Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne kadar ilgisi var emin değilim ama sanki "smart lock" "güvenilen yerler" bu güncellemeyi yüklediğimden beri düzgün çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral1905

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

eşim yaklaşık 1 aydır bende yaklaşık 1 aydır kullanuıyorum şu an için spotta baktım kıcal çizik oluşmamış ama bence bunda kullandığımız orjinal led view kılıfın etkisi büyük :)

yoksa ciddi manada s7 serisi, s8 serisi, note serisi nin ekranları kolay çizilmekte,

şu diamond protech denen olay da saçmalıktan öte birşey değil test ettim onayladım. Tavsiye etmiyorum.

O iş nano sıvıyla vs o kadar basit olsaydı samsung ta 5000 TL lik telefonuna 100 tl lik sıvıyı sürer kırılmaya çizilmeye yüzde 600 dayanıklı diye piyasaya sürerdi hatta bazı yotube videolarında yaptıkları gibi lansmanlarda duvarlara çarpardı telefonu :)

Hocam ekran koruyucu kullanıyor musun kullanıyorsan ne kullanıyorsun ?

Hayır samsung un orjinal led view kılıfını kullandigim için ekran koruyucu yok

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Cihazı 1. Haftasını devirdi ve pil süresi kesinlikle beni tatmin etti.Mobil veri hep açık, Parlaklık otomatik(orta seviye ve genelde iç ortamda kullanıldi)

• Kılıf ve ekran koruyucu konusunda deneyimimi yazayım belki işine yarayan olur.

1-2 gün telefonu ilk aldığım yerde hediye edilen nano cam dedikleri ürünü kullandım. Kıvrımlı ve cam gibiydi. Parmak izi çok belli oluyordu ve üst köşeleri spigen kılıftan dolayı tam oturmadığı icin toz oluyordu.

Bir kaç internet araştırmasından sonra emaar samsung mağazasına giderek kaplama olayını inceledim.

Parlak ve mat olarak iki seçenek var. Bu seçeneklerin yapıldığı demo cihazları inceledim. Ön ve arkaya mat korumayı yaptırdım. Parlak da güzel görünüyordu ama parmak izi nefret ettigim bir şey o yüzden ben mat kaplamayı seçtim. Garantili olması (sıkıntı durumunda direk değişim) ve diyelim eskirdiniz yada sıkıldınız 10tl yenileme ücreti ile değiştiriliyor. Ekrana tam yapışıyor ve ince epey. Kılıfla kullandığım icin edge kenarlara pek elim takılmıyor.

Kaplamanın biraz daha oturması icin 1 gün kılıfsız kullandım samsung un tavsiye ile kenarları hariç koruyor ve müthiş bir hissiyatı var amaertesi gün hemen taktım kılıfı.

Kılıf olarak da hepsiburadadan air skin modelini aldım. Iphone kullanırken de bu modelden çok memnundum.

Hem çok ince hem de sert mat bir yapısı var elden kaymıyor ve içine toz alma,köylük yapma yada sararma vs durumu yok silikonlardaki gibi.

Bir de teknosadan yine spigen marka rugged armor modeli biraz daha kalın ve silikon benzeri yapıda bir kılıf.

Air skin den sıkılırsam kullanırım biraz da yedek gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: systemout

arkadaşlar yarın wrapsol yaptıracağım son olarak deneyimi olan var mı acaba
    bir de bu always on u kullanmak amoled yanığı yapar mı kapatmalı mıyım sizce teşekkürler şimdiden

İlk başlarda şüpheyle yaklaştım ama sonunda taktırdım. Uygulayan Samsung bayii. İlk taktığı hoşuna gitmedi yeni kutu açtı tekrar uyguladı. Ekran canlılığını ve hassasiyetini kaybetmiyor. Ben çok beğendim. Telefona bir zararı yok sonuçta kaldırıp atabilirsiniz. Tavsiye eder miyim bilemiyorum ama uygulayan yapabilirse çok hoş duruyor.
  • Beyler note 8 in uzun kullanım performansı nasıl? Çıkalı 5-6 ay oldu. Hala ilk günkü hızında mı diyorsunuz yoksa hala hızlı ama ilk günkü hızında değil mi

• Gear vr kullanan var mı? Varsa eğer memnunlar mıdır? Almaya değer mi? Tavsiye edermisiniz?

Aynı 6 şekilde Dex için yorumu olan var mıdır?

