Şimdi Ara

evde sıfırdan ingilizce nasıl öğrenilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
7
Favori
139.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar sizce evde sıfırdan ingilizce nasıl öğrenilir. çok çok az biliyorum ama sıfırdan başlamak daha iyi olur sanki.
    çok üst seviye istemiyorum şuan. günlük konuşmayı anlamak ilk amacım.
    bulunduğum yerde kurs yok malesef. o yüzden setlerle öğrenmek istiyorum.
    günde 1-2 saat çalışabilirim.

ne önerirsiniz bana. ne yapayım sizce....

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_kenan

evet arkadaşlar sizce evde sıfırdan ingilizce nasıl öğrenilir. çok çok az biliyorum ama sıfırdan başlamak daha iyi olur sanki.
    çok üst seviye istemiyorum şuan. günlük konuşmayı anlamak ilk amacım.
    bulunduğum yerde kurs yok malesef. o yüzden setlerle öğrenmek istiyorum.
    günde 1-2 saat çalışabilirim.

ne önerirsiniz bana. ne yapayım sizce....

Madem "set" demişsin. Benim de çalıştığım ve bildiğim bir tek set var, o da English Plus. Ama, yanında iyi ve basit açıklamaları olan bir dil bilgisi kitabı ile çok kapsamlı bir sözlük şart.

Ve bir de uyarı, öğrenmek için epey zaman ve çaba gerektiren bir set.

Daha iyi tavsiyeler de olabilir. Onları da göz önünde tutun derim.

• özkan çelen hocayı izle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melankolik Paranoyak

özkan çelen hocayı izle

bende tavsiye ederim gerçekten inanılmaz güzel anlatıyor yok şu set iyiymiş şu kurs şöyleymiş hepsi hikaye insan yeter ki öğrenmek istesin artık teknoloji çok gelişti özkan çeleni dinle bunun harici kelime ezberi yap basit hikaye kitapları oku birde üstüne yabancı dizi ve film izle çok rahat öğrenirsin
  • berrakk B kullanıcısına yanıt
    biraz baktım bende özkan hocaya. ama dökünman falan olayınca biraz zor oluyor sanki. haftada 3-4 yabancı dizi 2-3 orjinal dil film izlerim. az çok aşinalık var. basit cümleleri anlayabiliyorum zaten. ama işte iyice öğrenmek istiyorum.

cevaplar için teşekkürler.
    başka önerisi olan varmı?
  • ingilizce eğitim veren siteleri araştırdınmı

aylık ayırabileceğin bir bütçe varmı,

iyi çalışmalar

DÜNYANIN EN İYİ 10 ONLINE İngilizce Sitesi Değerlendirmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitar -- 29 Ağustos 2013; 15:29:40 >
  • quote:

biraz baktım bende özkan hocaya. ama dökünman falan olayınca biraz zor oluyor sanki. haftada 3-4 yabancı dizi 2-3 orjinal dil film izlerim. az çok aşinalık var. basit cümleleri anlayabiliyorum zaten. ama işte iyice öğrenmek istiyorum.

benimde seviyem hemen hemen senin kadar ingilizcede biraz gramer biliyorum biraz kelime kelime derken günler,aylar,renkler,sayılar gündelik hayatta kullandıgımız basit kelimeler diyebilirim bende basit cümleler kurabiliyorum ama yetmiyor ben ingilizceyi şunun için öğrenmek istiyorum sınava felan hazırlanmayacam görmek istedigim ülkeler var orada tek başıma gidince rahat bir şekilde iletişim kurabilecek kadar öğreneyim ve yabancı sitelerde yazılan yazıları rahat okuyabileyim bu benim için fazlasıyla yeterli daha sonra zama içinde daha da ilerletirim bende özkan hocadan çalışmaya başladım konuları derinlemesine anlatıyor diyebilirim hani oradaki kurları sonuna kadar tamamlayan biri gerçekten birşeyler öğrenir ama sadece orayla tabiki sınırlı kalmaman lazım kendine mutlaka grameri anlatan iyi bir kitap al hem türkçe hemde ingilizce iki ayrı kitap almanı tavsiye ederim kelime kartları hazırla ben şuan onunla uğraşıyorum en çok kullanılan 1000 kelime çıkart ezberlemeye çalış bunları cümle içinde kullanmaya yabancı dizileri şöyle bir artı tarafı var tabiki oradan tek başına ingilizce öğrenemezsin başka şeylerle desteklersen olur diziler telaffuz ve kelimelerin okunuşu için çok iyi ingilizce yazı yazmaya gayret et basit hikaye kitapları edin bu şekilde düzenli çalış 1 yıl sonra gel inan ben ingilizceyi öğrendim dersin bencede çoğunun öğrenememe sebebi çalışmamak artık teknoloji gerçekten çok gelişti ve bir kursa gitmeden de bazı şeyleri halledebiliriz ama nedense para verince herşey degerleniyor böyle bir durumda var eger kursa gideceksen de kendini evde biraz geliştirdikten sonra git inan daha çok fayda sağlarsın en azından gittigin kursta sana şu yararı dokunur alt kurlardan başlamazsında 3 kurdan başlarsın maddi anlamda da bunun sana geri dönüşü olur diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: berrakk

