Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yarın wrapsol yaptıracağım son olarak deneyimi olan var mı acaba
    bir de bu always on u kullanmak amoled yanığı yapar mı kapatmalı mıyım sizce teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellim96

Baseus Ekran Koruyucu Samsung Galaxy Not 8 Için 3D Ark Premium Tam Koruyucu Galaxy Note8 Için Cam Filmi Temperli Cam Film

http://s.aliexpress.com/eUf2uMnm?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

Ürün bu türkiyede fiyat 2 katı fazla

Yorumlarda dokunmatiği etkiliyor demişler. Hassasiyet ne ölçüde etkilendi bilgi verebilir misiniz?
  • Arkadaşlar sakın cam tipi ekran koruyucular yada sıvı ekran koruyucu almayın dünya para döktüm hiçbiri bir cacık değil.Tek çözüm kılıfla kullanılacaksa jelatinler oda zamanla kalkıyor.Hele suya falan sokarsanız hiçbirinin şansı yok tecrübe ve enayice para dökmeyle sabittir.
  • Değerli dostlar, size sorum şu

Bu kadar büyük ekrana 3300 mah batarya bi günü çıkartıyor mu?

En büyük soru işareti bu kafamda aktif olarak kullanıyorum telefonu ve bu şarj yüzünden mate 10 pro arasında gidip geliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    şüphesiz note8.. malum video sitesinde pil testinde mate pro yu geride bırakıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

görünen köy kılavuz istemez :) sakin kullanımdan kasıt hiç kullanmamaksa evet yanması biraz daha uzun sürebilir ama o alt bar ve bildirim paneli amoled düşmanı. alodan aloya kullanan teyzem bile s3 ün amoledini yaktı yani androidin genel yapısı olede ters. immersive mod faydalı ama o da her uygulamada stabil durmuyor. kısa vadede olmasa da normal kullanımda 1-1.5 yıl sonra baş gösteriyor. video izlerken gözünüz takılıyor. neyseki garanti kapsamında yapılıyor yoksa suçunuz olmadan ekran kalteisinin düşmesi ve izler normal karşılanamaz.

Immersive modu nasıl kullanırız hocam İnternette pek bişey bulamadım nasıl yaparız bunu en azından tedbiri alalım

• systemout kullanıcısına yanıt
    "Always On" kullanmak ekran yanığı yapmaz çünkü bir yukarıda bir aşağıda gözüküyor. Yani benim telefonumda öyle en azından. :) Önlem olarak home tuşunu always on ekranında gizleyebilirsiniz.
  • Yeni nesil samsung larda sabit görüntü yok ki, piksel düzeyinde sürekli hareket ediyor görüntüler(home tuşu vs.) kısaca yanmaya en dayanıklı telefonlar şuan samsung lar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Yeni nesil samsung larda sabit görüntü yok ki, piksel düzeyinde sürekli hareket ediyor görüntüler(home tuşu vs.) kısaca yanmaya en dayanıklı telefonlar şuan samsung lar.

Ben ona ek olarak alt paneli de gizlenebilir yaptım tek merak ettiğim kısım bildirim barı
  • Siyah duvar kağıdı kullanınca üst bildirim barında koyu gri alan oluşuyor acaba ekran yanığı olmayamı başladı

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Samsungun en ince olan kılıfını ve spigenin likit olan ekran koruyucusunu kullanıyorum ben açıkcası, telefonu hissedemedim başka türlü. O kadar para verip telefonun o hissiyayını kaybetmesi bence kötü.

• Duvar kağıdı yaparken hareket etmesini seçtiyseniz o yüzden oluyo olabilir hocam bende 2 gün önce farketmiştim.

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Ben Samsungun en ince olan kılıfı bide nano likit kullanıyorum her yerini kaplayıp hissiyatı bozarsam asıl o zaman üzülürüm.

• KasarHood! K kullanıcısına yanıt
    Bence kullanımı etkileyecek kadar yok. Cok nadir etkiliyor.Ben memnunum. Tabi en güzeli orjinal haliyle kullanmak ama bi kere alınca böyle oluyor😁

Görüntü kalitesinde bir sıkıntı yok. Bende burdan bir arkadaş ın tavsiyesi üzerine araştırıp aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Meenyek

Ben Samsungun en ince olan kılıfı bide nano likit kullanıyorum her yerini kaplayıp hissiyatı bozarsam asıl o zaman üzülürüm.

Hocam hissiyat kısmına ben de üzülüyorum ama daha geçen annem düşürdü telefonu dışarıda. Allahtan UAG takılıydı da zerre birşey yok.
    En olmadı şunun gibi
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
    bişey olacak ama bunun da camı hiç beğenilmemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim5100 -- 15 Ocak 2018; 11:41:37 >

• Yaklaşık 1.5 aydır diamond protect nano kullanıyorum çok ince belli belirsiz çizikler mevcut kafaya takmaya gerek yok memnunum ekrandan keyif alıyorum şu kılcal çizikleri gideren nano bir ürün icat etselerde bizde rahatlasak gözlük kullanıyorum yıllardır en sert kaplamayı yaptırıyorum ama küçücük toz jilet gibi çiziyor maalesef 2 cama 600tl ödeyince ekranın parasını dert etmiyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ankebut34_57

şüphesiz note8.. malum video sitesinde pil testinde mate pro yu geride bırakıyor..

Hocam eğer öyle bi video varsa izlemek isterim.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    PM den link attım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrHolyday

PM den link attım hocam.

Hocam inanılır gibi değil. Ekran büyük, çözünürlük fazla, pil kapasitesi düşük ama daha fazla gidiyor. 🤔🤔

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hocam pil kontrolü ve optimizasyon ciddi fark oluşturuyor. Yanlış bilmiyorsam işlemciler de farklı. Onlarda da ciddi farklar oluşur. Note8 gerçekten güzel yapılmış bir cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.