• nucLear kullanıcısına yanıt
    yeşilcin isimli foruma bu konu hakkında başlık açılmış.
    xda da bununla ilgili bir kaç konu var.
    ama maalesef şimdilik tam bir muamma.
    bilen yada yapabilen arkadaşlar varsa, bize de yardımcı olsunlar.
    Ben, bir youtubedaki videoya bakarak, nova luncher widget ile ims ayarlarına girdim. bu ayar altında volte ve 3g video aramayı aktif hale getirdim.
    arama kısmında 3g video ile arama ikonu çıktı fakat 3g video araması yapamıyor arama sonlandırıldı diyor.
    video:
    https://www.youtube.com/watch?v=W9EEbYHWD40
    ekran alıntısı:

• quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Arkadaşlar selam.
    N9500 modeli için CSC değiştiren VolTE yi aktif edebilen bunu başarabilmiş bi arkadaş varmıdır. Bikaç şey denedim ama başarlı olamadım. Dual olan Snapdragon'lu Hongkong ithalatı kullanıyorum.

yeşilcin isimli foruma bu konu hakkında başlık açılmış.
    xda da bununla ilgili bir kaç konu var.
    ama maalesef şimdilik tam bir muamma.
    bilen yada yapabilen arkadaşlar varsa, bize de yardımcı olsunlar.
    Ben, bir youtubedaki videoya bakarak, nova luncher widget ile ims ayarlarına girdim. bu ayar altında volte ve 3g video aramayı aktif hale getirdim.
    arama kısmında 3g video ile arama ikonu çıktı fakat 3g video araması yapamıyor arama sonlandırıldı diyor.
    video:
    https://www.youtube.com/watch?v=W9EEbYHWD40
    ekran alıntısı:

• Müthiş telefon tek korkum android. iosdan geçince alışabilir miyim acaba

• Arkadaşlar şuna note 4 var , acaba zamanı geldi mi diye düşünüyorum.Daha önceden note 4,5,7 den geçenlerin tavsiyesini almak istiyorum, acaba almak mantıklı mı onlar pişman mı veya mutlak geç diyen var mı.Bana yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonunu değiştirmeyi düşünüyorsan ve note 8 alacak paran varsa hiç düşünme al note 8 1.5 aydır kullanıyorum tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

Gear vr kullanan var mı? Varsa eğer memnunlar mıdır? Almaya değer mi? Tavsiye edermisiniz?

Aynı 6 şekilde Dex için yorumu olan var mıdır?

bende merak ediyorum gear vr daha önce hiç deneyimim olmadı alsam pişman olurmuyum acaba.

• menvenes kullanıcısına yanıt
    Note 9a kadar sabret derim. Parmak izi daha iyi bir yere gelecek.

• Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyorum fakat bu amoled yanığı işi kafamı karıştırıyor biri aydınlatsın beni lütfen :)
  • beko1903 B kullanıcısına yanıt
    3,5 ayı devirdik ve ilk günkü hızından hiçbir şey kaybetmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enomania

Bu guncellemeyi yukleyip de sorun yasatan varmi acaba ? Telefonda herhangi bir kasma donma bir fonksiyonun calismamasi vb..

up
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    İlk başta 3D cam taktırmıştım kıvrımları tam kapatan sonra dokunmatikte azalma olunca en son çareyi nano likitte buldum nano ekran koruyucuyuda denedim ama kalemin izi kalıyodu.

• Tdeniz5 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben iPhone se kullanıyorum ama telefon pil yüzünden inanılmaz yavaşladı. İnanmıyordum ama doğruymuş sanki 5s 6 kullanıyorum. Ben de yakın zamanda bi telefon alıcam gibi gözüküyor amacım iPhone x ama 6100 çıkmıyor para. Ben de ya iPhone 8 ya da yeni çıkan s9 serisinden bir telefon alıcam ama kafamı kurcalayan şu. S9 modelinde 4 gb ram olacağı söyleniyor ki ben s8 de note 8 deki akıcılığı alamıyordum. Diğeri de çift kamera ama bu çok önemli değil. Eğer düz s9 modeli de 6gb ram ile gelirse o zaman belki aklım çelinebilir. Bir de androide alışma durumu var. Hiç iPhone de olup androidde olmayan bir uygulamaya karşılaştınız mı kullandığınız uygulamalar arasında ya da ilginizi çeken

• Merhaba iyi forumlar herkese. Şarj kablosunu telefona giren kısmını kırdım. Hızlı şarjı destekleyen bir kablo önerir misiniz? Mediamarkt'tan Ttec marka bir kablo aldım ama telefona taktığımda hızlı şarj uyarısı gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.