Şimdi Ara

Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
49.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dwightt

Executor hadi büyü yapmak günah müslümanlar o yüzden yapmıyor da niye müslüman olmayanlar yapmıyor böyle bişey var mı ya hıristiyanı musevisi falan bunlar yapabilir ya da hiç bir dine inanmayanlar. Şimdi tamam kuranda yazıyor var diyorsun e diyelim diğer din kitaplarında da yok mesela onlar da yok diyor. E ne olacak iki taraftan biri haksız olacak ya vardır ya yoktur sana göre var bana göre yok diye birşey de olmaz. Kitapta yazıyor diye her şeye körü körüne inanmamak gerek. Ha 2 kere 2 eşit 4 gibi bütün dünyadaki kitaplarda yazıyosa genel kabul görmüştür o zaman inanırsın. Bu haliyle efsaneden başka bişey değil

Ne biliyosun kimin büyü yapıp yapmadığını ? Her yapan televizyona çıkıp beyler bakın büyü yapcam diyerek mi yapıyor sanıyosun ? Başına gelmemiş ya da çevrende görmemişsin bilmiyorsun işte. Kuran-ı Kerim'de ne diyorsa hepsine kayıtsız şartsız iman ettim(inandım). Müslümanlığın gereğidir bu. Daha dinimin gereğini bilmeden böyle yapmayın şöyle yapmayın demekle cehaletini ortaya koyup kendini rezil ediyorsun. Ayrıca büyülerden neyi bekliyorsun sen ? Amerika büyüde ilerleyip süper güç olarak ortadoğuyu yerin dibine mi gömcek böyle birşey mi bekliyorsun ?

Bir üst mesajdaki arkadaş dalga geçmek için uydurmadıysa bu gibi şeyler çok yaşanıyor. Haberi olmayan da yok şu yüzyıldayız yok bu yüzyıldayız diye sallayıp duruyor. Yaşayan bilir ötesi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor06 -- 11 Ağustos 2012; 10:59:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: dwightt

Executor hadi büyü yapmak günah müslümanlar o yüzden yapmıyor da niye müslüman olmayanlar yapmıyor böyle bişey var mı ya hıristiyanı musevisi falan bunlar yapabilir ya da hiç bir dine inanmayanlar. Şimdi tamam kuranda yazıyor var diyorsun e diyelim diğer din kitaplarında da yok mesela onlar da yok diyor. E ne olacak iki taraftan biri haksız olacak ya vardır ya yoktur sana göre var bana göre yok diye birşey de olmaz. Kitapta yazıyor diye her şeye körü körüne inanmamak gerek. Ha 2 kere 2 eşit 4 gibi bütün dünyadaki kitaplarda yazıyosa genel kabul görmüştür o zaman inanırsın. Bu haliyle efsaneden başka bişey değil

Ne biliyosun kimin büyü yapıp yapmadığını ? Her yapan televizyona çıkıp beyler bakın büyü yapcam diyerek mi yapıyor sanıyosun ? Başına gelmemiş ya da çevrende görmemişsin bilmiyorsun işte. Kuran-ı Kerim'de ne diyorsa hepsine kayıtsız şartsız iman ettim(inandım). Müslümanlığın gereğidir bu. Daha dinimin gereğini bilmeden böyle yapmayın şöyle yapmayın demekle cehaletini ortaya koyup kendini rezil ediyorsun. Ayrıca büyülerden neyi bekliyorsun sen ? Amerika büyüde ilerleyip süper güç olarak ortadoğuyu yerin dibine mi gömcek böyle birşey mi bekliyorsun ?

Bir üst mesajdaki arkadaş dalga geçmek için uydurmadıysa bu gibi şeyler çok yaşanıyor. Haberi olmayan da yok şu yüzyıldayız yok bu yüzyıldayız diye sallayıp duruyor. Yaşayan bilir ötesi yok.

Niye dalga geçeyim, Ben de Lisedeyken evde duramıyordum. Ve şartlar çok kötü olmasına rağmen 10 dakika ötedeki lisemin Pansiyonuna yerleştim. Eve yemek yemeğe bile gelemiyordum.

• La gene konuyu ataistler basmış hee la olum bi bitmediniz la büyü vardır ama sen allaha sıgınırsan bişi olmaz merve kardes unutma bunu ateistler sizde unutmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackingmem

Niye dalga geçeyim, Ben de Lisedeyken evde duramıyordum. Ve şartlar çok kötü olmasına rağmen 10 dakika ötedeki lisemin Pansiyonuna yerleştim. Eve yemek yemeğe bile gelemiyordum.

Az çok biz de yaşadık birşeyler, anne baba boşanacaktı neredeyse. Büyü yapmak boşuna Allah'a şirk koşmak sayılmıyor, çok pis ve lanet birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zetharos

quote:

Orijinalden alıntı: dabelebedyu

quote:

Orijinalden alıntı: Zetharos

quote:

Orijinalden alıntı: MerveKaya14

konu silinebiliniyomu yardımcı olurmusunuz? ve ben bu üyeligi fikir alabilmek icin actım sizin aptal yorumlarınızı okumak icin degil.

