Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba lamenter,

İnternet bağlantınız kesildiğinde cihazınızın Tanılama menüsünden bulunan Sel-Test dosyasını indiriniz, sonra telefon kablonuzu modemden çıkartıp yeniden takıp internetinnizi kontrol ediniz internet bağlentınız geldiğinde yeniden bir Sel-Test dosyası alıp destek@keenetic.com.tr adresine gönderin inceleyelim.
  • KEENETIC kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, sormak istediğim bir soru var. İkamet ettiğim yerde adsl altyapısı olduğu için adsl kullanmak zorunda kalıyorum. 14 mbps hız yeterli olmuyor. İki bilgisayar bağlı. Bir kişinin tarayıcıda gezinmesi bile doğal olarak diğer kişinin oyun oynarken lag yaşamasına neden oluyor. İnternette araştırma yaparken sizin markanıza denk geldim. Bazı modem ve routerlarınızda, anladığım kadarıyla kullanıcılara hız limiti atılabiliyormuş. Şimdi sormak istediğim soruya geçeyim.

1. Bütçem düşük olduğu için en uygun cihazlarınıza baktım. 150 liraya bunu buldum. Bu üründe de kullanıcılara hız limiti koyabilir miyim? Kablolu ya da kablosuz olarak bağlanan herkese hız limiti uygulayabiliyor muyum? Keenetic Keenetıc Kn-1110-01tr Start N300 2antenli 4port Mesh Router Ap Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    2. Oyun oynarken lag yaşamamak adına cihaza kablolu bağlantı yapmak istiyorum. Daha önce bu tür bir cihaz hiç kullanmadım. Modemin lan portuna kablo takıp onu da routera takarak mı bağlantıyı kurmuş oluyorum?
    3. Hız limiti uygulanabiliyor ise, örnek olarak kullanıcıya 10 mbps atadık, speedtest yaparken hattımın verdiği 14 mbps'i başlangıçta verip sonradan mı 10 mbps'e düşürüyor yoksa ilk milisaniyeden itibaren 10 mbps olarak mı uyguluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aelfwig -- 15 Mart 2021; 8:29:24 >

• Aelfwig kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Aelfwig,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bütün cihazlarımızda Yükleme ve indirme yönünde hız sınırlandırılması yapılabimektedir. Hattınız ADSL alt yapısına sahipse bahsetmiş olduğunuz Start model router cihazında DSL desteği bulunmamakta olup ADSL2+ / VDSL2 / Fiber (EtherWAN) destekli Omni DSL yada Extra DSL cihazlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Start model Router cihazı almak isterseniz DSL modeminizin köprü ( BİRDGE) modu özelliği varsa DSL modeminizi köprü moduna alıp internetinizi Start model router cihazında sonlandırabilir internete bağlanan cihazlarınıza hız sınırlaması uygulayabilirsiniz.

Hız sınırı uyguladığınız cihaza hangi hızı belirlerseniz cihazlar o hızda indirme ve yükleme yönünde internet bağlantısı gerçekleştirir.

Detaylı bilgi ve destek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhabalar Aelfwig,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bütün cihazlarımızda Yükleme ve indirme yönünde hız sınırlandırılması yapılabimektedir. Hattınız ADSL alt yapısına sahipse bahsetmiş olduğunuz Start model router cihazında DSL desteği bulunmamakta olup ADSL2+ / VDSL2 / Fiber (EtherWAN) destekli Omni DSL yada Extra DSL cihazlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Start model Router cihazı almak isterseniz DSL modeminizin köprü ( BİRDGE) modu özelliği varsa DSL modeminizi köprü moduna alıp internetinizi Start model router cihazında sonlandırabilir internete bağlanan cihazlarınıza hız sınırlaması uygulayabilirsiniz.

Hız sınırı uyguladığınız cihaza hangi hızı belirlerseniz cihazlar o hızda indirme ve yükleme yönünde internet bağlantısı gerçekleştirir.

