Şimdi Ara

EVCİL HAYVAN ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, uzun zamandır evcil bir hayvan almak istiyorum fakat aileme uygun olan bir hayvan bulamadım bir türlü. Kedi veya köpek olmaz apartmanda yaşıyoruz. Ben böyle elime alıp okşayıp, sevebileceğim de bir şey olsun istiyorum o yüzden balık veya kaplumbağa da olmaz Evde bakabileceğim istediğim tarzda bir hayvan söyleyebilir misiniz evinde hayvan besleyen arkadaşlar. Kuş olabilir diye düşündüm fakat kuşların farklı türleri var hangisi uygundur bilmiyorum ve kuşu kafesinden çıkarırsam kaçar diye düşünüyorum İstediğim tarzda bir hayvan önerebilir misiniz ?

• Bence muhabbet kuşu al camı açmazsan kaçmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nothing2_Lose

Bence muhabbet kuşu al camı açmazsan kaçmaz.

Omzuma falan konar mı, sevebilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: astsubayeniste

quote:

benim bi arkadaş var dudağını götürüyo kuşa doğru öpüyo mehtapsız :D bence muhabbet kuşu al ilgi gösterirsen çok iyi vakitler geçirirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ffatih41

quote:

quote:

benim bi arkadaş var dudağını götürüyo kuşa doğru öpüyo mehtapsız :D bence muhabbet kuşu al ilgi gösterirsen çok iyi vakitler geçirirsin :)

Peki hocam düşünücem ,teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ffatih41

quote:

quote:

Omzuna falan koanr tabi eline hatta alıştırman lazım sadece :D

• yeni yeme düşmüş hatta düşmemiş erkek muhabbet kuşu bulabilirsen süper bişey olur eğitim ile. benim vardı , dilimden ekmek yerdi çekirdek çitlerken elime konardı çekirdek vermem için kavga ederdi benle . kulagımı gıdıklardı gagası ile , kafesni hiç kapatmazdık ancak oyun zamanı veya yemek zamanı bittiğinde kafesine giderdi camları hiç esirgemezdik hatta omuzumda balkona bile çıkartırdım . ama eline alıp okşayabilecegin bir hayvan değil. hem bu saydıklarım olsun hemde elime alayım kedi gibi seveyim dersen jako ara kakadu papaganlarını öneririm ama bunların en ucuzu jako o da 2,000 lira civarı . o kadar bütçem yok diyorsan tavşan öneririm hollanda lop'u olursa çok daha şirin olur . yani demem o ki istekler karşısında pek fazla seceneginiz kalmıyor .
  • takip bende böyle bir hayvan arıyorum yakın zamanda
  • Hamster'da Olabilir ?
  • HAMSTER al bence hem seversin hem küçük ama korkmassan :)
  • Evde beslenebilir evcil hayvanlarla ilgili petpatiler evcil hayvanlar adresinden bilgi alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petpatiler -- 13 Nisan 2017; 18:17:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.