığa sahip.

ingiliz sana +15 bir iki diğer arkadaşta uğraşmış ama yok bababm benim internet kafem varken üyelikleri bile gittim elimle 5 tane acc aldım oynadılar evet abartmıyorum. tam 40 gün kadar oynadılar sonra adamlar caz cuz ettiler. ben hala zevkle oynuyorum sadece şuan evde olamadığımdan girmiyorum. forumlara girip ordan takip etmeye çaışıyorum. ama eve dönünce yine 22 saati aşan süreler bağlı kalacağım.

bilen doğru söylemiş. bizim milletimize koçu kesip pişirip önüne koysan yaranamassın.

arkadaşım açmışın ağzını yummuşsun gözünü. bak benim int zaten kotalı bi de yanlış şeyler indirirsem kota aşar gider o yüzden linkten emin olmak istiyorum. ha ben anlamamışsam nasıl gireceğimi sen de anlatma posta koymak zorunda değilsin. hem ben parasız olsun fln demedim bu tür oyunların paralı olduğunu biliyorum. bence doğru düzgün konuş. bak ben yardımı kemal den istedim sen sanki onun basın sözcüsüymüşsün gibi 'ingilizcim bunlara yaranılmaz kasma flnd emişsin' sana söz söyleyen yardım isteyen olmadı

• burdayım konu yukarı
  • konu yukarı,burdayız...
  • güzel oyuna benziyor
  • UppPpPPpPp
  • konu yukarı bundan sonra oyun güncemı yazıcam buraya ve dusunduklerımı...
    Dun aksamkı fleet savaslarında 4 saat gezmemıze ve dusman bolgesıne gırmemıze ragmen dusman ıstıhbarat kanalları cokıyı calısıyo herhalde sadece 1 kısıyı yakaladık ondada bızım grupdan baltacı aldı kill i.
    Ama yılmadan devam edıcez,cunku bız savasmak ıcın yaratılmıs bır ırkız empıre da guvenlı bolgelerde pınekleyıp kazı yapmak ve mission ıle ugrasmak bunca zamandan sonra benı cok bayıyo hem gunnery skıllerımın ıyılesmesı hemde kill boardu yukarı cıkarmak ıcın mumkun oldugunca her aksam buyuk fleetlerı beklıcem 100 kısı ıle gezme eglencelı oluyo ama fleet commanderlarıyı ıse.Aksam ele gecırdıgımız ıstasyonu tamır ederken yaklasık 30 kısılık capıtal fleet haberı geldı boyle buyuk bır dusmanıstashımızı kabartdı cıkdık yola ama kımseyı bulamadık ısın ucunda patates olmakda var tabıı,INGILIZ KEMAL karakterımle TITAN ıcın calısmalara basladım zaten MS kullanabılıyorum 119 gun sonra yan skıllerı ıle TITAN a bınebılırım tabıı para bulabılırsek :))

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.