Şimdi Ara

Eurostar Travnik Üniversitesi Acil Bilgi !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar. birçok arkadaşım bu üniversiteyi buldu araştırdılar ve gitmek için çok hevesliler. yurt dışı v.s güzel gözüküyor. bende şöyle bir araştırdım ufaktan. ama çok yapmacık geldi. bir takım insanlar aşırı iyi gösteriyorlar. öğrencilerin videolar v.s. hepsi öncesini söylüyorlar denklik sağlıyorlarmış diyorlar yok yolculuk iyimiş Y.Ö.K ten geçiliyormuş v.s v.s v.s. forumda da bir konu var ama bu travnik üniversitesinin adamları gelip yine videolar resimler atarak güzel yapmaya çalışmışlar okulu. giden gelen araştıran konuşan varsa detaylı bir bilgi istiyorum. 4 seneyi orada geçirmeye deyecek bir yermi? diş hekimliği, rehabilitasyon için bakıyorum. 2 bölüm için. bana hiç güven vermedi euro star dolandırmış birkaç kişiyi. travnik üniversitesinin de bi tane kadın öğrencileri videoya alıyor selfie çekiyor başka bir şey yok. bu gidecek insanlara yazık olmasın acıil bilgi bekliyorum teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canvar125 -- 7 Temmuz 2014; 18:19:12 >

• o kadar türkçe bölüm açıyor adamlar. birsürü türkiyeden insan gidiyor. hiçbiri akıllı bi forumda kendi tecrubelerini yazmıyor ben bu durumu anlamıyorum. ne sözlüklerde ne bu forumda 1 cümle birşey yok. internette safi eurostarın videosu ve travnikin sitesinde başvuracagımız yer denklik kesik diyor mavi diploma falan falan. adam akıllı birinden bi tanıtım bekliyorum giden gelen. onların adamlarından beklemiyorum.
  • zaten bilgi kirliliği mevcut

ben gittim şunları gördüm diyen yok

adam akıllı bir rehber hazırlayan olsa forumda şöyle de mesajı bol hatrı sayılır birisi iyi oludu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.