Detaylı bilgi ve destek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Hocam verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Bendeki mevcut modem tt'nin dandik modemlerinden biri. Köprü görevi yerine direk bahsettiğiniz model modemlerinizden birini alırım. Demin NetSpeed firması ile ikinci bir adsl bağlantısı için konuştum. Eğer daireme ikinci hat bağlatamaz isem kesin kesin modeminizden alacağım. Tekrardan teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Merhaba Aelfwig,

Nazik geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sizleri Keenetic ailesi olarak aramızda görmek isteriz.
  • Keenetic Omni DSL N300 modeli repeater olarak kullanılabiliniyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlimIhsan A kullanıcısına yanıt
    Merhaba AlimIhsan,

Aşağıdaki makalemizden yararlanarak Omni DSL model modeminizi "Kablosuz Tekrarlayıcı Genişletici Repeater "modunda kullanabilirsiniz.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000588299-Kablosuz-Tekrarlay%C4%B1c%C4%B1-Geni%C5%9Fletici-Repeater-modu
  • usb üzerinden 3G/4G mobil modem olarak ne bağlayabilirim? Türkiyede satılan hangi marka model? modemim: extra dsl

• gahmetk G kullanıcısına yanıt
    Merhaba gahmetk,

Aşağıdaki linkte cihazlarımız ile uyumlu çalışan 3G / 4G USB modem modellerimize ulaşabilirsiniz.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/214471025-3G-4G-Desteklenen-USB-Modemlerin-Listesi

Teşekkürler. Extra Dsl vardı, Şimdi bir de Omni Dsl spariş verdim.

Yalnız fiyatlar ne kadar artmış. Extra Dsl aldığım fiyata ancak Omni Dsl alınabilir olmuş. Xiaomi Mi Alot Router de DSL olsa bunun yanından geçmezdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlimIhsan -- 15 Mart 2021; 22:44:19 >

Bu listeyi ben daha önce gördüm,hangisi Türkiye'de satılan ürün?

• gahmetk G kullanıcısına yanıt
    Merhaba gahmetk,

Listede bulunan ürünler cihazlarımız ile uyumlu çalışan modellerdir, Ülkemizde bir çok bir çok USB modem satışı yapılmaktadır. Güncel olarak satışı yapılan ürün modellerini listemizde kontrol edebilir uyumluluk listesinde bulunan modelleri satın alabilirsiniz.

Cevaplarınıza ithafen ve ikinci ADSL başvurumun da reddedilmesi üzerine evdeki mevcut hattı sağlıklı bir şekilde kullanıcılara eşit bölebilmek için omni dsl siparişini verdim. Umarım memnun kalırım.

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI
    Merhaba Aelfwig ,

Keenetic ailesine hoş geldiniz her türlü bilgi ve destek için destek@keenetic.com.tr adresine kayıt açabilir yada Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Malesef hiçbiri satılmıyor Türkiye'de

• Tivibu çalışıyor mu bu modemde?

• grikurtccc G kullanıcısına yanıt
    Merhaba grikurtccc,

Cihazlarımızda Tivibu uygulaması uyumlu olarak çalışmaktadır.
  • Merhaba,

Elimde bulunan vdsl modem ile kablosuz 55-60 mbps arası, kablolu 92-97 mbps arası hızlar alıyorum. Paketim 100 mbps kablolu bağlantı da sorun yok. Modemim 5 ghz desteklemiyor. Router almayı düşünüyorum. Modemimden kablo ile router'a bağlarsam 5 ghz hızında 90 mbps civarı hız alabilir miyim?

• Merhaba furkankobek,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Neden bir Router kullanmak istiyorsunuz? Mevcut modeminizi devre dışı bırakıp AC 1200 Mbps hıza sahip Extra DSL modemimizi kullanabilirsiniz.

Özellikle bir router cihazı kullanmak istiyorsanız mevcut modeminizi köprü (Bridge) moda alıp interneti Viva - Giga yada Ultra model Router cihazında sonlandırıp kullanmanızı tavsiye ederiz.

90 m2 evde yaşıyorum. 5 ghz'nin çekim gücü yetmemesinden korkuyorum oda ile salon arası en uç noktalarda bol bol duvar var. ac1200 extra DSL yoksa benim de ilk tercihimdi.

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.