/>

her konuya bu gifi koyuyorsun zetharos...

sallama daha 2.kez koyuyorum bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Right-Şemsül

Seviyorsan git konuş bence.

Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Meryem_

yıl olmuş 2012 hala büyüye inananlar var diyenler evet yıl 2012 ama asıl hala büyüye inanmayanlar var.büyü vardır arkadaşlar büyü yapılabilir de bozulabilir de ama büyü yapmak en büyük günahlardan biridir.Kuran-ı Kerim'de ayetlerle belirtilmiştir açıp okuyun bi isterseniz.

https://www.facebook.com/meryem.baloglu.9
  • quote:

Size bişey sormak istiyorum.Lütfen dalga geçmeyin ve gereksiz yere yazmayın.Az önce annemle koltukların minderini kaldırdık.Sonra bi baktık koltukta ufak taşlar var ve bide orta boyda taş vardı sonra inceleyince içinde yuva olduğunu gördük.Yuvanın içine baktığımızda şeffaf bişeyin içinde sarı uzun şeyler vardı.Ya galiba larvaydı tam bilmiyorum.Ama bu önceden yoktu biri koymuş büyümü acaba ve ne büyüsü?

Anlattığınıza göre o ' Muska' dır . Onu hocadan başka kimse çözemez kolay kolay . Bu işlerle uğraşan bi hocaya gidin . Fakat hoca fazla para göz olmasın Eniştem 3 muska için yaklaşık 7 bin TL ödemişti .

• Biri şunu sustursun yeter daa 14 yaşında galiba zaten o kadar paranormal forum var git oralara sor bize sorarsan domates ez elinle evde 5 tur at volololo diye bagırarak geçer deriz tabi alla allaaa

wubububububub

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazymania56 -- 11 Ağustos 2012; 13:01:14 >

• hadi ateistler
  • Biz'de fi zamanında evde ablam'in odasının girişinde muska bulmuştuk halıfleks vardı odada onun altına koymuslardı, içindeki arapça yazıları sirkenin içine koymuştuk ama senin anlattığın tarz. HIç duymadım, kıyı köşe etrafı ara derim ozellikle evde tuvaletin temiz su haznesininde içine bakın . Şüphelendiğiniz kişilerden aldığınız hediyelerii atın ve tabi ki bu işlerde uzman bir kişiye danışın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyüyerek anlarsın.
  • kabalacılarda buyu yapar yukardakı tartışmalara ek olarak ekliyim bende :)
    Merve git bir hocaya anlat bunları hoca derken oyle fılmlerdekı gıbı sahtekar hocalara değil bildiğimiz cami imamına git anlat derdini sana yardımcı olur.Büyüyse okuman gereken duaları yapman gereken şeyleri güzelce anlatır.
  • quote:

Size bişey sormak istiyorum.Lütfen dalga geçmeyin ve gereksiz yere yazmayın.Az önce annemle koltukların minderini kaldırdık.Sonra bi baktık koltukta ufak taşlar var ve bide orta boyda taş vardı sonra inceleyince içinde yuva olduğunu gördük.Yuvanın içine baktığımızda şeffaf bişeyin içinde sarı uzun şeyler vardı.Ya galiba larvaydı tam bilmiyorum.Ama bu önceden yoktu biri koymuş büyümü acaba ve ne büyüsü?

SORUYU CİDDİYE ALARAK CEVAP VERİYORUM: EVE TAVUK SALINIR AMA BUNUN İŞLEMLERİ VAR TAVUK GAGASIYLA MUSKAYI ÇIKARTIR.

YA DA İPLE YAPILAN VARDI ONDA DA İP UZARSA BÜYÜ VAR OLUYOR.
  • Bütün yorumları okudum Hangi yobazin mesajını alintilayim karar veremedim hepsi birbirinden yobaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırakın Şu yıl olmuş 2012 vs ayaklarını bendede vardı 116 lv de bıraktım .. soyuldu char Clericrod / Staf felan hep almışlar şerefsizler
  • süngerbobu çağır. çözer meseleyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

quote:

Orijinalden alıntı: Kaanfield

quote:

Orijinalden alıntı: Sadi007

quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Merve Kaya diye liseden arkadaşım vardı yoksa o sen misin?

benimde

Merve Kaya çok enteresan bir ad değil

yemin ederim bizim sınfta da vardı kıvırcıktı kız.

Bizim sınıftada vardı

• full sp ye ver ve büyüye karşı savunmalı itemler giy
  • Hz.Alinin Hz.Muhammed'e (S.A.V) yapılan büyüyü nasıl çözdüğünü araştır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.