Şimdi Ara

EVE ÇIKIYORUM WOOHOO!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
2.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beylikduzunde dusunursen ev ayarlayabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    500 TL az bile ben bulabileceğini sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Management -- 28 Mart 2014; 23:12:26 >
  • Aydat değil aidat. Hayırlı olsun her gece mala vurursun artık

• Sana bağcılar dan ev alabiliriz o paraya bakma sen bunlara

• 1+0 eve çıkayım diyorsun 500 lira vermeyi kabul ediyorsun ama o para yetmez diyen arkadaşlar var. Gerçekten yaşanacak durumu kalmadı İstanbul'un
  • Hayırlı olsun kardeşim . bende 500 liraya 3+1 e çıkıyorum sene sonu bi problem çıkmassa .
  • İstinyede ya da ferahevlerde zaman zaman dediğin şekilde evler oluyor. Ben Yeniköy bağlar mevkiinde 400e çatı katı bulmuştum 1+1 ama ev çok kötü durumdaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paraya merkezi evin zor olacagini biliyorum, ama uzaklik sorun olmaz diye o yuzden dedim. Tek cikacagim evet, beylikduzu bahcesehir felan olabilir sorun yok. Minik olsun duzgun olsun benim olsun arakat olsun aidatla beraber 500 lira veririm. Birikmis param var esya sikinti degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

Hocam itü de okuyorsanız tavsiyem ayaz ağa köyüdür 2+1 ler 600-700 civarında ve evler güzel ayrıca okula da 10 15 dakikalık mesafede yalnız depozito ilk kira peşin ve eşya giderlerini umarım hesaplamışsındır bu arada hayırlı olsun.

Hocam maks 500 verebilirim. Daha faturası şusu busu var çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

başlık: eve çıkıyorum wohoo:
    içerik: nereden eve çıkabilirim.

kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan.

Başka türlü konuya bakılmıyor, konudışının yeni halinden dolayı. Ufaklıkların lunaparkı haline gelmeseydi derdimi adam gibi başlığa taşıyabilirdim. Üzgünüm.
  • Alkol ve karı kız yok, hesabımı kitabımı geniş geniş yaptım, şu ankinden hiçbirşey farketmeyecek. Dediğim şartlarda güzel bir yer bulsam her türlü yaşarım yani.
  • Taksim yada mecidiyekoy metrosuna yurume mesafesinde duşunuyorsan goruselim

• Simple Man kullanıcısına yanıt
    Hocam akarı kokarı olmasın ama küçük olsun mantığındayım. Zaten evin içinde at koşturacak halim yok Bulmuştum 2 ay önce istediğim gibi bir yer beylikdüzünde ama çok zamansız oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

Taksim yada mecidiyekoy metrosuna yurume mesafesinde duşunuyorsan goruselim

Görüşelim hocam. Hatta ev istediğim gibiyse çok şahane olur, uzağa gitmemiş olurum. Yalnız yaz başında çıkacağım eve.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isovmelih

Hayırlı olsun kardeşim.

Bende bu sene ilk defa yurda çıktım geçen sene evdeydim ama benim ev biraz karışıktı.

Seneye bende 1+1 1+0 falan düşünüyorum ama tek çıkmam sanırım sıkılırım.

Sen tek mi çıkıyorsun?

Ayrıca faturaları üstüne alma,eşya falan biraz sıkıntılı bir süreç seni bekliyor ama tüm bunları atlatıp kanepene oturup çay içtiğin an için her şey değer.

Faturaları üstüme neden almayayım, onu anlamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyyah

quote:

Hayırlı olsun kardeşim.

Bende bu sene ilk defa yurda çıktım geçen sene evdeydim ama benim ev biraz karışıktı.

Sen tek mi çıkıyorsun?

Ayrıca faturaları üstüne alma,eşya falan biraz sıkıntılı bir süreç seni bekliyor ama tüm bunları atlatıp kanepene oturup çay içtiğin an için her şey değer.

Yok cümlem düşük oldu kusura bakma. 'Faturaları üstüne almak' diyecektim.

• quote:

quote:

Hayırlı olsun kardeşim.

Sen tek mi çıkıyorsun?

Faturaları üstüne almak anlamına gelecek şekilde yazmış muhtemelen ama anlam karışmasını düşünmemiş arkadaş muhtemelen.

Şimdiden hayırlı olsun dostum. Ben de iki arkadaşımla çıkıyordum bu yıl, kontrat yapılırken kazık attılar bana arkadaşlarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Simple Man

quote:

quote:

Hayırlı olsun kardeşim.

Sen tek mi çıkıyorsun?

Faturaları üstüne almak anlamına gelecek şekilde yazmış muhtemelen ama anlam karışmasını düşünmemiş arkadaş muhtemelen.

Şimdiden hayırlı olsun dostum. Ben de iki arkadaşımla çıkıyordum bu yıl, kontrat yapılırken kazık attılar bana arkadaşlarım

Çok teşekkür ederim, kendin çıkıp kafanı dinleyeceksin hocam en güzeli. Tek anahtar tek kişi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.