Şimdi Ara

evde kfc hot wings yapın (SS'Lİ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
49
Favori
15.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Bim de hazır paket satıyorlar, hiç beğenmedim kfc mükemmel aynı lezzet imkansız.

bimdekini alarak bende aynı hataya düştüm. tadı iğrenç
  • konuyu açan ve hortlayıp görmemizi sağlayana teşekkürler. doritos taco ile güzel oldu ama tuzu ilk unuttuk. sonra da az koyduk. tuzot olmayınca 2-3 baharat koyduk. genede güzel oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cips koymayın hocam bence içeriğindeki msg çok zararlı

Aynı şekilde tuzot, içindekilere bakarsanız ilk olarak MSG yazıyor, en çok msg bulunuyor yani içinde tamamen yapay olarak tat veriyor

Aynı çıtırlığı mısır gevreği sağlayacaktır. Sade mısır gevreğine evdeki baharatları ilave ederek yapıyorum harcı ben , bir de barbekü veya ranch sos varsa süper gidiyor tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jorah Mormont

Cips koymayın hocam bence içeriğindeki msg çok zararlı

Aynı şekilde tuzot, içindekilere bakarsanız ilk olarak MSG yazıyor, en çok msg bulunuyor yani içinde tamamen yapay olarak tat veriyor

Aynı çıtırlığı mısır gevreği sağlayacaktır. Sade mısır gevreğine evdeki baharatları ilave ederek yapıyorum harcı ben , bir de barbekü veya ranch sos varsa süper gidiyor tavsiye ederim

evet biraz yağ bolluğu yaşadım gibi oldu, tavsiye için teşekkürler, knor çıtır pane harcı aldım bidahakine onu denemeyi düşünüyorum

mısır gevreğide fena fikir değil bi denemek lazim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.