Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.882
Cevap
107
Favori
209.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapınızın durumunu bilemediğimiz için net olarak bir 5 Ghz performansından bahsetmemiz doğru olmayacaktır, Sizlere önerimiz Extra DSL cihazını alıp evinizi de iyi bir noktaya konuşlandırmanız, 5 Ghz performansı yapınızdan kaynaklı olarak evinizin her alanında kullanılamazsa City yada Air cihazı ile Mesh sisteme dahil ederek ağınızı 5 Ghz ile genişletebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba furkankobek,

Yapınızın durumunu bilemediğimiz için net olarak bir 5 Ghz performansından bahsetmemiz doğru olmayacaktır, Sizlere önerimiz Extra DSL cihazını alıp evinizi de iyi bir noktaya konuşlandırmanız, 5 Ghz performansı yapınızdan kaynaklı olarak evinizin her alanında kullanılamazsa City yada Air cihazı ile Mesh sisteme dahil ederek ağınızı 5 Ghz ile genişletebilirsiniz.

Sevgili keenetic

Bağlantı kopma sorunum artık çığırından çıktı, aşağıya cihazların bağlantılarının kopma sıklığının resmini koydum Hat kesinti raporunu da size mail attım, bakacağız dediniz ondan da sonuç çıkmadı #534723 nolu başvuruma lütfen çözüm bulun

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avmehmet -- 19 Mart 2021; 21:48:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI 

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Merhaba avmehmet,

Bize açmış olduğunuz kayıt da DSL kopması ile ilgili durumunuz incelenmekte, resimde bulunan durum kablosuz bağlanan cihazlarınızda bir kopma durumu gibi görülmekte lütfen kaydınız üzerinden bizimle iletişime geçerek ilgili resimde görülen cihazların mac adresini yazarak kaydını yenileyin cihazların neden çevrim dışı olduğunu inceleyelim.
  • quote:

Merhaba avmehmet,

Bize açmış olduğunuz kayıt da DSL kopması ile ilgili durumunuz incelenmekte, resimde bulunan durum kablosuz bağlanan cihazlarınızda bir kopma durumu gibi görülmekte lütfen kaydınız üzerinden bizimle iletişime geçerek ilgili resimde görülen cihazların mac adresini yazarak kaydını yenileyin cihazların neden çevrim dışı olduğunu inceleyelim.

Sevgili keenetic (teknik ekipten Emrah Can)

Uzaktan bağlantıyla hem dsl hem wifi kopmalarını hallettiginiz için çok teşekkür ederim

Merhaba avmehmet,

Yaşadığınız durumların düzeldiğine sevindik. Nazik geri bildiriminiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.
  • quote:

Merhaba avmehmet,

Yaşadığınız durumların düzeldiğine sevindik. Nazik geri bildiriminiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Sevgili keenetic

Omni dsl için 3.6.2 versiyon firmware çıkmış, yuklesem sorun çıkar mı zira dsl ve wifi sorunlarını ancak çözebildik tekrar bozulsun istemiyorum

Merhaba avmehmet,

Yeni gelen güncellemeleri siz yüklemeyin size özel bir DMT kod yükledik biz ilgili DMT kod yeni sürüme eklendiğinde size bilgi vereceğiz.
  • quote:

Merhaba avmehmet,

Yeni gelen güncellemeleri siz yüklemeyin size özel bir DMT kod yükledik biz ilgili DMT kod yeni sürüme eklendiğinde size bilgi vereceğiz.

Çok teşekkür ederim sevgili keenetic, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanız takdire şayan...

Merhaba avmehmet,

Nazik geri bildiriminiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.
  • Kn-2011-01tr modem satın aldım çevremde kullananlar var performansından memnun olduklarını söylediler umarım ben de memnun kalırım

• slymnbyri S kullanıcısına yanıt
    Merhaba slymnbyri,

Keenetic ailesine hoş geldiniz. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi ve destek için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
  • @KEENETIC Merhaba, Mesh ağımda bulunan air gün içinde sürekli offline oluyor.Bu süre içinde internetim kopmuyor sadece air git-gel yapıyor. Bildirimlerin ekran görüntüsünü ekliyorum.

Mesh ağını kaldırıp yeniden kurdum, hem extra dsl hem de air'i düğme ile resetleyip yeniden kurdum faydası olmadı. Sanırım cihazda donanımsal sorun var, yardımcı olabilir misiniz?

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI
  • fatih_h kullanıcısına yanıt
    Merhaba fatih_h,

Cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuzun durumu arkadaşlarımız ile birlikte incelemek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.
  • kasım aralık gibi gigabit ethernet portları olan ADSL/VDSL Modem Router geliyordu hani, n'oldu "unutturduk" mu sandınız hiç bahsedilmez olmuş? hani Nisan ayına geldik de, bir anımsatayım dedim!

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Merhaba UnicornKnight,

Giga destekli DSL model cihaz / cihazların satışı 2021 yılında planlanmaktadı, pandemi süreci nedeni ile net bir takvim belirtememekteyiz.
    5ghz wifi ayarin oto taramada mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet oto durumundaydı. 116 dfs e geçirmiştim, şimdilik sorun yok gibi.
    36 48 sabitte kullanmanızı tavsiye ederim.

Gidip gelmesi belli senkronda oluyor. Destek talebi açıp takibi yapılıyor durumun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.