Şimdi Ara

EVDE ÖRÜMCEK KAYNIYO YARDIM!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
64.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olur abi iyi olur bi deve kuşu muhabbetini denicem olmadı o dediğiniz aletlerden alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jonhy_Guitar

valla şöle bişey çektim büzük duruyo bitanesi küçüklerinden bitane bak artık anlayabilirsen

EVDE ÖRÜMCEK KAYNIYO YARDIM!!!

sinek la onlar

• Dene biz de aynı dertten muzdariptik alıp evin ortasına koyduk birtane artık değil örümcek ağ bile yok kilerde dahi.. Şaka gibi gelmişti bize de ama harbiden işe yarayınca wayyy bee dediğimi hatırlıyorum.. Yaşlı bir amca önermişti bize de görsemde ellerinde öpsem.. Yalnız biraz tuzlu fiyatı 60 kaada almıştık biz.. Arkadaşı kekmiş de olabilirler tabi.. (duymasın)
  • bacaklarını biraz açmaya çalışıp bi fotoğraf daha çektim bide buna bakın anlıcakmısınız bişey

EVDE ÖRÜMCEK KAYNIYO YARDIM!!!
  • Arkadaşım yanımdaki gazeteye baktım şimdi. PestGo diye bir firmawww.pestgo.com altında adresleri var. Telefonu filan buradan bulabilirsin. Ben baktım örümcek demiyor ama örümcek resmi var. Arayıp konuşmak lazım. Ankara'dan da bir şekilde temin edilebilir sanırım. Diğer gazetelerdede var buldukça yazarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Dene biz de aynı dertten muzdariptik alıp evin ortasına koyduk birtane artık değil örümcek ağ bile yok kilerde dahi.. Şaka gibi gelmişti bize de ama harbiden işe yarayınca wayyy bee dediğimi hatırlıyorum.. Yaşlı bir amca önermişti bize de görsemde ellerinde öpsem.. Yalnız biraz tuzlu fiyatı 60 kaada almıştık biz.. Arkadaşı kekmiş de olabilirler tabi.. (duymasın)

yuh abi o ne öle ya 60milyon bende 2şer 3er tane odalara koyarım diodum

buarada bir odaya koysak öbürlerinide kesermi öbür odaları da??????

• la yoksa sen 4. buluşma ev sahibi misin? Aman Allahım kardeş buluşmayı yine bizim evde yapalım
    neyse 9 Nisanda buluşma olursa gösterirsin örümcekleri.

yemekte ne var
    örümcek mi?
  • evt devekuşu yumurtası nı duymuştum camilerde.
    olmadı örümceklerin üstüne kırar yersin
  • Dostum umarım sorunun hallolur. Ayrıca gıda mühendisliğinden falan bi arkadaş varsa forumda onların bu haşerelere karşı uzak tutma yöntemleriyle ilgili daha iyi bilgileri olabilir. Bu arada ben deri mühendisliğinde okuyorum, yani anlayacağın gıda üretmdeğimizden bilgim daha az
  • quote:

Orjinalden alıntı: nejat_342

la yoksa sen 4. buluşma ev sahibi misin? Aman Allahım kardeş buluşmayı yine bizim evde yapalım
    neyse 9 Nisanda buluşma olursa gösterirsin örümcekleri.

yemekte ne var
    örümcek mi?

nejat size örümcek çorbası yapacam ya şaka maka okadar abartı değil yani ama insanı sitres ediyo ya siz gelin kardeşim hiçbi örümcek dokunamaz benim misafirlerime

• Bir tanesi yetiyor tüm eve ama sizin ev köşk misaliyse bilemem.. Bizimki 140 m2 öğrenci evi..
  • vala benim 1+1 tolasan 60metrekare felandır
  • Yeter be kardeşim fazla fazla yalnız arada bir üzerini sil kuru bezle aynı amca bunu da nasihat etmişti nedendir bilinmez..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Yeter be kardeşim fazla fazla yalnız arada bir üzerini sil kuru bezle aynı amca bunu da nasihat etmişti nedendir bilinmez..

çok ilginç yaw daha neler görecez bakalım
  • ya bide anlamadığım bu küçücük deve kuşu yumurtası nasıl oluyoda taaa içeriki odanın köşesindeki örümceği kaçırıyo aklım hayalim almıyo
  • Walla 1 yıldır beraberiz kendisiyle bir falsosunu görmedim daha.. Öle bir köşede sakin sakin duruyor.. Bu arada 1 senedir ağ temizlemiyoruz o kiler resmen sığınak oluyordu.. Allah ın hikmeti ne diim başka??
  • ya şöle düşünüyom da kiraya ortak olsunlar beraber yaşayıp gidelim
    evde bunge jumping yapıp duruyolar hem eğleniyolar hem beni korkutuyolar ne iştir ya
  • O Bungie ler en çok makarnaya düştüklerinde ya da patates kızartmasıyla birlikte yediğinde etkili oluyor.. Bir ara spesyalimizdi ama baktık gelen sayısında bir azalma var mecbur menüden kaldırdık.. Bi tanesine isim bile vermiştik "necati".. Kocaman bişeydi en çok onun için alındı bu yumurta zaten.. Sabah necati yle uyanmak pek hoş olmuyordu da..

• abi çok iyi ya ad bile koydun he
    ben şimdiye kadar 2 tane necati gibi bişeye rastladım ikisinede yaklaşamadığım için gitarımın geniş tarafıyla öldürdüm
    ya hiç sevmem örümcek öldürmeyi ama napiyim ben öldürmessem o beni kesin yerdi
  • örümcekli evde duracağıma ölseyim daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.