Şimdi Ara

EVE ONLINE rehber,paylaşım (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
851
Cevap
6
Favori
92.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu oyuna başlanır mı? Bu zamanda çok geç mi olur? Öğrenebileceğim topluluk vs. var mı?
  • Rxen kullanıcısına yanıt
    aktif corpumuz var. oyunda istediğin şekilde yardımcı oluruz ve çok para kazanabilirsin. başvurmak isteyen oyuncuları ilk önce chat kanalında yazılı görüşme ve sonrasında discordda sesli görüşmeye çağırıyoruz . corpumuzun adı Orange Leeuw Corporation dur. gerekli tüm bilgi ve açıklamalar corp infosunda yazmaktadır. yeni ve profesyonel oyunculara kapımız açıktır
  • BURNINGLOVE B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben son bir yildir, hesabima girip cikiyorum. Arada mal varligi satip plex aliyorum, bir iki ay oynuyorum. Canim birdaha cektigi zaman geri donuyorum. Aktif bir corp da uzun zaman bulundum, LOW sec de yasadim onlarla. Hala o corp'a uyeyim ama CORP AFK maalesef. Cogu birakti veya baska CORP'lara dagildilar uc bes kisi haric. Ben daha cok solo agirlikli takilmayi seviyorum. (exploration, solo PVP, Combat site running) Ama corp beni PVP'ye cagirdiginda yada bir mining operasyonu esnasinda katilirim. Sohbetler cok iyi ve seviyeli olmasi sartiyla tabiki. :) Sadece ne CORP'dan maddi veya manevi bir beklentim olur ne de istemedigim bir seyi yapmaya zorlanmak hosuma gider. Ilk girdigim corp'larda CEO hangi skili gelistirmem gerektigini emrediyordu bana, ben de cikiyordum haliyle. Eger birlikte ucmak isteyen olursa CORP'unuz ile takilmak isterim :)

Burak Aivo
  • Rxen kullanıcısına yanıt
    Bu oyuna başlanır.. geç olmaz.. yardımcı olacak topluluk var..
    oyun içi karakter MAXIMUS MAXMILLIANUS... görüşmek üzere
  • Oyun içi TR Eve Online kanalımıza tüm yeni başlayan arkadaşları bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAXIMUS786 -- 24 Nisan 2018; 6:21:16 >
  • Bir diğer Türk kanalından da ben bahsedeyim. Tüm kesimden oyuncularla iletişim halinde olabileceğiniz ve aktif sohbet muhabbet yardımlaşma olan bir kanala girmek isterseniz "Merkez" kanalına girebilirsiniz.

Pazar akşamı gayet güzel bir yoğunluk ve muhabbet vardı. Aşağıya kanalda bulunan kişi sayısını da SS olarak ekliyorum.

İyi oyunlar.

EVE ONLINE rehber,paylaşım
  • 2003-2018 yılları arası gelmiş geçmiş en büyük kayıp

eğer farenin ucunu bu rakamın üzerine geririrseniz dolar euro ve sterlin olarak yazı çıkıyor /aşağıdaki linkte/

Total: 513,087,891,793.49 ISK

https://zkillboard.com/kill/71605015/
  • Bazi yeni baslayanlarin hauling konusunda sorusu oldugunu gordum. Eger bu isi yapmak istiyorsaniz once Fenrir (Örnektir baska irkin freighterini acabilirsiniz) gemisini acmalisiniz ardindan da Red Frog corpuna basvurun oyunun en buyuk tasima sirketi oraya girerek is bulursunuz. Akliniza takilan bir sey olur pm atabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BURNINGLOVE B kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba alımlar açıkmı acaba ?
  • Selamlar arkadaşlar şu eve online nasıl bır dunyadır . En basiti yıllardır heğımız bu konuda gelıyoruz gıdıyoruz ama 1 sene sonra ama 6 ay sonra hep konuşuluyor. ancak oyun 16 sene boyunca var olmasına ragmen hala yeterlı sayıda turk oyuncuya sahıp degıl. Ha bu bır kayıp mı orası tartısılır ama en azından su forumdakı bu konunun daha aktıf olmasını dılerdım.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.