Şimdi Ara

EVE ONLINE rehber,paylaşım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
851
Cevap
6
Favori
92.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunda çok büyük bi ihanet filan olmus galiba oynun birincisini iki kisi pusu kurmus filan simdi unnuttum gazetede çıkmışdı adam bayabi para kaybetmiş eğer onu biliyorsan analatırmısın
  • valla duydum o ısı ama ayrıntılarını bılmıyorum :)
    duydugum kadarı ıle adam buyuk bır ISK (oyunda kullanılan para bırımı) yı almıs gercek paraya cevırmıs kacmıs galıba dedıklerı rakamda 100bın dolar..:)

Bırde sunu anlamıyorum eften puften oyunlara o kadar cok ılgı gosterdıkı mıllet EVE gıbı bır oyun hakettıgı yerı bulamadı cok ılgınc herhalde paralı olmasından dolayı ama neyse sadece burası ıcın gecerlı tabıı bu anlattıklarım cunku her aksam oyunu acdıgımda serverda 30 bın kısıyı gorunce bu oyunun ölmıyecegını bır kez daha anlıyorum,kalıtelı bır oyun ve kalıtesıde paralı olmasından gelıyo galıba lag yok muthıs yatırım yapıyolar adamlar serverlerıne ve 1 tanede test serverları var bır denenecekse ılk onda yapıyo adamlar neyse bugunlukde bukadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iNGiLiZKEMAL -- 25 Haziran 2007; 1:20:13 >
  • Oyun gerçekten harika arkadaşlar. Özellikle belirteyim ki oyuncuların oyun evrenini değiştirebildiği, ona sahiden hükmedebildiği tek oyun. Olgun oyuncular için başka bir MMO alternatifi düşünemiyorum bile.

Bu arada @ingilizkemal, bu yeni türk corpunun 0.0 giriş hakkı var mı? Sağlam alliance var mı arkanızda?
  • Üstad corp yenı kuruldu 2-3 gunluk ama ben ınanıyorum kı saglam yerlere gelıcek dun aksam 15 kısı onlıne dı corpdakı bu rakam 150 kısılık corplarda bıle anca gordugum rakam,o.o konusuna gelınce su anda oyle bır arayıs ıcınde degılız her adımı saglam atmak ıstıyoruz ama 0.0 da cok uzun zaman durduk bıraz baygınlık yapıyo 0.0 ama pvp ıcın soruyosun takımı kurmakla mesguluz zaten ve mıner arkadaslarda cok o yuzden mıne ıcın dusunulebılır 0.0,bana sorarsan herzaman rat derım mıne da kazandıgından daha fazla kazanırsın ve bs lothlarını toplarsan bayagı ıyı gelır yapıyo...
  • verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim bende simdi oyunu indirmeye baslıyacam işallah guzel bir oyundurda paralı uyelige gecerim hee bu arada bu oyunda ne kadar online olursan okadar daha cok oyun parası kazanıyorsun degilmi?
  • Oyunda ne kadar cok onlıne olup maden yapar veya tıcaret ıle ugrasır veya bothları öldurursen o kadar cok para kazanırsın,oyuna gırdıgın zaman chat kanallarından turkısh kanalına gır ,,veya her zaman bırılerını bulacagın TURKISH COFFEE kanalını kanal lıstene ekleyıp gır 1 kere ekledıkden sonra kapatmadıkdan sonra cıkmazsın
  • Oyunun ıhıtyac duydugu sıstem gereksınımlerının neden az oldugunu acıklıyayım.Oyun uzayda gecdıgı ıcın malum uzay sonsuz bosluk adamlar bu sonsuz boslugu arka fon resımlerı yapmıslar ama bunlar 3 boyutlu sız hareket ettık ce ılerlıyo adamların onem verdıklerı gemılerın ve ıstasyonların grafık tasarımları onlar mukemmel ve bırde warpladıgın zaman acılan buble tunelı gercekden adamı etkılıyo ılk ona vurulmusdum bu oyunda zaten :)
  • ACTIONSEE arkadasımız eve onlıne baslamısdır oyun ıcınde bulusduk bıraz konusduk ama ne sanssızlık kı arkadasın elektrıklerı kesılde evet sıradakı kımdı :))
  • ingilizkemal ben kac kez oyuna girdim hic senle bulusamadık yeni gemi bile aldım guya senden yardım alacaktık herk neyse ayriyetten bu oyuna neden ilgi gosterilmedigini ben anladım hic kimse ugrasıpta soyle oyunu ayrıntılı bi şekilde anlatıpta missionları turkcelestirmediginden bukadar az turk var o da ingilizceyi biraz ii bilen kişiler oluyor cogu eyer soyle ayrıntılı bir sekilde bu oyun anlatılsa bence bu oyun cok ii bir sekilde tutulacaktır
  • Valla oyunu turkcelesse belkı daha fazla kısı baslar ama oyunun basına oturdumu unutuyosun o ıslerı fılan,neyse belkıde sen yaparsın .. :)
  • seljukj iNGiLiZKEMAL bakın ikinizde bu oyunu baya ii bilen birisiniz adam akıllı bi acıklama yapsanızda bursuru kişiden hayır duası alsanız (basta benim)
  • @actıonsee
    Oyuna baslıyanlar ıcın chat kanallarından yardım alabılırsınız dıger turlu oyuna turkce acıklama yazmak cok uzun ıs yukardakı yazıyı hazırlamak bıle 2 saatımı aldı o zamanlar bosdum ama sımdık gunde 2-3 saat vakdım var benı asar o ıs artık.ınsallah sen yaparsın ben sana oyundan destek olucam olmadı bızım arkadaslar var zaten TURKISH COFFEE kanalında(sonucda evli barklı adamlarız yas 30 malum normal hayattdada para kazanmam lazım)
  • ok abi bana ogreti su oyunu ogrenebilirsek anlatmaya calısırız birlikte
  • BU OYUN FREE Mİ YOKSA PARALIMI BEYLER BİDE ONU UN AÇIKLAMASINI YAPARSANIZ SEVİNİRİM
  • Konuyla ilgilisin ama neden okumadan biseyler ogrenmeye calısıyorsun?Konu biraz eski olablir ama degisen bisey yoq ve yukarda 8. msj da acıklanmıs ucreti!Yinede bulamassın diye buraya koyayım.

