Şimdi Ara

EVDE ÖRÜMCEK KAYNIYO YARDIM!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
64.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jonhy_Guitar

konuyu hortlatmak istemezdim ama ankara haymanada evleri dev örümcekler basmış atvde şuan izledim ve benim konum aklıma geldi

ankarada böyle bir problemi olan varsa eve birkaç tane deve kuşu yumurtası alsın 1 haftaya kadar farkı görecektir

yazlıktan geldim tam randımanlı avlıyorum şu aralar

haymanaya giderim hem orda tesisatta var. hamamların suyunu kökledimmi bütün haymana 45 derece su altında kalır örümcek falan kalmaz orda. hem haymana halkına da beleş termal tedavi olur.

tv de bi lafa koptum akşam ordaki amca: "bunlar gece tavukları köpekleri aşıp geliyolar eve" dediydi. komando örümcekler ÖTT örümcek tarruz timi

• quote:

Orjinalden alıntı: MAliK

Nerede bulacağız? Kaçadır bunlar? Alan varsa Ankara'da bi zahmet...

quote:

Orjinalden alıntı: Jonhy_Guitar

konuyu hortlatmak istemezdim ama ankara haymanada evleri dev örümcekler basmış atvde şuan izledim ve benim konum aklıma geldi

ankarada böyle bir problemi olan varsa eve birkaç tane deve kuşu yumurtası alsın 1 haftaya kadar farkı görecektir

dostum googla örümcek savar yaz ordan alırsın ok çok ciddiyim

• evet arkadaslar deve kuşu yumurtalarını mimar sinanın camilerindede görebilirsiniz...kesinlikle çözüm getiriyo örümcek olayına..

birde daha ucuz bir yöntem evi silerken suya biraz çamaşır suyu damlatın ama harbici çamaşır suyu...öyle domestos ajax falan değil...onunla duvarları köşe bucağı silin bi müddet kesicektir örümcek olayını...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.