quote:

benimde seviyem hemen hemen senin kadar ingilizcede biraz gramer biliyorum biraz kelime kelime derken günler,aylar,renkler,sayılar gündelik hayatta kullandıgımız basit kelimeler diyebilirim bende basit cümleler kurabiliyorum ama yetmiyor ben ingilizceyi şunun için öğrenmek istiyorum sınava felan hazırlanmayacam görmek istedigim ülkeler var orada tek başıma gidince rahat bir şekilde iletişim kurabilecek kadar öğreneyim ve yabancı sitelerde yazılan yazıları rahat okuyabileyim bu benim için fazlasıyla yeterli daha sonra zama içinde daha da ilerletirim bende özkan hocadan çalışmaya başladım konuları derinlemesine anlatıyor diyebilirim hani oradaki kurları sonuna kadar tamamlayan biri gerçekten birşeyler öğrenir ama sadece orayla tabiki sınırlı kalmaman lazım kendine mutlaka grameri anlatan iyi bir kitap al hem türkçe hemde ingilizce iki ayrı kitap almanı tavsiye ederim kelime kartları hazırla ben şuan onunla uğraşıyorum en çok kullanılan 1000 kelime çıkart ezberlemeye çalış bunları cümle içinde kullanmaya yabancı dizileri şöyle bir artı tarafı var tabiki oradan tek başına ingilizce öğrenemezsin başka şeylerle desteklersen olur diziler telaffuz ve kelimelerin okunuşu için çok iyi ingilizce yazı yazmaya gayret et basit hikaye kitapları edin bu şekilde düzenli çalış 1 yıl sonra gel inan ben ingilizceyi öğrendim dersin bencede çoğunun öğrenememe sebebi çalışmamak artık teknoloji gerçekten çok gelişti ve bir kursa gitmeden de bazı şeyleri halledebiliriz ama nedense para verince herşey degerleniyor böyle bir durumda var eger kursa gideceksen de kendini evde biraz geliştirdikten sonra git inan daha çok fayda sağlarsın en azından gittigin kursta sana şu yararı dokunur alt kurlardan başlamazsında 3 kurdan başlarsın maddi anlamda da bunun sana geri dönüşü olur diye düşünüyorum

Acaba konuyu açan arkadaş öğrenmiş midir şimdiye kadar?

• rosetta stone aracılığıyla 2 kişiye şakır şakir ingilizce konuşturduğum hakkında burda artislik yapmak isterim.

parayla mı alırsın çalar mısın bilmem ama rosetta stone.
  • Rahat İngilizce eğitim seti, dinleme ağırlıklı derslerden oluşur. Başlangıç ve orta seviyeye hitap eden setimiz, mini hikâye derslerinde kullanılan soru cevap tekniği ile başlangıç seviyesinden itibaren İngilizce konuşma pratiği yapma fırsatı sunar.

Set içinde bulunan 20 bölümde; 1 adet gramer, 1 adet mini hikâye ve 1 adet extra dersi vardır. Dersler mp3 formatında dinleme derslerinden ve bu derslere ait pdf formatında derslerin yazılı dokümanlarından oluşur. Ayrıca birçok bonus dinleme dersi vardır.

Rahat İngilizce seti, kitap veya CD gibi fiziksel bir ürün olmadığından kargo ile gönderilmez. Tüm dersler dijital olduğundan, satın alma işleminden sonra bilgisayara indirilip hemen kullanıma hazırdır. Bu bakımdan, ekstra kargo masrafına ve günlerce kargo beklemeye gerek yoktur. Dijital bir ürün olduğundan, dünyanın her yerine satışı mümkündür.