quote:

Oyun ilk ay 19 sonraki aylarda 14$ dolar olarak ucretlendırılmısdır.
    15 gun deneme amaclı parasız oynayabılmekdeseınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: SendomeN

BU OYUN FREE Mİ YOKSA PARALIMI BEYLER BİDE ONU UN AÇIKLAMASINI YAPARSANIZ SEVİNİRİM

dalgamı gecıyosun arkadasım ya sen :))
  • actionsee üstad bu oyunun guide'ını hazırlamak ölüm hatta imkansiz diyim ben sana. Çooook geniş bir olay var oyunda. Görevleri ırkları oyunun kendi crewleri oyuncuların crewleri npc falan fişman istasyonlar. Günlerini alır insanın. En güzeli ingilizce sözlük eşliğinde 14 gün denemek sonrasında üstesinden gelirim dersen de aylık ödeme yaparak oyuna devametmek. Gerçekten de anlatılmaz yaşanır ama uyarıyorum kaptırırsanız hayattan kesilirsiniz bu konudada gerçekten çok ciddiyim. Oyunu falan met ettiğimden değil
  • ellerine sağlık ingilizkemal
  • abi şu game time kart olayını açıklarmısınız
  • Oyunun tadını alan oyuncular için siz ve sizin gibilerin yardımı gerekli... zaten bir avuç Türk oyuncu var oyunda, sizde yardım etmezseniz yandık demektir. Oyun gerçekten karmaşık ve yardımlarınız gerekli! Tutorial'i atlatana kadar akla karayı seçmiş biri olarak söylüyorum; yardımınız olmadan bu oyun bizi canımızdan bezdirir. Fakat bu oyuna değer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hereticsd -- 4 Temmuz 2007; 22:27:03 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.