Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Eurovision

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Giriş
    446 Mesaj
    Evet athena katılıyor yorumları alalım

|
    |
  • Yüzbaşı
    923 Mesaj
    Atena matena bunlar daha toy yaw
    |
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    Baba athena matena diyonda adamlar bizi ve baskt. milli takımı gaza getirip 2ncilikte büyük rolü olan şahıslardı [krl] Unutmayalım [flag]
    |
    |
  • Binbaşı
    1239 Mesaj
    iyi zaten tehlikeli birşey, dereceye fln giremzlerse kariyerleri için kötü olur ya..gerçi dinleyen yine dinler ama..

bizim ülke kadar ciddiye alan yoktur herhalde olayı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    923 Mesaj
    Sana bende katılıyorum çok güzel gaza geldikFakat eurovision çok daha başka bişey olmaz demiyorum ama zor ihtimal veriyorum açıkcası.
    |
    |
  • Yarbay
    2256 Mesaj
    açıkcası bende athena nın başarılı olacagına inanmıyorum ilk başta seslşeri güzel degil
    |
    |
  • Teğmen
    242 Mesaj
    bence de abi grup sağlam olabilir ama bu yarışma ole rock n coke felan değilki(gerçi o festival ama olsun) Eurovision farklı biraz.. ses çok onemli orda kimse kafa sallamayacak ya da havaya girip hoplayıp zıplamayacak athenanın işi deil...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj
    Walla sertab bacı namusu kurtardı ya daha ölsemde gam yemem haaa
    |
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    Size kesinlikle katılmıyorum. Belçikanın uydurma şarkısı çokmu iyiydi. Tv nin karşısında sinirden köpürüyodum birinci olcaklar diye. Rusların tatu su çok mu iyiydi. Sertab iyi, ses var ama çıkıp orda kuru kuru şarkı söyleseydi ve dans falan olmasydı, türkçe olsaydı yine sonlardaydık. ÖNEMLİ OLAN ŞARKIYI SATMAK.
    |
    |
  • Yarbay
    3613 Mesaj
    Eurovision tam bir politik oyun. Parçanın güzel olmasıyla filan uzaktan yakından alakası yok.
    |
    |
  • Yarbay
    2256 Mesaj
    Cherokee (emrah) +1 kesinlikle politik mesela ingilizlerin şarkısı fena degil di ama pek oy alamadı neden çünkü ırakk amerika savasında haksız taraftaydı tüm dünya da bunu biliyordu
    |
    |
  • Yarbay
    3613 Mesaj
    Ama gönül isterki demirdemirkanla filan katılalım İnşallah seneye
    |
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    Bence ilk 5 teyiz .bu gün izlediğim bi prog. da athena tarzını bozmadan sölicekmiş dedilere
    |
    |
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj
    Cherokee bence Pentagram yada Sadistic Spell lede katılsak olur biraz bass gitarla gürültü dinlerler :-)
    |
    |
  • Yarbay
    2256 Mesaj
    Walla bilemiyorum athena falan tam olarak girerse yada ani bir degiş olmazda athena katılırsa kesin sonuncuyuz bence bu seneki tarzımız nasıldı bundan sonraki tarzımız nasıl olcak athena ya gülerim sadece [:))
    |
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    O zaman izle ve gör taktiğini uygulayaraktan sonuçları bekliyoruz [krl]
    |
    |
  • Yarbay
    2256 Mesaj
    he he inşallah kazanırlar [drknrd]
    |
    |
  • Yarbay
    10190 Mesaj
    Athena götürür bu işi bence..
    |
    |
  • Teğmen
    200 Mesaj
    abi inşallah kazanamaz.düşünsenize iki yıl üstüste eurovision yarışması, enflasyon canavarını yenememiş bi ülkede yapılacak.reklam felan olur ama bence trt'yi kasar.dolayısıyla bizi de...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    923 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by baront49</i>
    <br />abi inşallah kazanamaz.düşünsenize iki yıl üstüste eurovision yarışması, enflasyon canavarını yenememiş bi ülkede yapılacak.reklam felan olur ama bence trt'yi kasar.dolayısıyla bizi de...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    SAÇMALIK!!
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.