Şimdi Ara

evde kfc hot wings yapın (SS'Lİ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
49
Favori
15.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Geçen gün denedim görüntüsü gayet iyiydi ancak cipsler tam yapışmamıştı tavuğu kesince bütün cipsler dökülmeye başladı ama yine de tat olarak gayet iyiydi

evde kfc hot wings yapın (SS'Lİ)

TAVUĞU KESİNCE BÜTÜ CİPSLER DÖKÜLMEYE BAŞLADI Tavukları kestikten sonra malzemelere bandırmalıydınız tavuğu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 0ops kullanıcısına yanıt
    yok yerken kesince dökülmeye başladı yaparken değil
  • Bugün tekrar yaptım ama knorr çıtır pane harcı kullandım çok daha iyi oldu. Ayrıca eti ince ve uzun kestim daha iyi pişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K

Bugün tekrar yaptım ama knorr çıtır pane harcı kullandım çok daha iyi oldu. Ayrıca eti ince ve uzun kestim daha iyi pişti.

Kısaca tarifi verseniz bizde yapsak:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercorem

quote:

Bugün tekrar yaptım ama knorr çıtır pane harcı kullandım çok daha iyi oldu. Ayrıca eti ince ve uzun kestim daha iyi pişti.

Bir kaseye knorr çıtır pane harcını koyun. Bir kaseye de yumurta kırıp, üzerine tuz atıp çırpın ben 1 çay kaşığı attım. Tavuk göğsünü ince ve uzun kesin.

Şu fotoğraftaki gibi

Önce yumurtaya sonra çıtır pane harcına bulayıp kızartın. Pişenleri peçetenin üstüne koyup yağını emdirdim çok yağlı olunca midem bulanıyor.

• quote:

quote:

quote:

Bir kaseye knorr çıtır pane harcını koyun. Bir kaseye de yumurta kırıp, üzerine tuz atıp çırpın ben 1 çay kaşığı attım. Tavuk göğsünü ince ve uzun kesin.

Şu fotoğraftaki gibi

Önce yumurtaya sonra çıtır pane harcına bulayıp kızartın. Pişenleri peçetenin üstüne koyup yağını emdirdim çok yağlı olunca midem bulanıyor.

Teşekkürler:) peki 10 üzerinden kaç alır lezzet olarak??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• intercorem kullanıcısına yanıt
    10/7. Fiyatına göre çok iyi 360gr göğüsü 4.50 liraya aldım harçta 2.25 gibi bir şeydi etin sadece yarısını kullandım ama sırf et yemek bayıyor ekmekte yedim.
  • quote:

10/7. Fiyatına göre çok iyi 360gr göğüsü 4.50 liraya aldım harçta 2.25 gibi bir şeydi etin sadece yarısını kullandım ama sırf et yemek bayıyor ekmekte yedim.

Afiyet olsun,teşekkürler:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar. Az önce arkadasin tarifi aynen uyguladim. Gerçekten çok lezzetliydi. Ayni KFC hot wings di. Ben çok beğendim. Umarim sizde deneyip begenirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A4L -- 16 Haziran 2014; 22:43:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A4L

Evet arkadaşlar. Az önce arkadasin tarifi aynen uyguladim. Gerçekten çok lezzetliydi. Ayni KFC hot wings di. Ben çok beğendim. Umarim sizde deneyip begenirsiniz.

Doritos olan mı pane harçlı olan mı acaba??hangi tarif??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A4L

Evet arkadaşlar. Az önce arkadasin tarifi aynen uyguladim. Gerçekten çok lezzetliydi. Ayni KFC hot wings di. Ben çok beğendim. Umarim sizde deneyip begenirsiniz.

Doritos olan mı pane harçlı olan mı acaba??hangi tarif??

Doritos olan. İlk mesajdaki tarif yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A4L -- 16 Haziran 2014; 22:43:49 >

• hocam unlardan 1 er çay bardağı çok fazla değilmi 2 kişilik yapıcam yarım bardak işimi görmezmi ?
  • Ben daha önceden pane harcıyla yapmıştım. Sert ve fazla tuzlu olmuştu. Bu şekilde de denedim ama yine sert ve fazla baharat tadı gelmiyor sade gibi duruyor sanırım doritosun baharatı az geldi.

Tat olarak kıyaslarsak kfc ile arada çok fark var.
  • Mutlaka deneyecem

• Bu hafta denerim.

• Bim de hazır paket satıyorlar, hiç beğenmedim kfc mükemmel aynı lezzet imkansız.

• Az önce yeniden yaptım, süper oldu
  • Resimler uçmuş,konuyu açan banlanmış
  • Bugün yaptım güzel oldu fakat dışı çabuk pişti içi biraz çiğ kaldı bu problemi nasıl aşarım? Cidden dışı çok çabuk pişti

• Konu güncel :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.