Şimdi Ara

Evdeki TTNET ADSL iptal etmeden VODAFONE fiber bağlamıyorlar..neden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evde ttnet adsl var ,vodafone 100mps..100gb fiber hatta geçeceğim..bugün mh aradım ttnet kapatılmadan başvuru almıyorlarmış..anlamadığım ttnet le vodafone fiberin kullandıgı superonline hattı,kablosu ayrı..neden böyle bir şey yapmış olabilirler? Bu arada vodafone kampanyası 31 Ekim bitiyor.

• Öyle saçmalık mı olur, ttnet'i kendiniz iptal etmeniz lazım demeye çalışmış bence Mevcut aboneliklerinizden hiç bahsetmeyin. Altyapı farklı olduğu için iptal işlemlerini kendiniz yapmanız lazım.
  • Forumda Vodafone ile ilgili yazılanları okudum ne çok şikayet var..ping meselesi,mh sorunu,modem sıkıntılı... Sanırım NOKİA modemi zorlamalıyım kurulum yapılırken..modemle ilgili yorum yaparsanız sevinirim..
  • Merhaba;

Her ne kadar ev de olsa biri ADSL diğeri Fiber; her iki teknolojiyi bereber kullanamayacak mı insanlar!!!!!

Hakikaten saçmalamışlar...
  • öyle saçma birşey yok niye kapattırasınız internetinizi belki evde 2 internet kullanmak istiyorsunuz bunda özgürsünüz gelip bağlamak mecburiyetindeler ilk defa bu kadar saçma birşey duyuyorum
  • Arkadaşlar son kararı vermeme yardımcı olun lütfen..vodafone 100 mbp 100gb paketini alayım mı.. Sonuçta uzun süreli bir sözleşme imzalayacağım.. Kararsız kaldım sol sağlam ama 25mbps üzerinde paket yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir durum yok , evimde hem ttnet adsl hemde vodafone fibermax kurulu. 4 gün önce bağlattım ama ping problemi yaşıyorum. Gerekli müracaatları yaptım 72 saat içinde çalışma yapılacak diye cevap aldım. 73. saatte düzelmezse iptal işlemini başlatıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [topal]solucan

Öyle bir durum yok , evimde hem ttnet adsl hemde vodafone fibermax kurulu. 4 gün önce bağlattım ama ping problemi yaşıyorum. Gerekli müracaatları yaptım 72 saat içinde çalışma yapılacak diye cevap aldım. 73. saatte düzelmezse iptal işlemini başlatıyorum.

bana ısrarla olmaz diyorlar ,amaçları ne olabilir? Hız nasıl memnunmusunuz ping dışında.. ping değeri nedir..ben oyun amaçlı almıyorum..program indirme..film izleme..maç izleme gibi amaçlarla kullanıyorum sanırım bunlar için yeterli.
  • madi06 M kullanıcısına yanıt
    Cehaletten başka birşey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madi06

quote:

Öyle bir durum yok , evimde hem ttnet adsl hemde vodafone fibermax kurulu. 4 gün önce bağlattım ama ping problemi yaşıyorum. Gerekli müracaatları yaptım 72 saat içinde çalışma yapılacak diye cevap aldım. 73. saatte düzelmezse iptal işlemini başlatıyorum.

bana ısrarla olmaz diyorlar ,amaçları ne olabilir? Hız nasıl memnunmusunuz ping dışında.. ping değeri nedir..ben oyun amaçlı almıyorum..program indirme..film izleme..maç izleme gibi amaçlarla kullanıyorum sanırım bunlar için yeterli.

Hız olarak güzel , 50mbit için abone oldum 48 - 49 arası alıyorum. Ping sorunu olmasa kullanmaya devam ederdim. 2 Modemimde faal durumda.
    https://i.hizliresim.com/rJOogz.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [topal]solucan -- 30 Ekim 2017; 14:24:14 >

• quote:

quote:

quote:

Hız olarak güzel , 50mbit için abone oldum 48 - 49 arası alıyorum. Ping sorunu olmasa kullanmaya devam ederdim. 2 Modemimde faal durumda.

bilmediğim için soruyorum..ping sıkıntısı online oyunlar dışında ne gibi sıkıntı yaratır?

• quote:

quote:

quote:

quote:

bilmediğim için soruyorum..ping sıkıntısı online oyunlar dışında ne gibi sıkıntı yaratır?

Böyle küçük ping artışları oyun dışında sorun yaratmaz. Ancak 400 - 500 gibi yüksek rakamlarda web sayfalarının açılma süresi yavaşlar, Geç tepki verir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.