Şimdi Ara

Ev Yapımı Otomobil Garajı Yapımı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
25.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu konuda birşey sormak istiyorum şansa tüm binaların arasında kaldırım var benim evin hemen dibi.

kaldırım diyorum ama kaldırım dediğime bakmayın yani tepe gibi insanın yürümek için yoldan çıktığı bir yerde değil kenar mahalle arası

4mt genişlik ve 10mt uzunluga sahip.

ben burayı belediyeden alıp garaj yapabilirmiyim yada kiminse ? varmı böyle birşey belediyenin değilse bile böyle bişiy yapılırmı

ben garaj yaprsam en azından ıcınde arbayı yıkayabılıcegım buyuklukte yer olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGES38

Bakın yandaki apartmanlardaki elemanların yaptığı garajlar ;)

Ev Yapımı Otomobil Garajı Yapımı

Guzelmıs maliyeti nedirki?
  • Kullanmış olduğum ürünlerin maliyeti:
    - 54m 25*25 demir profil 135TL
    - Akıllı vida 10TL
    - Branda 50m2 yaklaşık 100TL

Yani toplam 250TL gibi birşey.

Buyrun yeni resimler. Branda kaldı bir tek ;)

• maliyetli olmuş ama güzel olmuş güle güle kullanın
  • Çatı ters v şeklinde saç kullanabilirsiniz. Prefabriklerde kullanılan çatı ve yan cephe malzemelerini tavsiye ederim. Maliyeti yüksek olur ama küçük ve kullanışlı bir garaj olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaptorFX kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler öneriniz için. Olabildiğince düşük maliyetli, yeri geliyor bırakıp gidebileceğim birşey olacak. Kiradayım burada :) Bugün varım yarın yokum. O yüzden çok fazla önemsemedim. Tozdan, yağmurdan korusun yeter.
  • Insaat Muhendisi olarak 25*25 kutu profil 2m yukseklikte cok narin kalmis , yasadiginiz sehir neresi bilmiyorum ama eger kar yagisi olan bir yerde iseniz kisin aracinizi bu sistemin altinda birakmayin araciniz bu sistem altinda deprem kar ve ruzgarin siddetli esmesi durumunda zarar gorebilecek gibi duruyor bilmenizde fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konteynerden taşınabilir garaj yapmak bence çok daha kolay olur. Bak burada bir örneği var, araç içinde iken taşınabiliniyor bile.

https://www.youtube.com/watch?v=BaxSvVtAoW4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isakoc -- 28 Ocak 2019; 9:24:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGES38

Bakın yandaki apartmanlardaki elemanların yaptığı garajlar ;)

resmen ımar barısından yararlanmıs adamlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.