Şimdi Ara

Evde Soguk su yapimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evde deneyen varmi ?Biraz zor gibi gozukuyor

• Kanalın hayırlı olsun. İzliyorum.

Edit:
    Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. İlk fırsatta deneyeceğim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 6 Temmuz 2016; 0:19:23 >
  • Kanalın
  • izlemedim sma nesajım bulunsun izlerim müsait oluncs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eksik olmayin arkadaslar.Hayati daha kolay hale getirmek prensiplerimizin arasindadir.
  • Milletin reklamını yaptığı kanalın videosunu izlememek prensibim.

Bu arada başlığın cevabı buzdolabı

• direkt buzdolabına suyu koyun arkadaşım işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

direkt buzdolabına suyu koyun arkadaşım işte

sen nasıl yapıyorsun ki başka?
  • izlemeyin
  • Heyecaninizi anliyor , hepinizin bayramini en icden dileklerimle kutluyorum.
  • Mickey mouse'a gel ya

• mükemmel...
  • mmmmm inanılmaz
  • çüküm dolaba sıkıştı
  • Ben hep hortumla buzdolabının içini yıkayıp 15 dk sonra gelip kapakta kalanları kaşıkla içiyordum ama artık aydınlandım. Teşekkürler 3dfx
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Winner-

Ben hep hortumla buzdolabının içini yıkayıp 15 dk sonra gelip kapakta kalanları kaşıkla içiyordum ama artık aydınlandım. Teşekkürler 3dfx

Arkadasim huznunu sevincini yurekden hissediyorum. O kadar pozitif geri donusler oluyor ki ,dun kapima uc insan geldi iclerinden biri aglayarak kendisinin 30 yildir her yaz es dost akrabadan soguk su dilendigini sesi titreyerek anlatti bu video sayesinde artik kendi suyunu kendisi evdeki imkanlar ile sogutabiliyormus. ve daha niceleri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3dfx

quote:

Orijinalden alıntı: -Winner-

Ben hep hortumla buzdolabının içini yıkayıp 15 dk sonra gelip kapakta kalanları kaşıkla içiyordum ama artık aydınlandım. Teşekkürler 3dfx

Arkadasim huznunu sevincini yurekden hissediyorum. O kadar pozitif geri donusler oluyor ki ,dun kapima uc insan geldi iclerinden biri aglayarak kendisinin 30 yildir her yaz es dost akrabadan soguk su dilendigini sesi titreyerek anlatti bu video sayesinde artik kendi suyunu kendisi evdeki imkanlar ile sogutabiliyormus. ve daha niceleri...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.