Satın alma işleminden sonra eğitim setini bilgisayara indiren müşterilerimiz, dersleri telefona veya mp3 playera yükleyerek istedikleri yerde ve istedikleri zaman dinleyerek İngilizce öğrenebilmektedirler.

Klasik eğitim sistemindeki sıkıcı ders kitaplarına, sınavlara, gramer odaklı ve stresli öğrenim sürecine alternatif olarak Rahat İngilizce sistemi, İngilizce öğrenmeye yeni ve pratik bir yaklaşım getirmiştir.

https://ad.admitad.com/g/v09zmbipks27195d634a4bc1aa4ffe/

• Şu videoda evde ingilizce öğrenmek için yapmanız gereken her şey anlatılmış. Zorlu bir süreç ama azim ve istikrarla olacaktır.

https://youtu.be/rNDPlY58Igw
  • Youtube da bununla ilgili videolar çeken kaliteli kanallar var, az çok bişeyler öğrenebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce videosunu paylaştığım hoca udemy üzerinde bir ingilizce eğitim seti çıkardı. Ben de aldım ve çok memnun kaldım, çünkü sistemi ve anlatımı çok güzel. Sadece gramer değil, yazma, okuma, konuşma, dinleme vb. şeyler üzerine tonla eğitim ve alıştırma var.

İşin daha da güzel tarafı youtube takipçilerine % 90 indirim kuponu verildi ve set 2 paket sigara parasına geliyor bu indirimle :)
    Ben de sizlerle paylaşmak istedim evde kendi başına ingilizce öğrenmeye çalışanlar hazır bu kadar ucuzken faydalansın diyorum. Kupon kodu:YOUTUBE_OZEL2A

% 90 İndirimli kupon linki:https://www.udemy.com/ingilizce-egitim-seti/?couponCode=YOUTUBE_OZEL_2A
    Not: 30 gün iade garantisi var.

Evde yardım almadan bir şeyler yapmaya çalışmak hakkaten zor umarım faydalı olur.

• Arkadaslar ben de seviyem beginner olarak başladım. Lisede gördüğüm ingilizcenin üstüne hiç bir şey koyamamastim zamanla da unuttum. Youtubeda çok farklı tarzda hocalar var eglenceli olan da ders gibi anlatan da. onları takip etmeye basladim ama tabi yurtdisina çıkma imkanım olmadigindan konuşamiyordum. Bir arkadaşım englishcentral’i tavsiye etti, bir kaç deneme sonrası online derse katıldım ve beklediğimden çok daha faydalı olduğunu farkettim. Dersde hoca benim seviyeme inerek konustu, güzeldi bir de sitede kisa kisa videolar izlemeye basladim. Şuan 3 aydır falan derslere katılıyorum, hem korkum gitti hemde ilerleme kaydettiğimi farkettim. Herkesede çekinmeden öneririm :D
  • Hafıza Teknikleri ile ingilizceyi çok kısa sürede öğretebilen bir eğitim seti bırakıyorum aşağıya-- Set çok başarılı tabii ama biliyorsunuz ki dil öğrenmek kesinlikle emek ister:) https://hafizamerkezi.com/shop/ingilizce-kampanya
  • Kesinlikle sıfırdan başlamalısın. Bu konuda sana önerim Dilgoo. Yeni başlayanlar için DAvinci tekniğini hem eğlenceli hem de akılda kalıcı kullanıyorlar. Böyle bir tekniğin şu yararı var bence senin için kelime ve gramerin yanında bu tekniği öğreniyorsun ve bu setten sonrasında da kendi çabanla öğreneceğin şeyi nasıl aklında kalıcı yapabileceğini de öğreniyorsun. Tavsiye ederim.
  • Merhaba, "camblybedava" kodu ile Cambly'den 10 dakika ücretsiz ders kazanabilirsiniz. Referans kodu alanına bu kodu yazarak kaydınızı tamamladığınızda Cambly'den 3 aylık aboneliklerde %25 indirim kodu da iletilecek. Kısa süre için geçerli bu indirimden yararlanmak için acele edin

http://bit.ly/camblybedava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sıfırdan başlayacaksan benim tavsiyem dilgoo eğitim seti. ÇÜnkü hem sıkıcı değil vazcayma ihtimalin düşük hem de benzetmelerle falan anlattıkları için daha akılda kalıcı.
  • Kullanıpta memnun kalan kimler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.